Датчики ХоллаДатчик Холла 44E (A3144E) детектор магнітного поля
ХІТ

Датчик Холла 44E (A3144E) детектор магнітного поля

Датчик Холла 44E (A3144E) детектор магнітного поля TO94 - це електромагнітний пристрій, який використовується для багатьох механізмів і приладів у сучасному технологічному світі. Назву ц..

5.50 грн.

Показано від 1 до 1 з 1 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії Датчики Холла

Датчик Холла - це цифровий датчик для визначення магнітного поля. При приміщенні даного датчика в магнітне поле, з'являється різниця потенціалів. При впливі магнітного поля на датчик, відкривається транзистор і на його виводах з'являється низький рівень сигналу LOW. Відповідно при відсутності магнітного поля на виході датчика Холла логічний сигнал HIGH. Особливостями даного датчика є: наявність захисту від підключення неправильної полярності, сумісність з невеликими магнітами та малі габарити.

Датчики Холла в основному використовується в автоматиці, електромеханіці для визначення параметрів руху деталей, механізмів в системах та приладах побутового, навчального та розважального призначення. Добре підходить в наочного посібника для вивчення ефекту Холла.

Принципові переваги

Датчик Холла спрацьовує при піднесенні постійного магніту. Для роботи підійдуть неодимові магніти. Завдяки ефективності неодимового сплаву досить магніту невеликого розміру. Датчик реагує тільки на один полюс магніту. Визначити полюс магніту на який реагує датчик слід експериментально. Для визначення параметрів обертального руху на колесі закріплюють один або кілька магнітів. При проходженні повз датчика на його виході формується імпульс. Чим більше магнітів встановлено на обертовому колесі, тим точніше вимір.

Є інша схема використання датчика Холла, встановлювати багато магнітів на колесі дорого і складно. При установці слід дотримуватись полярності. Можна використовувати всього один магніт і модуль датчика Холла закріплені нерухомо один навпроти одного. Між ними знаходиться диск з отворами пов'язаний механічно з віссю двигуна. Диск виготовлений з немагнітної сталі екранує слабке поле магніту. Завдяки чергуванню при русі прорізів і металу на виході датчика присутні імпульси. Ця конструкція аналогічна оптопарі, але має ряд переваг. Магніт на відміну від світлодіода не може згаснути, а це істотно підвищує надійність. Заощаджуватися струм живлення, непотрібні дроти живлення. Важлива перевага - робота в умовах підвищеної вологості. При конденсації вологи на лінзі фотоприладу оптопара припиняє роботу, а для датчика Холла конденсація зовсім не перешкода.

Розгорнути