Датчики Нахилу Вібрації


Датчики нахилу та вібрації - це важливі компоненти в системах охоронної сигналізації. Сенсорні датчики нахилу визначають кут нахилу або рух. В датчиках нахилу для замикання контактів реалізована технологія ртуті або роликових кульок і можуть бути встановлені з використанням механічного різьблення, магнітів або клеючого засобу залежно від того, на який тип поверхні вони встановлюються. Різні види датчиків вібрації використовуються для вимірювання вібраційних параметрів при лабораторних дослідженнях і в діагностичних системах. Залежно від поставленого завдання, вибирають пристрої з потрібною чутливістю.


Датчик вібрації SW-420 механічний синій

Датчик вібрації SW-420 механічний синій

Датчик вібрації SW-420 механічний синій - це простий тривісний механічний датчик вібрації. Широко застосовуються в автомобільній електроніці для вимірювання прискорення автомобіля в різн..

5.50 грн.

Датчик нахилу ртутний перемикач 101

Датчик нахилу ртутний перемикач 101

Датчик нахилу ртутний перемикач 101 - застосовується в пристроях контролю положення кузова автомобіля, а також в системах охоронної сигналізації. Switch Tilt Sensor Angle Нещодавно..

4.50 грн.

Датчик нахилу ртутний перемикач 102

Датчик нахилу ртутний перемикач 102

Датчик нахилу ртутний перемикач 102 - застосовується в пристроях контролю положення кузова автомобіля, а також в системах охоронної сигналізації. Switch Tilt Sensor Angle Нещодавно в ши..

5.00 грн.

Датчик нахилу ртутний перемикач 103

Датчик нахилу ртутний перемикач 103

Датчик нахилу ртутний перемикач 103 - застосовується в пристроях контролю положення кузова автомобіля, а також в системах охоронної сигналізації. Switch Tilt Sensor Angle Нещодавно в ши..

5.50 грн.

Показано від 1 до 4 з 4 (всього сторінок: 1)