Датчики Нахилу ВібраціїДатчик вібрації SW-420 механічний синій
ХІТ

Датчик вібрації SW-420 механічний синій

Датчик вібрації SW-420 механічний синій - це простий тривісний механічний датчик вібрації. Широко застосовуються в автомобільній електроніці для вимірювання прискорення автомобіля в різн..

5.70 грн.

Датчик нахилу ртутний перемикач 101
ХІТ

Датчик нахилу ртутний перемикач 101

Датчик нахилу ртутний перемикач 101 - застосовується в пристроях контролю положення кузова автомобіля, а також в системах охоронної сигналізації. Switch Tilt Sensor Angle Нещодавно..

4.50 грн.

Датчик нахилу ртутний перемикач 102
ХІТ

Датчик нахилу ртутний перемикач 102

Датчик нахилу ртутний перемикач 102 - застосовується в пристроях контролю положення кузова автомобіля, а також в системах охоронної сигналізації. Switch Tilt Sensor Angle Нещодавно в ши..

5.00 грн.

Датчик нахилу ртутний перемикач 103
ХІТ

Датчик нахилу ртутний перемикач 103

Датчик нахилу ртутний перемикач 103 - застосовується в пристроях контролю положення кузова автомобіля, а також в системах охоронної сигналізації. Switch Tilt Sensor Angle Нещодавно в ши..

5.70 грн.

Показано від 1 до 4 з 4 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії Датчики нахилу вібрації

Датчики нахилу та вібрації - це важливі компоненти в системах охоронної сигналізації. Сенсорні датчики нахилу визначають кут нахилу або рух. В датчиках нахилу для замикання контактів реалізована технологія ртуті або роликових кульок і можуть бути встановлені з використанням механічного різьблення, магнітів або клеючого засобу залежно від того, на який тип поверхні вони встановлюються. Різні види датчиків вібрації використовуються для вимірювання вібраційних параметрів при лабораторних дослідженнях і в діагностичних системах. Залежно від поставленого завдання, вибирають пристрої з потрібною чутливістю.

Від чого залежить ціна датчика вібрації?

Сьогодні ринок пропонує широкий вибір різних датчиків. Принципово такі датчики відрізняються:

Способом передачі сигналу (провідні та безпровідні).
Бездротові мають традиційні для всіх бездротових пристроїв переваги: ​​простота монтажу, демонтажу і встановлення заново; можливість використання в важкодоступних місцях. Однак вартість датчика вібрації, який не вимагає кабельного підключення на порядок вище, ніж у провідних аналогів.

Принципом дії (оптичні та п'єзоелектричні).
Вибираючи той чи інший вид датчиків, перш за все, необхідно звернути увагу на показники їх чутливості:

  • оптичний датчик вібрації володіє вищими показниками швидкодії та точності. Діагностика за допомогою цього пристрою може проводитися безконтактно;
  • п'єзоелектричні датчики, на відміну від оптичних, обов'язково повинні мати зіткнення чутливої ​​панелі пристрою з об'єктом, що охороняється. У деяких випадках реалізувати цю вимогу досить важко. Однак вони мають свої переваги: ​​прості пристрої та надійні у використанні. До того ж ціна датчиків вібрації цього типу набагато нижче.

Також на вартість сповіщувачів може впливати й бренд, під яким випускається продукт: чим довше виробник займається розробкою подібних приладів і чим краще зарекомендував себе в даній сфері, тим вищою буде ціна датчика вібрації.

Якщо вам потрібна порада фахівця щодо того який датчик вібрації купити найбільш доцільно у вашій ситуації, можете скористатися нашою онлайн-консультацією. Інтернет-магазин Black Chip пропонує широкий асортимент сучасного охоронного обладнання.

Розгорнути