Датчики рухуДатчик руху RE200B-P інфрачервоний

Датчик руху RE200B-P інфрачервоний

Датчик руху RE200B-P інфрачервоний - це піроелектричний пасивний інфрачервоний датчик, призначений для уловлювання теплового випромінювання довжин хвиль в смузі близько 10 мікронів. В..

18.00 грн.

Комбінований датчик руху і розбиття Crow SRPG-2

Комбінований датчик руху і розбиття Crow SRPG-2

Комбінований датчик руху і розбиття Crow SRPG-2 - комбінований датчик для охоронних систем сигналізації. Тип сповіщувача: датчик руху, датчик на удар і дзвін розбитого скла, спроба несанкціон..

150.00 грн.

Показано від 1 до 2 з 2 (всього сторінок: 1)

Датчики руху - це піроелектричний пасивний інфрачервоний датчик, призначений для уловлювання теплового випромінювання довжин хвиль. 

Часто використовується датчик руху для освітлення на вулиці, в коридорі або гаражі, бо в цих місцях важливо, щоб освітлення включалося автоматично, наприклад, коли під'їжджає автомобіль або коли люди заходять в під'їзд.

При зовнішньому застосуванні його можна налаштувати, як сутінкове реле, щоб освітлення включалося тільки, коли на вулиці стемніє. Місце розміщення краще спланувати подалі від інших джерел світла. Важливо правильно налаштувати реагування, інакше він не зреагує на рух як треба, що замість зручності принесе тільки додатковий клопіт.