Датчики рухуДатчик руху RE200B-P інфрачервоний
ХІТ

Датчик руху RE200B-P інфрачервоний

Датчик руху RE200B-P інфрачервоний - це піроелектричний пасивний інфрачервоний датчик, призначений для уловлювання теплового випромінювання довжин хвиль в смузі близько 10 мікронів. В..

18.50 грн.

Комбінований датчик руху і розбиття Crow SRPG-2
ХІТ

Комбінований датчик руху і розбиття Crow SRPG-2

Комбінований датчик руху і розбиття Crow SRPG-2 - комбінований датчик для охоронних систем сигналізації. Тип сповіщувача: датчик руху, датчик на удар і дзвін розбитого скла, спроба несанкціон..

150.00 грн.

Показано від 1 до 2 з 2 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії Датчики руху

Датчики руху - це піроелектричний пасивний інфрачервоний датчик, призначений для уловлювання теплового випромінювання довжин хвиль. 

Часто використовується датчик руху для освітлення на вулиці, в коридорі або гаражі, бо в цих місцях важливо, щоб освітлення включалося автоматично, наприклад, коли під'їжджає автомобіль або коли люди заходять в під'їзд.

При зовнішньому застосуванні його можна налаштувати, як сутінкове реле, щоб освітлення включалося тільки, коли на вулиці стемніє. Місце розміщення краще спланувати подалі від інших джерел світла. Важливо правильно налаштувати реагування, інакше він не зреагує на рух як треба, що замість зручності принесе тільки додатковий клопіт.

Датчик руху вуличний. Види й особливості
Існує досить велика різноманітність пристроїв, що виявляють рухи, які потрапляють в зону їх роботи. Наприклад, якщо ми використовуємо датчик руху для освітлення  в приміщення, де встановлено це пристосування, зайде людина, датчик відправить сигнал контролеру, який і згенерує керуючі команди та перенаправляє їх на реле включення освітлення і лампа засвітиться.

В основі принципу роботи вуличного датчика руху лежить використання:

  • інфрачервоного,
  • ультрафіолетового,
  • ультразвукового,
  • мікрохвильового випромінювання.

Інтернет-магазин Black Chip стане вашим надійним помічником. Вам необхідно лише зайти до нас на сайт і перейти в категорію, яка вас цікавить. Якщо виникають складнощі, то фахівці завжди на зв'язку. Вони за короткий період часу підберуть всі необхідні елементи. Та й ціна на охоронні датчики руху в Івано-Франківську, яка зазначена в грн, цілком доступна для кожного. За невелику суму ви зможете придбати якісні товари від відомих виробників. Не пропустіть можливості забезпечити майну повне збереження.

Розгорнути