Датчик рівня та Реле протоку водиПоплавковий датчик рівня води US23 перемикач
ХІТ

Поплавковий датчик рівня води US23 перемикач

Поплавковий датчик рівня води US23 перемикач - являє собою пристрій, який використовується для виміру і контролю рівня рідини в резервуарі. Датчик при необхідності може вмикати або вимик..

55.00 грн.

Показано від 1 до 1 з 1 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії  Датчик рівня та Реле протоку води

Датчики рівня та Реле протоку води - використовують в промисловості та побуті для контролю рівня води в баках, акваріумах та різних ємностях. Датчики протоку води використовують для контролю роботи насосів в системах опалення та гарячого водопостачання.

Реле протоку (датчик) ГВП - це важливий елемент сучасного навісного газового двоконтурного котла. Призначається, перш за все, для зручності користування гарячою санітарною водою. Він включений в контур гарячого водопостачання та контролює витрату води. Зустрічаються переважно два види датчиків: турбінні (датчик Холла) і феромагнітні.

Феромагнітні датчики є найбільш поширеними. У корпусі датчика протоки розташований поплавок з магнітом всередині. Вода, що надходить при включенні крана, рухає поплавок, впливаючи за допомогою магніту на герконовий мікроперемикач. А той дає імпульс на плату керування газовим котлом, за допомогою якої котел вмикає контур ГВП.

Турбінні або датчик Холла - це новий вид реле протоку. В основі його роботи використовується турбіна з магнітом всередині. При обертанні якої створюється магнітне поле і на плату управління подаються імпульси. Саме частота імпульсів і сприяє визначенню швидкості потоку води. Метою цього пристрою є обмеження і стабільність швидкості потоку води. Це дозволяє давати воду стабільної температури незалежно від температури вхідної води.

Специфіка будови та установка поплавкових датчиків рівня
Дані пристосування забезпечені поплавком, що рухаються по вертикально розташованого штоку. В серцевині поплавка є постійний магніт, а всередині штока, який є не що інше, як порожній стержень, розміщений геркон. Цей контакт активізується, якщо поблизу виявляється магніт. Коли монтувати поплавковий датчик на верху резервуара немає можливості, його встановлюють в стінку або на дно.

Додаткові відомості
Для забезпечення результативної роботи без збоїв поплавкових датчиків, крім дотримання інструкції по експлуатації, важливо вибрати саме якісний виріб, розраховане на тривалий період служби. Ось чому бажано купувати датчики заводського виробництва, від тих компаній, які відомі на ринку і добре зарекомендували себе за багато років. Нам ви можете довіряти! Ми гарантуємо якість і надійність датчиків з нашого асортименту!

Розгорнути