Клапани КотушкиКотушка 220V 6.0VA 50/60Hz з роз'ємом
ХІТ

Котушка 220V 6.0VA 50/60Hz з роз'ємом

Котушка 220V 6.0VA 50/60Hz в комплекті з роз'ємом - використовують для електромагнітних клапанів в системі водопостачання. Характеристики діапазон напруги живлення AC18..

175.00 грн.

Привід Siemens STA 219 для системи опалення
ХІТ

Привід Siemens STA 219 для системи опалення

Привід Siemens STA 219 для системи опалення - електромеханічний привід, 230V 2.5VA 50/60Hz - для радіаторних клапанів і малих клапанів. З індикатором робочого положення і з'єдну..

390.00 грн.

Показано від 1 до 2 з 2 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії Клапани Котушки

Клапани котушки сфери застосування

Щоб здійснювати регулювання потоку різних носіїв, нерідко задіють електромагнітні клапани. Вони можуть застосовуватися для рідин, парів і газів, а їх основна галузь застосування - побутові системи водопостачання та опалення, а також промислові трубопроводи подачі нафтопродуктів, різних хімічних сполук. Основне завдання, яке ставиться перед цим пристроєм - це дистанційне подання необхідного об'єму певної речовини в потрібний момент часу. Наприклад, підключивши його до системи поливу, можна з певною періодичністю проводити зрошення. Крім цього нерідко подібні пристрої знаходять застосування в установках, що працюють на котельнях, а також в системах змішування і дозування та багатьох інших.

Принцип дії електромагнітного клапана

Клапан соленоїдний складається з латунного, нержавіючого або чавунного корпусу, а так само котушки, яка працює від напруги 24 В або 220 В. Електромагнітні клапани можуть бути прямої та непрямої дії, принцип якого залежить від передбачуваного об'єму прохідної рідини. Клапани прямої дії працюють з невеликими об'ємами, і прямі, відповідно навпаки з великими, при цьому обов'язковою умовою є перепад по тиску в 0,2 Бар. Положення клапана соленоїдного може бути двох видів - нормально відкритий (без електроживлення відкритий, при подачі закривається) і нормально закритий (у вільному стані закриті, а при подачі напруги відкривається).

Види котушок соленоїдних клапанів

Крім параметра напруги, який може бути 24 В або 220 В, котушки для електромагнітного клапана відрізняються величиною струму. Котушка з постійним струмом - як правило знайшла застосування в системах з низьким тиском рідини. Котушка змінного струму - має більшу силу електромагнітного поля і відповідно готова впоратися з великим тиском рідини, який проходить через клапан електромагнітний.

Розгорнути