ТермостатиКімнатний термостат механічний CEWAL RQ01
ХІТ

Кімнатний термостат механічний CEWAL RQ01

Кімнатний термостат механічний CEWAL RQ01 - використовують для регулювання заданої температури в приміщеннях. Сфера застосування Водонагрівачі Сауни та лазні Тепла підлога Елек..

300.00 грн.

Терморегулятор W1209 цифровий термостат з реле
ХІТ

Терморегулятор W1209 цифровий термостат з реле

Терморегулятор W1209 цифровий термостат з реле - застосовують в  інкубаторах, при підігріві теплої підлоги, для водонагрівачів, тепловентиляторів, котлів і т. д. Опис Мікроконтр..

80.00 грн.

Термостат REX-C900 регулятор температури
ХІТ

Термостат REX-C900 регулятор температури

Термостат REX-C900 регулятор температури з ПІД терморегулятором - це контролер зі зворотним зв'язком, здатний з високою точністю підтримувати задану температуру повітря або рідини. Через ..

720.00 грн.

Термостат WTB 30-80С з капілярною трубкою 70 см
ХІТ

Термостат WTB 30-80С з капілярною трубкою 70 см

Термостат WTB 30-80C з капілярною трубкою 70 см -  пристрій, що забезпечує сталість температури у системі. Підтримує температуру на заданому рівні вмикаючи / вимикаючи наг..

150.00 грн.

Термостат WTB 50-300С з капілярною трубкою 70 см
ХІТ

Термостат WTB 50-300С з капілярною трубкою 70 см

Термостат WTB 50-300С з капілярною трубкою 70 см -  пристрій, що забезпечує сталість температури у системі. Підтримує температуру на заданому рівні вмикаючи / вимикаючи нагрівальний..

150.00 грн.

Термостат XH-W3001 цифровий терморегулятор 220V 1500Вт
ХІТ

Термостат XH-W3001 цифровий терморегулятор 220V 1500Вт

Термостат XH-W3001 цифровий терморегулятор 220V 1500Вт - забезпечує стабільну температуру в середовищі, вмикаючи та вимикаючи нагрівальний, охолоджуючий пристрій, запірний клапан та ін. ..

180.00 грн.

Кімнатний механічний термостат для котлів
ХІТ

Кімнатний механічний термостат для котлів

Кімнатний механічний термостат застосовують для газових котлів та електричних обігрівачів. Характеристики Максимальне навантаження на контактну групу 10 А 250 В Робочий діапаз..

300.00 грн.

Корпус K29 для регулятора температури XH-W1209

Корпус K29 для регулятора температури XH-W1209

Корпус K29 для регулятора температури XH-W1209 - застосовують для придання завершеності конструкції. Корпус дозволяє захистити терморегулятор цифровий W1209 від зовнішніх впливів (пилу, падін..

28.00 грн.

BYC01 Термостат тижневий програматор
ХІТ

BYC01 Термостат тижневий програматор

BYC01 Термостат використовується для системи опалення підлоги з виносним датчиком температури. Навантаження на групу контактів 250 В 3 А Цей терморегулятор застосовується для систем ..

690.00 грн.

Показано від 1 до 9 з 9 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії Термостати

Купити термостат з датчиком ви завжди можете в інтернет-магазині Black Chip. У нас зібрані різні види приладів, комплектуючих та витратних матеріалів на будь-який смак. Асортимент постійно розширюється, а тому вибрати потрібний вам товар буде легко.

Для чого варто купити термостат
Купити терморегулятор з виносним датчиком - запит, який зустрічається досить часто. На практиці вироби застосовуються для підтримки потрібної температури у нагрівальних систем, систем гарячого водопостачання та газових та твердопаливних котлів. Незамінний регулятор і для роботи інших пристроїв, що вимагають підвищення температури. Різниця температур, при якій працюють регулятори, може бути надзвичайно широкою - від приблизно 20 до 130 градусів в залежності від клімату та особливостей об'єкта для обігріву. При необхідності завжди можна виставити поріг спрацьовування пристрою і перевірити відповідність температур на практиці.

Пристрій і робота приладу
Аналоговий терморегулятор заведено оснащувати потенціометром з цифровою шкалою. Температура в механічних термостатах виставляється за допомогою ручки, розташованої в центральній частині виробу. В електронних термостатах підтримувана температура запрограмовується користувачем в мікросхему пам'яті.

Принцип роботи термостатів (терморегуляторів) насправді дуже простий. Він всього лише порівнює фактичну температуру (яку вимірює температурний термодатчик) із заданою, і приймає рішення про подачу або припинення живлення системи, яка підтримує температурний режим. Якщо температура в приміщенні відрізняється від заданої, реле термостата включає навантаження, а після досягнення заданого значення - відключає живлення. Термостат може підтримувати конкретне значення температури або її діапазон. На це впливає параметр гістерезису.

Звичайно, існує багато моделей, які оснащені великою кількістю додаткових функцій, таких як включення нагріву за таймером або програмування роботи згідно з визначеним графіком. Але в основі всіх пристроїв лежить саме цей простий принцип.

Наша пропозиція

Інтернет-магазин Black Chip пропонує вам купити терморегулятори підлоги для різних систем. Завдяки цьому придбанню ви зможете відчути повноцінний комфорт у вашій оселі. Зима і холодні дні більше не будуть перешкодою для отримання відмінних емоцій від сімейного проведення часу. Установка приладу призведе до рівномірного нагріву підлоги поверхні й відсутності сирості.

Розгорнути