Дроселі SMD ЕкранованіДросель CD43 4.7uH (4R7) 1.62A SMD 4.5×4×3.2mm
ХІТ

Дросель CD43 4.7uH (4R7) 1.62A SMD 4.5×4×3.2mm

Дросель CD43 4.7uH (4R7) 1.62A SMD 4.5×4×3.2mm - необхідний в електричному ланцюзі в тому випадку, коли необхідно усунути змінну складову струму (наприклад, перешкоди). ..

4.50 грн.

Дросель IHLP2525CZER 2.2uH (2R2) 8A SMD 6.9x6.5x3.0mm
ХІТ

Дросель IHLP2525CZER 2.2uH (2R2) 8A SMD 6.9x6.5x3.0mm

Дросель IHLP2525CZER 2.2uH (2R2) 8A SMD 6.9x6.5x3.0mm - необхідний в електричному ланцюзі в тому випадку, коли необхідно усунути змінну складову струму (наприклад, перешкоди). Його ..

17.90 грн.

Дросель IHLP2525CZER 4.7uH (4R7) 5.5A SMD 6.9x6.5x3.0mm
ХІТ

Дросель IHLP2525CZER 4.7uH (4R7) 5.5A SMD 6.9x6.5x3.0mm...

Дросель IHLP2525CZER 4.7uH (4R7) 5.5A SMD 6.9x6.5x3.0mm - необхідний в електричному ланцюзі в тому випадку, коли необхідно усунути змінну складову струму (наприклад, перешкоди). Йог..

18.50 грн.

Показано від 1 до 3 з 3 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії Дроселі SMD

Тенденція яка спостерігається в сучасному світі до мініатюрності електронних пристроїв передбачає зменшення габаритних розмірів електронних компонентів. Заміни компоненти з виводами для пайки в отвори на SMD версії ви можете придбавши їх в нашому інтернет-магазині Black Chip. Ми знаходимося в місті Івано-Франківськ.

Електронний дросель SMD дозволяє зекономити місце на друкованій платі, завдяки щільнішому монтажу.

У даних умовах дроселі SMD не монтується звичайно, а розташовують безпосередньо на доріжки, що знаходяться на друкованій платі.

Плюси Дроселів SMD
Звичайно, незаперечною перевагою дроселя SMD є їх мініатюрні розміри.

Через причини не великих розмірів дроселі SMD у виробників виникають варіанти розміщення набагато більшої кількості елементів на площі друкованої плати. При більшій щільності монтажу логічним наслідком є ​​зменшення розмірів електронних пристроїв.

Відповідно при скороченні розмірів зменшується і маса дроселя SMD в порівнянні з простими похідними радіоелементами.

Технологія зовнішнього екранування в індуктивностях застосована за допомогою епоксидної смоли з феритовим порошком. Це покриття забезпечує кращий захист від електромагнітних перешкод на інші компоненти пристрою в порівнянні з корпусним екрануванням. Завдяки поліпшений захист від перешкод і хорошим значенням струму насичення (до 8,5А), вони можуть застосовуватися в схемах живлення портативних пристроїв і звуковому тракті підсилювачів класу D.

Паразитна індуктивність або ємність постійно присутня у простих радіоелементів. У дроселі SMD завдяки їх мінімальним розмірам паразитні характеристики максимально знижені. Таким чином, зменшення перешкод та покращення властивостей поширення недостатньо сильних сигналів є перевагами для даних компонентів. У вас є можливість купити дані дроселі SMD та поліпшити характеристики пристроїв.

Специфіка пайки дроселів SMD
Ще однією перевагою є те, що демонтувати дроселі SMD набагато легше ніж вивідні. Для цієї роботи нам знадобиться паяльна станція з феном. При цьому запаювати їх значно складніше. При виготовленні електронних плат цим процесом займаються спеціалізовані роботи.

Багатошарові плати
Завдяки габаритам дроселя SMD в електронних пристроях ми можемо бачити досить компактний монтаж. Внаслідок більшої кількості доріжок вони можуть все ще не поміщатися на один шар, у зв'язку з цим плати конструюють багатошаровими. Чим складніший пристрій, тим на платі більше шарів. Як зразок багатошарових плат можна розглядати нинішні гаджети: ноутбуки, планшети, смартфони.

Оскільки дроселі SMD володіють малими розмірами та розташовуються на площині друкованої плати, то будь-яке деформування не виключає пошкодження елемента.

Треба зізнатися, завдяки своїм мініатюрним розмірам в значній більшості дроселі SMD не маркуються.

Багато хто міг відзначити, що дроселі SMD приходять в перфорованій стрічці й це не просто так. Вона підходить для зручної подачі в автоматичному режимі на складальних установках.

Розгорнути