ІнверториІнвертор перетворювач DC-AC з 12V на 220V
ХІТ

Інвертор перетворювач DC-AC з 12V на 220V

Інвертор перетворювач DC-AC з 12V на 220V - підключається до прикурювача автомобіля або до акумулятора. Підключайте будь-які пристрої розраховані на 220 В і зі споживаною номінальною пот..

460.00 грн.

Показано від 1 до 1 з 1 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії Інвертори

Стрімке зростання енергоспоживання і різке зниження традиційних енергетичних ресурсів спонукають людство до пошуку і розвитку нових альтернативних видів енергії. Одним з найпопулярніших серед них є сонячна та вітрова енергетика.

Видобувають сонячну енергію за допомогою сонячних батарей - це система пристроїв, яка забезпечує перетворення сонячної енергії в електричну. До складу її входить:

  • сонячні панелі;
  • акумулятори;
  • контролери;
  • інвертори.

Вітрову енергію видобувають за допомогою:

  • вітряка;
  • акумуляторів;
  • контролера;
  • інвертора.

Інвертори. Особливість
Інвертори для сонячних батарей, вітряків - це пристрої, призначені для перетворення постійного струму в змінний. Одержуваний від сонячних панелей або вітряка струм має свої параметри, відмінні від стандартної електричної мережі. Але практично всі прилади працюють від мережі 220 В. Для того, щоб зробити постійний струм змінним з напругою 220 В і необхідний інвертор.

Види інверторів
Залежно від виконуваних функцій, інвертори можна розділити на кілька видів:

Автономні інвертори. Вони працюють в закритій системі з акумуляторами, перетворюючи струм по ланцюжку. Потужність такого пристрою може досягати 8000 Вт. До таких інверторів можна під'єднувати свинцеві або Li-ion саморобні акумулятори.

Синхронні інвертори. Вони здатні працювати з зовнішньою електричною мережею. Тобто, надлишок може постачатися в основну систему. У разі поломки комплексу сонячної батареї, вітряка або ж, коли виробленої енергії недостатньо, наприклад, в похмуру або безвітрову погоду, то такий прилад дозволяє брати електрику із загальної мережі.

Є також інвертори, які об'єднують в собі функції двох попередніх видів.

Щоб розібратися в тому, який інвертор вам необхідний, краще проконсультуватися з фахівцями. Компанія Black Chip пропонує професійну консультацію, для того, щоб ви вибрали прилад, який максимально відповідає вашим потребам.

Розгорнути