Конвертори відкриті DC / DC з гніздом (перетворювачі)Модуль MB102 живлення 3.3V 5V Arduino і макетних плат
ХІТ

Модуль MB102 живлення 3.3V 5V Arduino і макетних плат

Модуль MB102 живлення 3.3V 5V Arduino і макетних плат - часто використовують для різноманітних конструкцій у сфері побудови пристроїв на базі контролерів та інших мікросхем. Конструкція ..

40.50 грн.

Модуль USB підвищуючий DC-DC 0.9-5V конвертор 5V 600mA

Модуль USB підвищуючий DC-DC 0.9-5V конвертор 5V 600mA

Модуль USB підвищуючий DC-DC 0.9-5V конвертор 5V 600mA - він призначений для конвертації вхідної напруги в 5 В вихідної напруги постійного струму. Перевагою даного модуля є: невелика вартість..

17.50 грн.

Модуль живлення MB102 3.3V 5V з miniUSB
ХІТ

Модуль живлення MB102 3.3V 5V з miniUSB

Модуль живлення MB102 3.3V 5V з miniUSB для макетних плат - часто використовують для різноманітних конструкцій у сфері побудови пристроїв на базі контролерів та інших мікросхем. Конструк..

43.00 грн.

Модуль конвертор DC-DC підвищуючий вихід USB 5V 1A
ХІТ

Модуль конвертор DC-DC підвищуючий вихід USB 5V 1A

Модуль конвертор DC-DC підвищуючий вихід USB 5V 1A - використовують для стільникових телефонів, бездротових модемів, мобільних пристроїв, КПК, електричних іграшок, комп'юте..

43.50 грн.

Підвищуючий USB модуль DC-DC 0.9-5V конвертор 5V 600mA
ХІТ

Підвищуючий USB модуль DC-DC 0.9-5V конвертор 5V 600mA

Підвищуючий USB модуль DC-DC 0.9-5V конвертор 5V 600mA - він призначений для конвертації вхідної напруги в 5 В вихідної напруги постійного струму. Перевагою даного модуля є: невелика вартість..

19.50 грн.

Модуль DC-DC USB 5V/3A перетворювач понижуючий Uin 7,5-28V
ХІТ

Модуль DC-DC USB 5V/3A перетворювач понижуючий Uin 7,5-...

Модуль DC-DC USB 5V/3A перетворювач понижуючий - перетворює значення вихідної напруги до 5 В. Даний модуль являє собою потужний конвертер напруги постійного струму компактних розмірів. Перетв..

48.50 грн.

Модуль MT3608 DC-DC 2-24V вихід 5-28V microUSB
ХІТ

Модуль MT3608 DC-DC 2-24V вихід 5-28V microUSB

Модуль MT3608 DC-DC 2-24V вихід 5-28V microUSB - це підвищуючий перетворювач призначений для зміни вихідної напруги постійного струму. Особливістю даної версії перетворювача напруги..

23.70 грн.

Модуль конвертор понижуючий DC-DC Uin 6-24V вихід USB 5V 3A

Модуль конвертор понижуючий DC-DC Uin 6-24V вихід USB 5...

Модуль конвертор понижуючий DC-DC Uin 6-24V вихід USB 5V 3A - призначений для зниження вхідної напруги до 5 В вихідної напруги постійного струму. Конвертер володіє невеликим розміром, завдяки..

26.80 грн.

Показано від 1 до 8 з 8 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії Конвертори відкриті DC / DC з гніздом (перетворювачі)

Конвертори відкриті DC / DC з гніздом (перетворювачі) - модульні електронні пристрої, призначені для конвертування та побудови шин живлення в різних електронних схемах з гальванічною розв'язкою. Пристрої являють собою готові блоки, які перетворюють постійну напругу в постійну, виготовлені на друкованих платах. Конвертори відрізняються за своєю потужністю, конструктивним виконанням, типом гнізда, діапазоном вхідних і вихідних напруг. Більшість конверторів мають широкий (2:1) або ультраширокий (4:1) діапазон вхідних напруг, що дозволяє використовувати DC / DC перетворювачі для забезпечення стабільної постійної напруги на виході, незалежно від зміни напруги вхідної.

Сфери застосування
DC / DC конвертери живлення постійного струму широко застосовуються в різних електронних пристроях, вимірювальних приладах, освітлювальному обладнанні, обчислювальній техніці, пристроях телекомунікації, автоматизованих системах управління (АСУ), мобільних пристроях і т. д.
DC / DC перетворювачі застосовуються для підвищення або зниження вихідної напруги, відносно вхідної напруги.

Типи DC / DC перетворювачів

На ринку представлені різні типи DC / DC конвертерів, які використовують радіоаматори.

DC / DC перетворювачі без індуктивності.
Для живлення малопотужних навантажень вигідно використовувати перетворювачі на комутованих конденсаторах. Використання таких пристроїв не вимагає наявності дорогих дроселів, тому вони дозволяють створити дешеві та компактні модулі живлення. Подібні перетворювачі можуть бути як з фіксованою напругою, так регульовані.

DC / DC перетворювачі з індуктивністю.
Великою популярністю користуються перетворювачі без гальванічної розв'язки між входом і виходом. В даному типі DC-DC конвертера знаходиться одиничний ізольоване джерело живлення. Залежно від положення ключа, напруга може підвищуватися, знижуватися або інвертуватися в напругу зі зворотною полярністю. Ключовими елементами часто виступають біполярні транзистори з ізольованим затвором (IGBT) і польові транзистори різного типу (FET).

Серед конвертерів з індуктивністю можна зустріти наступні типи:

  • Понижуючий імпульсний DC-DC перетворювач напруги. Функцію ключа виконує транзистор, керований за допомогою широтно-імпульсного модулятора.
  • Підвищуючий імпульсний DC-DC перетворювач.
  • Перетворювач з регульованою вихідною напругою. Такі пристрої дозволяють отримати як підвищену, так і понижену напругу на виході. Навіщо це потрібно? Наприклад, для використання в пристроях, де напруга задається Li-ion батареєю. Згодом, коли батарея слабшає, її напруга зменшується, але використання такого перетворювача дозволяє завжди підтримувати задане значення напруги на виході модуля.
  • Перетворювачі з будь-якою вихідною напругою. Вони можуть виробляти як підвищену, так і знижену напругу на виході. Для чого вони потрібні? Припустимо, для використання в схемах, де напруга подається від Li-ion батареї, а для пристрою потрібна напруга 3,3 В. На початку експлуатації акумулятор має напругу 3,7 В. Під час експлуатації його напруга зменшується до 3,1 В, і тому потрібно підтримувати напругу 3,3 В на виході перетворювача.

DC / DC перетворювач з гальванічною розв'язкою.
В таких перетворювачах постійного струму застосовують імпульсні трансформатори з декількома обмотками, завдяки чому відсутній зв'язок між вхідними і вихідними ланцюгами. Для цих пристроїв відмінною рисою є велика різниця потенціалів між вхідною та вихідною напругою. Наприклад, вони використовуються в блоках живлення імпульсних фотоспалахів, які мають на виході напругу біля 400 В.

Розгорнути