Аксесуари для граверівАлмазний диск D-22 мм шліфувальний відрізний
ХІТ

Алмазний диск D-22 мм шліфувальний відрізний

Алмазний диск D-22 мм шліфувальний відрізний - використовується при конструюванні та виготовленні різних пристроїв, а також при ремонті. Сталеві диски з алмазним напиленням популярні сер..

41.50 грн.

Відрізний круг металевий 22мм
ХІТ

Відрізний круг металевий 22мм

Відрізний круг металевий 22мм - застосовується при різанні пластика, дерева та інших м'яких матеріалів. Відрізний круг виготовлений з нержавійки. Товщина відрізного диска с..

11.50 грн.

Змінна цанга для тримача дисків або свердла
ХІТ

Змінна цанга для тримача дисків або свердла

Змінна цанга для тримача дисків або свердла - ця запчастина допоможе вам зафіксувати тримач дисків або свердло діаметром 3 мм для виконання різноманітних робіт. Технічні характеристики ..

22.70 грн.

Наждачна насадка 6мм для гравера

Наждачна насадка 6мм для гравера

Наждачна насадка 6мм для гравера - використовують для шліфувальних робіт в парі з тримачем. Насадки виготовляють різної зернистості. Технічні характеристики Внутрішній діаметр 6..

1.60 грн.

Тримач дисків для мікродрилі 2.2 мм

Тримач дисків для мікродрилі 2.2 мм

Тримач дисків для мікродрилі 2.2 мм - застосовується для установки змінного інструменту, насадок для обробки різних матеріалів - відрізні круги, круги абразивні, алмазні диски. Техніч..

11.20 грн.

Тримач дисків для мікродрилі 3 мм
ХІТ

Тримач дисків для мікродрилі 3 мм

Тримач дисків для мікродрилі 3 мм - застосовується для установки змінного інструменту, насадок для обробки різних матеріалів - відрізні круги, круги абразивні, алмазні диски. Технічні..

11.50 грн.

Тримач для наждачних насадок 12мм

Тримач для наждачних насадок 12мм

Тримач для наждачних насадок 12мм - він застосовується для фіксації та утримування насадок при шліфувальних роботах гравером. Технічні характеристики Діаметр 12 м..

10.50 грн.

Щітка дискова сталева на штоку 20х3 мм

Щітка дискова сталева на штоку 20х3 мм

Щітка дискова сталева на штоку 20х3 мм - застосовують для м'якого очищення поверхні від фарби та іржі, шліфування, зняття задирок, надання матової поверхні на білих металах та с..

12.70 грн.

Відрізний абразивний шліфувальний диск 23мм
ХІТ

Відрізний абразивний шліфувальний диск 23мм

Відрізний абразивний шліфувальний диск 23мм - застосовується при різанні пластика, дерева, алюмінію, міді та інших матеріалів. Абразивний відрізний диск так само можна використовувати дл..

5.00 грн.

Відрізний армований диск по металу 32мм
ХІТ

Відрізний армований диск по металу 32мм

Відрізний армований диск по металу 32мм - широко застосовується для різання чорних та кольорових металів. Технічні характеристики діаметр 32 мм товщина 1,3 мм діаметр отвору..

6.00 грн.

Наждачна насадка 12мм для гравера
ХІТ

Наждачна насадка 12мм для гравера

Наждачна насадка 12мм для гравера - використовують для шліфувальних робіт в парі з тримачем. Насадки виготовляють різної зернистості. Технічні характеристики Внутрішній діаметр ..

2.00 грн.

Наждачна насадка 9мм для гравера

Наждачна насадка 9мм для гравера

Наждачна насадка 9мм для гравера - використовують для шліфувальних робіт в парі з тримачем. Насадки виготовляють різної зернистості. Технічні характеристики Внутрішній діаметр 9..

1.80 грн.

Патрон цанговий на вал 2.3мм свердло 1.7-2.2мм
ХІТ

Патрон цанговий на вал 2.3мм свердло 1.7-2.2мм

Патрон цанговий на вал 2.3мм свердло 1.7-2.2мм - використовують при конструюванні та виготовленні різних пристроїв, а також при ремонті різних пристроїв. Технічні характеристики ..

36.00 грн.

Тримач для наждачних насадок 6мм

Тримач для наждачних насадок 6мм

Тримач для наждачних насадок 6мм - він застосовується для фіксації та утримування насадок при шліфувальних роботах гравером. Технічні характеристики Діаметр 6&nbs..

8.50 грн.

Тримач для наждачних насадок 9мм

Тримач для наждачних насадок 9мм

Тримач для наждачних насадок 9мм - він застосовується для фіксації та утримування насадок при шліфувальних роботах гравером. Технічні характеристики Діаметр 9&nbs..

9.50 грн.

Шліфувальний диск з карбіду кремнію 20 мм
ХІТ

Шліфувальний диск з карбіду кремнію 20 мм

Шліфувальний диск з карбіду кремнію 20 мм для гравера - широко застосовується для шліфування твердого сплаву, чавунного лиття і високолегованої сталі. Технічні характеристики: шліфув..

8.50 грн.

Показано від 1 до 16 з 16 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії Аксесуари для граверів

Аксесуари для граверів (бормашин) для широкого діапазону робіт
Досить є практичним і ефективним при різноманітних роботах інструмент гравер. Його вважають за краще купити для використання як досвідчені фахівці, так і домашні майстри, оскільки обладнання дає можливість виконувати багато видів робіт. Гравер, або, як її ще називають, бормашина, являє собою мініатюрну дриль, оснащену великою кількістю різноманітних насадок. Завдяки цим аксесуарам, вдається обробляти такі поверхні та матеріали, як метал, кераміка, пластик, дерево, камінь та багато інших. Купити аксесуари для бормашини вигідно, адже коштують вони недорого й значно розширюють можливості для проведення ремонтних та монтажних робіт. Майстер маючи у своєму розпорядженні такі витратні матеріали у великій кількості, він убезпечить себе від непередбачених ситуацій. Навіть якщо відрізний диск зламається або затупиться, можна просто поміняти його на новий.

Аксесуари для бормашин
Більшість марок граверів, які випускаються виробниками, комплектуються деякою кількістю насадок. Однак не завжди їх вистачає для домашнього застосування, не кажучи вже про професійне середовище. Саме тому варто купити додаткові аксесуари для бормашини, щоб скористатися наявними можливостями інструменту в повну силу. Інтернет-магазин Black Chip пропонує великий вибір витратних матеріалів за низькими цінами.

У каталозі представлені:

  • Фрези, придатні для зачистки швів, вирізання фігурних отворів, гравірування та інших операцій по металу.
  • Гнучкі вали, що дозволяють працювати в важкодоступних місцях.
  • Тримачі й цанги, які підходять для виконання маніпуляцій під кутом.
  • Диски, які використовуються для різання і шліфування дерева, пластику, порцеляни, металу, кераміки та інших видів поверхні.
  • Точильні камені, які підходять для заточування різців.
  • Полірувальні та шліфувальні насадки, за допомогою яких будь-яка поверхня стане гладкою.
  • Свердла. Ці аксесуари здатні утворювати отвори, розпилювати різні види матеріалів і вирізати з них елементи.

Досить дешево замовити витратні матеріали для бормашини можуть жителі Києва, Івано-Франківська, Львова, Одеси, Дніпра, Харкова та інших регіонів України. Вартість доставки продукції визначається відповідно до розцінок "Нової пошти" або інших компаній-перевізників.

Розгорнути