Клейові пістолетиКлейовий пістолет JFX-1 40W 220VAC для стержнів 7 мм

Клейовий пістолет JFX-1 40W 220VAC для стержнів 7 мм

Клейовий пістолет JFX-1 40W 220VAC для стержнів 7 мм - це інструмент, який дозволяє легко розплавляти та наносити клей. Цей пристрій застосовують для склеювання різних поверхонь в п..

136.00 грн.

Показано від 1 до 1 з 1 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії Клейові пістолети

Легким, швидким та якісним процес створення нероз'ємних з'єднань з однорідних або різнорідних матеріалів шляхом склеювання робить клейовий пістолет. Як витратний матеріал використовується термоклей, розігрітий до високої температури.

Клейовий пістолет
Назва спеціалізованого ручного інструменту - термопістолет походить з його зовнішнього вигляду, а саме наявності сопла для подачі розплавленого клею і курка для переміщення термоклейових стержнів в нагрівальну камеру і видавлювання в зону склеювання.

Використання приставки "термо" в назві означає, що для підігріву потрібне джерело енергії, щоб змінити агрегатний стан - клейовий пістолет розплавляє гнучкий стрижень, переводить його в пастоподібну форму. І процес затвердіння теж швидкий. А значить реалізується основна перевага - швидкість.

Термопістолет широко затребуваний як у професіоналів, так і у любителів технічної творчості. Купити клейовий пістолет є сенс у всіх випадках, де потрібне створення міцного з'єднувального шару, наприклад для рукоділля, роботи, хобі, де необхідно реалізувати такі функції:

 • Склеювання двох і більше твердих предметів
 • З'єднання тканин, килимових покриттів
 • Ремонт меблів
 • Заповнення порожнеч
 • Герметизація
 • Ізоляція

Термопістолет популярний у радіоаматорів для склеювання корпусів зібраних електронних конструкцій (РЕА), для приклеювання радіодеталей і кріпильних компонентів на друкованій платі. Міцна експрес фіксація - ось ключова перевага.

Матеріали для обробки
Клейовий пістолет може бути застосований для склеювання предметів, виготовлених з дерева, пластика, скла, кераміки, картону, паперу, металу та тканини.

При склеюванні металевих поверхонь у зв'язку з великою теплопровідністю, бажано попередньо здійснити підігрів, наприклад за допомогою фена гарячого повітря, що входить до складу паяльної станції або газового паяльника. Хороші результати клейовий пістолет показує при склеюванні різнорідних поверхонь, наприклад пластика та дерева. Головне дотримуватися теплового режиму і щоб контактуючі площини були підготовлені.

3 причини купити клейовий пістолет:

 • Клей знаходиться у твердому вигляді, а значить не засохне згодом,
 • Швидке склеювання шляхом полімеризації.
 • Звужене сопло дозволяє проникати в "вузькі" і незручні місця.

Як влаштований і працює
Всі елементи конструкції перебувають в пластиковому корпусі.

Ключова частина - нагрівальна камера для розплавлення клейового стержня, яка отримує живлення від мережі 220 В через мережевий провід з вилкою.

Для подачі термоклею по каналу, клейовий пістолет має круглий отвір під стержні певного діаметру, їх можна купити окремо. Переміщення циліндра відбувається механічним шляхом натискаючи на курок.

Час початкової готовності до роботи становить 5-8 хвилин. Приблизно такий же період необхідний для охолодження після відключення - прилад має досить високу інерційність нагрівального елементу.

Додаткові елементи
У деяких моделях можна зустріти корисні опції:

 • Світлодіодний індикатор наявності живлення, попереджає, що клейовий пістолет гарячий, це зручна функція з точки зору безпеки
 • Вимикач, щоб не висмикувати постійно вилку із розетки живлення
 • Лита камера з нагрівальним елементом

Якщо клейовий пістолет купити великої потужності, в Івано-Франківську, Україні, можна помітити, що там встановлено латунне сопло і запобіжний клапан проти самовільного витікання клею, ціна природно вище, але і прослужить він довше внаслідок збільшення кількості циклів безперебійного функціонування "нагрів-охолодження".

Купити клейовий пістолет

Потужність

Знаючи діаметра стержнів і потужність інструменту можна вивести такий параметр як швидкість розігріву, або подачі клею, яка вимірюється в грамах у хвилину. Цей параметр термоклею прямо пропорційно залежить від потужності й зворотньо - від діаметра.

Щоб визначити який купити клейовий пістолет, необхідно виходити з передбачуваних обсягів робіт і частоти використання.

Якщо Ви клеїте кілька разів на рік, досить вибрати термопістолет, економічний 10-20 Вт, за невисокою ціною, наприклад на стержні ø 7мм. Пристрої більшої потужності на 40, 60 і 100 Вт зазвичай купують професіонали, які працюють з інструментом часто.

Діаметр стержня

Тут спостерігається стійка залежність: зі зростанням потужності збільшується діаметр застосовуваних клейових стержнів. Виходячи з діаметра термоклею і потужності, виводиться такий показник як швидкість подачі клею за одиницю часу.

Який клейовий стержень для пістолета купити?

Термоклей є твердий і гнучкий циліндричний стержень, створений на основі полімерної сполуки етиленвінілацетату і класифікується за такими параметрами:

 • Діаметр - найпопулярніші Ø 7 та 11мм.
 • Температура плавлення.
 • Сфера застосування.
 • Колір.

Універсальні клейові стержні для всіх видів робіт випускаються прозорі та різних кольорів (крім чорного). Термоклей чорного кольору використовується переважно як герметик, матеріал для ізоляції та має вищу температуру плавлення: до 190 °.

Іноді, якщо під рукою немає клейового пістолета, як виняток клей можна розплавити жалом розігрітого електропаяльника.

Застереження щодо використання:

 • Термопістолет живиться від джерела напруги 220 В. Строго дотримуйтесь встановлених правил електробезпеки.
 • Слідкуйте за збереженням кабелю. Остерігайтеся контакту шкіри з розплавленим клеєм, щоб не отримати опіки. 
 • Не піддавайте місце склейки впливу високої температури в процесі експлуатації, щоб не втратити міцність
Розгорнути