Гравірувальні машинкиМікродриль 1PK-500B-2 12В 12000 об/хв (гравер)
ХІТ

Мікродриль 1PK-500B-2 12В 12000 об/хв (гравер)

Мікродриль 1PK-500B-2 12В 12000 об/хв (гравер) - дуже корисний в господарстві інструмент. І гравер, і дриль, і шліфувальник — багато різних функцій, які залежать від набору на..

530.00 грн.

Показано від 1 до 1 з 1 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії Гравірувальні машинки

Гравірувальні машинки (гравер) - це шліфувальні машинки, які призначені для прорізання, полірування, гравірування, фрезерування і шліфування різних матеріалів. Невеликий розмір і невелика вага - одна з переваг гравірувальної машинки, що дозволяє проводити роботи в самих ускладнених і незручних місцях. Гравер має великий асортимент різних насадок (цанги, свердла, шарошки, фрези, полірувальні циліндричні головки, полірувальні кола, абразивні насадки), що робить його універсальним і більш функціональним при виконанні різноманітних робіт.

Цей електричний інструмент, за принципом дії дуже схожий на шліфувальну машинку. Оброблювана поверхня повинна бути не надто великою, і на ній можна робити прорізання, свердління та шліфування. Ювеліри, дизайнери, майстри часто використовують цей інвентар у своїй роботі. Гравірувальна машинка часто згодиться при виконанні великого діапазону робіт.

Конструкція та принцип роботи
Електродвигун є головним в інструменті, саме він забезпечує обертання патрона і робочої насадки. Пластиковий корпус пристрою гарантує зручність експлуатації. Для виконання певного обсягу робіт необхідно вибирати відповідний інструмент. Роботи з різними матеріалами краще виконувати гравером з електронним регулятором швидкості обертання.

Здійснити гравіювання, різання, шліфування, фрезерування і зачистку поверхні допомагає гравіювальна машинка по металу. При цьому пристрій має універсальний характер роботи з різними матеріалами. Скло, кераміка, метал, дерево та інші тверді поверхні міні гравер обробить швидко та ефективно. Ціна на гравер залежить від моделі пристрою, його технічної бази та виробника. Для кожного бюджету в нашому магазині ви знайдете той інструмент, який вам необхідний.

Гравірувальна машинка може використовуватися в домашньому господарстві та промислових підприємствах. Наявність спеціальних насадок в комплектації пристрою забезпечує широкий спектр робіт, які можна виконати за допомогою цього універсального інструменту.

Сфери застосування:

  • надписи на ювелірних виробах та різних поверхнях;
  • стоматологія;
  • в нарощуванні нігтів, декоруванні різних предметів;
  • шліфування поверхонь, заточка деталей;
  • вирізання отворів в приладових панелях;
  • при обробці мініатюрних деталей і ін.

Працездатність і надійність роботи інструменту залежить від якості комплектуючих деталей і кількості насадок в комплектації з пристроєм. Малогабаритний електричний інструмент допоможе виконати безліч складних завдань, і це заслуга його технічної бази.

Вам потрібна гравіювання машинка, купити її вигідно можна в інтернет-магазині Black Chip.

Розгорнути