Мітчики ПлашкиМітчик 1M3.5x0.35 мм з дрібним кроком правий
ХІТ

Мітчик 1M3.5x0.35 мм з дрібним кроком правий

Мітчик 1M3.5x0.35 мм з дрібним кроком правий - нарізний інструмент, призначений для нарізання внутрішньої різьби в глухих та наскрізних отворах. Застосовуються як вручну, так і на с..

15.80 грн.

Мітчики M3 М4 М5 М6 М8 права різьба (набір)
ХІТ

Мітчики M3 М4 М5 М6 М8 права різьба (набір)

Мітчики M3 М4 М5 М6 М8 права різьба (набір) - нарізний інструмент, призначений для нарізання внутрішньої різьби в глухих та наскрізних отворах. Застосовуються як вручну, так і на св..

78.00 грн.

Показано від 1 до 2 з 2 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії Мітчики Плашки

Мітчики - спеціальні інструменти для нарізання різьби в різних металах. Його основним призначенням є нарізування внутрішньої різьби в заздалегідь просвердлених отворах. За методом застосування інструмент заведено розділяти на мітчик ручний, машинний та комбінований. При виборі інструменту, в першу чергу, звертайте увагу на матеріал з яким він має працювати. Якщо ви плануєте нарізати різьбу у твердих сплавах, то в цьому випадку більш підійдуть мітчики для різьблення зі швидкорізальних сталей, для робіт з м'якими металами застосовують комплектні моделі.

Купити мітчики якісні та недорогі ви можете в інтернет-магазині Black Chip. Наші менеджери нададуть вам всю необхідну інформацію про ту чи іншу модель допоможуть визначитися з вибором. На сторінках нашого каталогу ви знайдете широкий асортимент різних корисних і потрібних в побуті інструментів.

Плашки також як і мітчик, є одним з ріжучих інструментів. Відмінність полягає в тому, що її використовують виключно для нарізування зовнішньої різьби. Як правило, плашка для нарізування різьби має від трьох до шести отворів для викиду стружки. Матеріалом для виготовлення метричної плашки служить високоміцна легована сталь, рідше зустрічаються моделі зі швидкорізальних сталей. Легована сталь, як матеріал виготовлення, має низку переваг - підвищує довговічність виробу та збільшує його продуктивність.

Купити плашки можна в інтернет-магазині зі значною економією часу і фінансів. Менеджери інтернет-магазину Black Chip докладно розкажуть вам про фізичні характеристики різних модифікацій інструменту. При виборі необхідно враховувати мету застосування нарізаного різьблення і діаметр різьби деталі.

Набори мітчиків та плашок
У будь-якій техніці всі деталі об'єднуються за допомогою зварювання або болтових кріплень. У потрібний момент без інструменту ніяк не обійтися. В такому випадку доцільно купити набір мітчиків та плашок. Вся річ у тому, що з'єднувати дві деталі за допомогою зварювального апарату розумно лише в тому випадку, якщо надалі не виникне необхідності в їх розбиранні. Якщо ж деталі необхідно періодично знімати для техогляду або ремонту, то слід подумати про таке поєднання, при якому б процес демонтажу не займав багато часу і зусиль. Саме для таких робіт варто використовувати набір плашок і мітчиків.

Купувати інструменти набором - це завжди вигідне рішення. По-перше, це зручно, оскільки, всі необхідні прилади зібрані в одному місці. По-друге, виробники збирають в набір найбільш затребувані інструменти, постачають їх декількома моделями тримачів для плашок та мітчиків і необхідними різьбомірами.

Розгорнути