Свердло ВК6M 1.00 мм спіральне (хвостовик 2 мм)

Артикул: 01469

8.50 грн.

Залишок: 439 шт.

439 в наявності

Додати до списку відкладеного
Додати до списку відкладеного
8.50
грн.
x
шт.
=
грн.

Свердло ВК6M 1.00 мм спіральне

Свердло ВК6M 1.00 мм спіральне з циліндричним хвостовиком – застосовують для свердління друкованих плат зі склотекстоліту, а також для обробки інших високо абразивних і твердих матеріалів (кераміки, скла, чавуну, загартованої сталі та інше). Призначено для роботи в високошвидкісних верстатах з ЧПУ. Може застосовуватися у звичайних свердлильних верстатах, але для закріплення свердла необхідний цанговий патрон. Така вимога пов’язана з високою крихкістю матеріалу свердла – сплаву ВК6М.

Також не рекомендується використовувати ці свердла з ручним дрилем, вони будуть швидко ламатися.

 

Характеристики свердла:

  • матеріал ВК6М
  • клас точності А
  • діаметр ріжучої частини 1 мм
  • діаметр хвостовика 2 мм

Довідкова інформація:

Сплав ВК6М є дрібнозернистий вольфрамо-кобальтовий сплав з вмістом 94% карбіду вольфраму і 6% кобальту. Він виготовляється з відносно крупнозернистого порошку вольфраму, отриманого відновленням вольфрамового ангідриду у дві стадії, із застосуванням на першій стадії відновлення підвищеної температури дрібнозерниста структура сплаву ВК6М виходить внаслідок інтенсивного мокрого розмелювання суміші та наступного спікання спресованих виробів із низькою температурою.

Відповідно до даних в каталогах, ця марка призначається для обробки особливо твердих матеріалів, в тому числі вибілених чавунів, нержавіючих сталей і ряду інших високо абразивних матеріалів.

Додаткова інформація

Діаметр

1 мм

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Свердло ВК6M 1.00 мм спіральне (хвостовик 2 мм)”