Верстати та аксесуариВерстат намотувальний NZ-1 ручний
ХІТ

Верстат намотувальний NZ-1 ручний

Верстат намотувальний NZ-1 ручний - це намотувальна машина з ручним приводом і механічним лічильником витків. Застосовують для намотування обмоток трансформаторів, низьковольтних і висок..

1050.00 грн.

Показано від 1 до 1 з 1 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії Верстати та аксесуари

Зручні намотувальні верстати, відмінно підійдуть для радіоаматорів, а також для ремонту, штучного і дрібносерійного виробництва. Вони мають невеликі габарити, малу вагу, і оснащені механічними або електронними лічильниками витків. Завдяки своїй компактності та невисокій ціні, вони підходять радіоаматорам, для намотування котушок в домашніх умовах, а також для майстерень і невеликих виробництв, що займаються намотуванням трансформаторів та дроселів.

Намотувальні інструменти з електричними приводами - це більш універсальний інструмент їх можна використовувати при намотуванні штучних виробів, так і для багатосерійного виробництва трансформаторів, дроселів, котушок та інших видів обмоток на каркаси. Намотувальні верстати з електричними приводами можуть бути оснащені педальними регуляторами, програмованими лічильниками витоків, укладальниками та іншими корисними для намотування функціями.