Радіатор STAR підкладка під світлодіоди від 1 – 5W зірка

Артикул: 03385

2.20 грн.

Залишок: 2 шт.

2 в наявності

Додати до списку відкладеного
Додати до списку відкладеного
2.20
грн.
x
шт.
=
грн.

Радіатор STAR підкладка під світлодіоди

Радіатор STAR підкладка під світлодіоди від 1 – 5W зірка алюмінієвий – це пластина з композитного матеріалу – шар алюмінію, що допомагає відвести тепло від світлодіода, шар ізолятора і мідна фольга з контактними площадками. PCB підкладку “Star” застосовують для потужних світлодіодів 1-5Вт для відведення тепла, як невеликий радіатор. Так само за допомогою цієї підкладки-пластини зручно кріпити потужні світлодіоди на великий радіатор.

Якщо використовуються світлодіоди потужністю менше ніж 0,5 Вт, то їх можна встановити на звичайні друковані плати з текстоліту. Світлодіодам з розсіюваною потужністю 1 Вт і більше, потрібна плата, радіатор з алюмінієвою основою, для забезпечення рекомендованих температурних режимів роботи кристала світлодіода.

Характеристики

  • для світлодіодів 1-5Вт
  • Ø 20 мм
  • товщина 1 мм

Нижня сторона світлодіода встановлюється на алюмінієву плату радіатор, через спеціальну теплопровідну пасту (термопасту), що забезпечує хороший тепловий контакт і максимальну теплопровідність системи. Виводи світлодіода припаюються до контактів на платі-радіаторі.

Використання таких плат, покращує надійність пристроїв, напрацювання на відмову.

 

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Радіатор STAR підкладка під світлодіоди від 1 – 5W зірка”