DIP-перемикачіПеремикач DS-01 повзунковий прямий (аналог SWD ВДМ) DIP
ХІТ

Перемикач DS-01 повзунковий прямий (аналог SWD ВДМ) DIP...

Перемикач DS-01 повзунковий прямий (аналог SWD ВДМ) DIP - застосовують для установки числового коду для комп'ютерного обладнання і торгових автоматів, програмування ігрових автоматів, про..

4.10 грн.

Перемикач DS-02 повзунковий прямий (аналог SWD ВДМ) DIP
ХІТ

Перемикач DS-02 повзунковий прямий (аналог SWD ВДМ) DIP...

Перемикач DS-02 повзунковий прямий (аналог SWD ВДМ) DIP - застосовують для установки числового коду для комп'ютерного обладнання і торгових автоматів, програмування ігрових автоматів, про..

4.80 грн.

Перемикач DS-03 повзунковий прямий (аналог SWD ВДМ) DIP

Перемикач DS-03 повзунковий прямий (аналог SWD ВДМ) DIP...

Перемикач DS-03 повзунковий прямий (аналог SWD ВДМ) DIP - застосовують для установки числового коду для комп'ютерного обладнання і торгових автоматів, програмування ігрових автоматів, про..

5.20 грн.

Перемикач DS-04 повзунковий прямий (аналог SWD ВДМ) DIP
ХІТ

Перемикач DS-04 повзунковий прямий (аналог SWD ВДМ) DIP...

Перемикач DS-04 повзунковий прямий (аналог SWD ВДМ) DIP - застосовують для установки числового коду для комп'ютерного обладнання і торгових автоматів, програмування ігрових автоматів, про..

6.00 грн.

Перемикач DS-05 повзунковий прямий (аналог SWD ВДМ) DIP

Перемикач DS-05 повзунковий прямий (аналог SWD ВДМ) DIP...

Перемикач DS-05 повзунковий прямий (аналог SWD ВДМ) DIP - застосовують для установки числового коду для комп'ютерного обладнання і торгових автоматів, програмування ігрових автоматів, про..

7.00 грн.

Перемикач DS-06 повзунковий прямий (аналог SWD ВДМ) DIP
ХІТ

Перемикач DS-06 повзунковий прямий (аналог SWD ВДМ) DIP...

Перемикач DS-06 повзунковий прямий (аналог SWD ВДМ) DIP - застосовують для установки числового коду для комп'ютерного обладнання і торгових автоматів, програмування ігрових автоматів, про..

7.90 грн.

Перемикач DS-08 повзунковий прямий (аналог SWD ВДМ) DIP

Перемикач DS-08 повзунковий прямий (аналог SWD ВДМ) DIP...

Перемикач DS-08 повзунковий прямий (аналог SWD ВДМ) DIP - застосовують для установки числового коду для комп'ютерного обладнання і торгових автоматів, програмування ігрових автоматів, про..

8.30 грн.

Перемикач DS-10 повзунковий прямий (аналог SWD ВДМ) DIP

Перемикач DS-10 повзунковий прямий (аналог SWD ВДМ) DIP...

Перемикач DS-10 повзунковий прямий (аналог SWD ВДМ) DIP - застосовують для установки числового коду для комп'ютерного обладнання і торгових автоматів, програмування ігрових автоматів, про..

11.00 грн.

Показано від 1 до 8 з 8 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії DIP-перемикачі

DIP-перемикачі - це групи з кількох перемикачів, об'єднаних в один корпус. За своїм функціоналом вони замінюють групи джамперів. Перемикачі випускаються в прямому і кутовому виконанні, для SMT та монтажу в отвір. Також випускаються перемикачі з різними елементами регулювання: повзунковими та поворотними. Деякі модулі виготовляються із захисною плівкою в герметичному корпусі, який дозволяє використовувати перемикач в системах автоматичної пайки з відмиванням.

DIP-перемикачі - вид спеціальних мініатюрних перемикачів, які здійснюють комутацію різних сигналів і ланцюгів прямо на платі. Називаються вони так, тому що виконані у форм-факторі DIP-мікросхем і мають такі ж габарити. Завдяки своїм маленьким розмірам, взаємозамінності, надійності та великої різноманітності кількості контактів в одному корпусі, DIP-перемикачі повсюдно використовуються як в мікроелектроніці, різних мініатюрних пристроях, так і в складних схемах з безліччю режимів роботи.

DIP-перемикачі дуже просто припаюються до плати. Кожен з перемикачів, яких в блоці може бути від 1 до 12, має два виводи, що замикаються в положенні ON (1) і розмикаються в положенні OFF (0). Стандартна відстань між контактами одно 2,54 мм, це дозволяє встановлювати перемикачі в макетну плату. Різними комбінаціями положень можна домагатися зміни режимів роботи пристрою. За допомогою таких перемикачів легко регулювати частоту генераторів, перебудову функціоналу, можливості застосування дуже великі.

Невеликим мінусом можна вважати те, що маленькі розміри позначилися на максимальній комутованій потужності - DIP-перемикачі можна використовувати тільки для слабкострумових ланцюгів, обмежуючись струмами в кілька міліампер. У зв'язку з цим першочергового призначення цих перемикачів - перемикання сигнальних ланцюгів, управління електронними ключами.

Розгорнути