ЕнкодериГайка M7 х 0.75мм для енкодера
ХІТ

Гайка M7 х 0.75мм для енкодера

Гайка M7 х 0.75мм для енкодера з покриттям блискуча - застосовують для фіксації енкодера до корпусу різноманітних пристроїв. Характеристики Різьба M7 х 0.75 мм Застосовуют..

1.20 грн.

Енкодер RE11 (EC11) L=20mm з кнопкою
ХІТ

Енкодер RE11 (EC11) L=20mm з кнопкою

Енкодер RE11 (EC11) L=20mm з кнопкою - застосовують в різних електронних схемах. Фіксується на корпусі гайкою.   Характеристики фіксація на корпус з кнопкою кількість..

24.50 грн.

Енкодер RE12 (EC12) L=12мм без кнопки
ХІТ

Енкодер RE12 (EC12) L=12мм без кнопки

Енкодер RE12 (EC12) L=12мм без кнопки - застосовують в різних електронних схемах. Характеристики тільки фіксація на плату матеріал осі пластик діаметр осі 6 мм висота осі в..

22.50 грн.

Шайба M7 12х0.5 для енкодера
ХІТ

Шайба M7 12х0.5 для енкодера

Шайба M7 12х0.5 для енкодера - використовують з енкодерами та іншими запчастинами для монтажу на корпус. Характеристики зовнішній діаметр 12 мм внутрішній отвір 7 мм товщина ..

0.90 грн.

Енкодер RE11 (EC11) L=15mm з кнопкою
ХІТ

Енкодер RE11 (EC11) L=15mm з кнопкою

Енкодер RE11 (EC11) L=15mm з кнопкою - застосовують в різних електронних схемах. Фіксується на корпусі гайкою. Характеристики фіксація на корпус з кнопкою комплектується гайкою ..

24.50 грн.

Показано від 1 до 5 з 5 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії Енкодери

Енкодери - це електромеханічні спеціальні пристрої, які оснащені ручкою, здатні здійснювати поворот, як по стрілці годинника, так і проти неї. Від поворотного кута і напрямку передається цифровий сигнал, який інформує або про те, яке становище прийняла ручка. Зазвичай у таких енкодерів ручка застосовується ще в вигляді кнопки.

Енкодери підрозділяються на інкрементальні та абсолютні, які можуть досягати дуже високого дозволу. Енкодери можуть бути оптичні, резисторні, магнітні й можуть працювати через шинні інтерфейси або промислову мережу.

Своє застосування енкодери знайшли в різних системах точних переміщень, в промисловості (верстатобудівні заводи); в роботобудуванні, вимірювальних приладах, для яких важливий точний облік вимірювань обертання, повороту, нахилу і кута. Також їх застосовують в таких сферах як: автомобілебудування і комп'ютерна техніка.

Переваги та недоліки енкодерів

До плюсів даних пристроїв можна віднести:

  1. Дешевизну і простоту в монтажі та застосуванні.
  2. Мінімальна кількість помилок під час підрахунку імпульсів, або повна їх відсутність.
  3. Універсальність використання.
  4. Можливість визначення напрямку обертання вимірювального об'єкта.

Існують також певні недоліки:

  1. Можливі помилки при запуску системи та наявність помилок під час роботи. Особливо це буде проявлятися в разі невірно обраного типу енкодера і його монтажу.
  2. Наявність деяких обмежень в плані забезпечення роздільної здатності - при підвищенні ступеня точності визначення потрібно збільшувати й число робочих каналів.
  3. Необхідність перетворення двійкового коду Грея в деяких типах датчиків.

Варто зауважити, що ці та інші недоліки перекриваються зручністю та універсальністю енкодерів.

Ви завжди можете придбати енкодери за привабливими цінами в нашому інтернет-магазині Black Chip.

Розгорнути