Галетні перемикачіГалетний перемикач RS25 1P11T 1 група 11 положень
ХІТ

Галетний перемикач RS25 1P11T 1 група 11 положень

Галетний перемикач RS25 1P11T 1 група 11 положень - перемикач з однією незалежною групою контактів на одинадцять фіксованих положень. Перемикач забезпечує поворотне п..

28.50 грн.

Галетний перемикач RS25 2P4T 2 групи 4 положення

Галетний перемикач RS25 2P4T 2 групи 4 положення

Галетний перемикач RS25 2P4T 2 групи 4 положення - перемикач з двома незалежними групами контактів на чотири фіксованих положення. Перемикач забезпечує поворотне перемикання ко..

28.50 грн.

Галетний перемикач RS25 3P3T 3 групи 3 положення
ХІТ

Галетний перемикач RS25 3P3T 3 групи 3 положення

Галетний перемикач RS25 3P3T 3 групи 3 положення - перемикач з трьома незалежними групами контактів на три фіксованих положення. Перемикач забезпечує поворотне перемикання контактів, роз..

28.50 грн.

Показано від 1 до 3 з 3 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії Галетні перемикачі

Галетні перемикачі використовуються для забезпечення комутації електричних ланцюгів, напруга, в яких не перевищує 350 В, а сила струму і потужність комутації не перевищують показника в 3 А і 70 Вт відповідно. Галетний перемикач обладнаний галетами з контактами та конструкцією, що забезпечує поворотний перемикання. Галетні перемикачі з успіхом використовуються в таких умовах, де необхідно забезпечити взаємодію декількох електричних кіл.

Галетні перемикачі застосовуються в пристроях комп'ютерної периферії та телекомунікації, в системах гучномовного зв'язку, Hi-End висококласної аудіоапаратури для зарядних пристроїв та в інших виробах.

Для здійснення перемикань та максимальної зручності застосовуються спеціальні приладові ручки, які виготовляють різних кольорів та форм.

Особливості конструкції

У конструкцію перемикача включений фіксатор і галети, ще звані платами. Основна функція фіксатора - це закріплення положень і обмеження рухомого модуля пристрою. Штир, яким обладнаний фіксатор встановлюється в отвір, чим і визначає кількість положень. Кожна з плат має рухливий модуль - ротор і нерухомий - статор. Ротор оснащений пластинами, на яких є виступи. Статор обладнаний дванадцятьма пелюстками по всій довжині кола. Завдяки наявності довгих пелюсток, забезпечується постійний контакт з пластиною перемикання, а за допомогою коротких пелюсток відбувається контакт при здійсненні перемикання. Виробники випускають безліч типів галетних перемикачів, які можна використовувати для виконання широкого кола завдань. В основному, контакти виготовляються з мідного сплаву і покриваються сріблом.

Галетники розрізняються за:

  • типом роз'єму,
  • числом функціональних положень і напрямків,
  • варіантами конструкції, відстанню між галетами.

Також, слід звернути увагу на наявність або відсутність ножового контакту, який дозволяє плавно перемикатися між контактами. Використання ножових контактів дозволяє досягти високих показників вібростійкості та міцності конструкції перемикача.

Встановлюють описувані перемикачі з допомогою такого процесу, як пайка, а тумблерні перемикачі підключають до ланцюга гвинтами. Важливо пам'ятати, що при монтажі не можна докладати силу для зміни положення самого пристрою і його внутрішнього модуля. Для коректної роботи приладу його слід встановлювати відповідно до вимог технічної документації. При виборі пристрою, який буде надійно та ефективно функціонувати, необхідно ознайомитися з його експлуатаційними характеристиками й визначити відповідність між ними та завданням, яке буде виконувати перемикач.

Розгорнути