Педалі для станківПедаль для верстату TFS-201 моностабільний перемикач
ХІТ

Педаль для верстату TFS-201 моностабільний перемикач

Педаль для верстату TFS-201 моностабільний перемикач 15А 400В - помилкою було б вважати, що педаль для татуювання є предметом розкоші, без якого цілком можна обійтися. Будь досить д..

85.80 грн.

Показано від 1 до 1 з 1 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії Педалі для станків

Недорогі педалі для станків можна купити у нас, досить тільки вибрати в каталозі необхідні характеристики та виробника. В асортименті представлені ​​якісні турецькі електричні педалі управління та бюджетні китайські за доступними цінами. Ви можете отримати товар в будь-якому населеному пункті Україні або забрати товар самовивозом в Івано-Франківську.

Простий варіант для комутації контактів
Застосовуються комутаційні педалі на підприємствах для управління пресами, ножицями та іншими промисловими механізмами в ланцюгах змінного струму до 660 В. У високо струмових лініях вони підключаються через контактор, через те, що на контактах відсутній захист від електричної дуги, що виникає при комутації потужного навантаження від чого може трапитися поломка.

Крім електрозахисту, не зайвою буде «захист від дурня», для безпеки самого ж оператора педальні вимикачі комплектуються захисними козирками від випадкового натискання, що може призвести до травм та нещасних випадків. Пластикові козирки міцні й спокійно витримують вагу людини.

Зручний ножний запуск електричного обладнання
Маленькі одноконтактні ножні перемикачі призначені для включення станка в лініях 220 В. У них найпростіша конструкція, що робить їх дешевими та досить компактними.

Для конвеєра краще застосовувати двоконтактні педалі, які працюють як перемикачі, схема підключення контактів у них така ж, відрізняються тільки корпусним виконанням. Підходять для перемикання напрямку руху конвеєрної стрічки.

Великі з подвійною швидкістю педалі експлуатуються на виробництві для включення обладнання на високих і низьких оборотах, що може знадобитися на певному етапі його роботи, заміну заготовки, матеріалу і т. д. Регулюється швидкість станка плавно при натисканні шляхом зміни параметрів струму. Найчастіше така схема використовується у виробничих майстернях.

Нажимні перемикачі для верстатів
Нажимні верстатні педалі розміщуються на підлозі робочого місця і розраховані для короткочасної подачі живлення ногою під упором пружини, яка повертає педаль в первинне положення. Встановлюються педалі для операторів на швейній машини, щоб вільні руки можна було використовувати безпосередньо для роботи, регулюючи та контролюючи сам процес пошиття.

Іноді нажимні педалі застосовуються замість пульта для дистанційного керування ЧПУ верстатом, щоб можна було зробити пуск на безпечній відстані. Для управління системою автоматизації педалі є кращими ніж кнопки управління, вони більш надійні, в рази дешевше і спеціально призначені для подібного роду завдань.

Розгорнути