Перемикачі повзунковіПеремикач повзунковий SK23D06G3 ON-OFF-ON
ХІТ

Перемикач повзунковий SK23D06G3 ON-OFF-ON

Перемикач повзунковий SK23D06G3 ON-OFF-ON - використовують для комутації низької напруги в різних пристроях. Характеристики 3 положення перемикача ON-OFF-ON Максимальна напруга..

3.50 грн.

Перемикач повзунковий SS12D00G3 ON-ON
ХІТ

Перемикач повзунковий SS12D00G3 ON-ON

Перемикач повзунковий SS12D00G3 ON-ON - використовують для комутації низької напруги в різних пристроях. Характеристики 2 положення перемикача ON-ON Максимальна напруга та стру..

2.80 грн.

Перемикач повзунковий SS12d00G4 ON-ON

Перемикач повзунковий SS12d00G4 ON-ON

Перемикач повзунковий SS12d00G4 ON-ON - використовують для комутації низької напруги в різних пристроях. Характеристики 2 положення перемикача ON-ON Максимальна напруга та стру..

1.80 грн.

Перемикач повзунковий SK23D01 ON-OFF-ON
ХІТ

Перемикач повзунковий SK23D01 ON-OFF-ON

Перемикач повзунковий SK23D01 ON-OFF-ON - використовують для комутації низької напруги в різних пристроях. Характеристики 3 положення перемикача ON-OFF-ON Максимальна напруга т..

3.50 грн.

Показано від 1 до 4 з 4 (всього сторінок: 1)

Перемикачі повзункові - призначені для комутації ланцюгів постійного і змінного струму в радіоелектронній апаратурі та в апаратурі загальнопромислового застосування. За типом перемикачі повзункові підрозділяються на кутові та прямі з двома або трьома фіксованими положеннями. Деякі моделі забезпечені бічними вушками для гвинтового кріплення на панель.

Підбираючи перемикачі повзункові необхідно звертати увагу на спосіб його монтажу. Найбільш поширені моделі призначені для друку, які в залежності від моделі можна встановлювати в вертикальному або горизонтальному положенні (кутові перемикачі). У разі перемикачів з більш, ніж двома позиціями варто звертати увагу на розміщення положення OFF, тобто такого в якому жодний ланцюг не замкнутий. Це може бути середнє або крайнє положення, що має значення в деяких випадках.