Аудіо-відео кабеліАудіо-відео кабель 3RCA-3RCA проводи для DVD TV (1.2 м)

Аудіо-відео кабель 3RCA-3RCA проводи для DVD TV (1.2 м)...

Аудіо-відео кабель 3RCA-3RCA проводи для DVD TV (1.2 м) - викopиcтoвуєтьcя для підключення aнaлoгoвиx аудіо і відео пpиcтpoїв або їх компонентів з подальшою пepeдaчeю звукового і відeo cигнaл..

45.00 грн.

Кабель Cablexpert CCA-458 Jack 3.5mm 2хRCA
ХІТ

Кабель Cablexpert CCA-458 Jack 3.5mm 2хRCA

Кабель Cablexpert CCA-458 Jack 3.5mm 2xRCA - його застосовують для підключення різноманітних пристроїв в аудіотехніці. Характеристики Вихід RCA Вхід Jack 3,5 mm До..

33.00 грн.

Кабель Canon Jack 3.5mm 2хRCA з фільтром
ХІТ

Кабель Canon Jack 3.5mm 2хRCA з фільтром

Кабель Canon Jack 3.5mm 2 х RCA з фільтром - його застосовують для підключення різноманітних пристроїв найчастіше для фотоапаратів та відеокамер. Характеристики Вихід RCA х..

83.00 грн.

Кабель Konoos 3.5mm stereo plug – 2 RCA plug
ХІТ

Кабель Konoos 3.5mm stereo plug – 2 RCA plug

Кабель Konoos 3.5mm stereo plug – 2 RCA plug - використовується в домашній аудіо та відео апаратурі для аналогового аудіо, відео і для цифрового аудіо. Висока якість..

66.00 грн.

Кабель для аудіосистем Jack 3.5mm 2хRCA
ХІТ

Кабель для аудіосистем Jack 3.5mm 2хRCA

Кабель для аудіосистем Jack 3.5mm 2хRCA - його застосовують для підключення різноманітних пристроїв в аудіотехніці. Характеристики Вихід RCA Вхід Jack 3,5 mm ..

53.00 грн.

Показано від 1 до 5 з 5 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії Аудіо-відео кабелі

Аудіо-відео кабелі - це основні елементи кінотеатрів в будинку, телевізорів, акустичних систем та інших гаджетів.

Для того, щоб об'єднати техніку в єдину систему і забезпечувати надійний обмін інформацією, потрібно використовувати спеціальні аудіо та відео кабелі. Якщо обладнання має різні роз'єми, будуть потрібні перехідники, що розрізняються за форматом. Знайти всі необхідні роз'єми, кабелі, перехідники можна в категорії Комп'ютерне приладдя.

Доступний асортимент, в якому є:

  1. Шнури з роз'ємами HDMI, DMI, VGA. З їх допомогою легко з'єднати телевізор або монітор з проектором, комп'ютером, а також фотоапаратом. Для вибору доступні варіанти різної довжини до 30 метрів як з металевими, так і позолоченими штекерами.
  2. Кабелі Scart, RCA (тюльпани), 3,5 мм, які призначені для з'єднання відеомагнітофонів, тюнерів, DVD-плеєрів з телевізором.
  3. Типові кабелі живлення і високочастотні моделі. Вони забезпечують техніку електроенергією через стандартні роз'єми, при цьому можна вибрати довжину до 5 метрів.
  4. Оптичні шнури. Служать для підключення аудіотехніки та передачі через неї високоякісного аудіо сигналу без втрати якості та без перешкод.

Всі шнури з нашого каталогу зроблені зі зносостійких матеріалів, які підійдуть для будь-яких умов експлуатації. Підключати техніку з їх допомогою можна за кілька секунд без зайвих складнощів і незручностей.

Проблем, пов'язаних з неякісними шнурами та довгим пошуком потрібного товару, тепер можна уникнути. Досить зайти на сайт інтернет-магазину Black Chip і зробити замовлення, щоб швидко отримати його і забезпечити працездатність техніки на належному рівні.

Розгорнути