Аудіокасети Sony Denon Maxell Basf TDK GoldstarАудіокасета GoldStar 90 HD normal position South Korea
НОВІ

Аудіокасета GoldStar 90 HD normal position South Korea

Аудіокасета GoldStar 90 HD normal position South Korea - є аналоговим форматом запису магнітної стрічки для запису та відтворення аудіо.  Це музична касета для використання в будь-я..

35.00 грн.

Аудіокасета Maxell LN 90 position-normal Japan
НОВІ

Аудіокасета Maxell LN 90 position-normal Japan

Аудіокасета Maxell LN 90 position-normal Japan - це багатофункціональна касета для використання в будь-яких касетних деках і магнітофонах, має  ідеальні характеристики для запи..

30.00 грн.

Показано від 1 до 2 з 2 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії Аудіокасети

Проста у використанні та доступна за ціною аудіокасета, вперше представлена ​​на радіовиставці, що проходила в 1963 році в Берліні, стала каталізатором звукової революції. До цього часу у світі ніколи не приділялося стільки уваги питанням створення можливостей для самостійного запису та масового поширення аудіоматеріалу. Тому нова розробка дуже швидко змогла завоювати ринки у всьому світі, завдяки чому рахунок проданим касетам пішов на мільярди.

Після величезного успіху аудіокасети Лу Оттенс повернувся на роботу. Співпрацюючи з інженерами з компанії Sony, він відіграв досить вагому роль у створенні компакт-диска (відомішого як CD), який був представлений в 1982 році, ставши ще одним неймовірним досягненням у світі аудіозапису.

Попри те, що з появою CD, MP3 та інших цифрових технологій продажі компакт-касет почали стрімко скорочуватися, значення цієї технології, як і раніше, велике. Бо сам факт розробки компакт-касети став важливим феноменом у розвитку аудіотехнологій та поворотним моментом, що відкрив і зміцнив можливості для виробництва портативних пристроїв для відтворення музики.