Кабелі живленняКабель живлення EURO PLUG мережевий 2.5A 250V
ХІТ

Кабель живлення EURO PLUG мережевий 2.5A 250V

Кабель живлення EURO PLUG мережевий 2.5A 250V - використовують для підключення пристроїв до мережі, зокрема ІБЖ, комп'ютерів та моніторів і т. д. Характеристики Перетин жили 2&nb..

37.50 грн.

Кабель живлення мережевий 2.5A 250V білий
ХІТ

Кабель живлення мережевий 2.5A 250V білий

Кабель живлення мережевий 2.5A 250V білий з амортизатором - використовують для підключення різноманітних пристроїв до мережі. Характеристики Довжина кабелю 1,5 м Провід 2 х 0,75мм&..

25.50 грн.

Кабель живлення силовий з євровилкою 10A 250V

Кабель живлення силовий з євровилкою 10A 250V

Кабель живлення силовий з євровилкою 10A 250V використовують для підключення пристроїв до мережі, зокрема комп'ютерів та моніторів. Характеристики Перетин жили 3 х 0,75 мм ..

54.50 грн.

Кабель мережевий 220 В для блоку живлення ноутбука 3pin
ХІТ

Кабель мережевий 220 В для блоку живлення ноутбука 3pin...

Кабель мережевий 220 В для блоку живлення ноутбука 3pin - підійде для підключення блоків живлення портативних комп'ютерів та проєкторів та іншої техніки має відповідни..

78.50 грн.

Шнур живлення з плоскою вилкою мережевий 10A 250V
ХІТ

Шнур живлення з плоскою вилкою мережевий 10A 250V

Шнур живлення з плоскою вилкою мережевий 10A 250V - використовують для аудіо, зарядних та цифрових пристроїв. Ізоляція на проводі м'яка. Характеристики Перетин жили 2&n..

43.50 грн.

Шнур живлення С13-C14 3х0.75мм 3pin 1.5м

Шнур живлення С13-C14 3х0.75мм 3pin 1.5м

Шнур живлення С13-C14 3х0.75мм 3pin 1.5м - використовують для під'єднання безперебійних блоків живлення або розподільник блоків PDU, Power Distribution Unit). Може використовуватися ..

88.00 грн.

Кабель живлення Longwell LS-60 силовий з євровилкою
ХІТ

Кабель живлення Longwell LS-60 силовий з євровилкою

Кабель живлення Longwell LS-60 силовий з євровилкою - це яскравий приклад ґрунтовного підходу до якості, стилю, комфорту. Поза всілякими сумнівами, всі близькі, друзі та колеги звернуть ..

52.70 грн.

Кабель живлення PHS-301 PHINO з євровилкою 10A 250V
ХІТ

Кабель живлення PHS-301 PHINO з євровилкою 10A 250V

Кабель живлення PHS-301 PHINO з євровилкою 10A 250V - використовують для підключення пристроїв до мережі, зокрема комп'ютерів та моніторів. Характеристики Перетин жили 3 х 0..

58.50 грн.

Показано від 1 до 8 з 8 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії Кабелі живлення

Для передавання електричної енергії від джерела живлення до пристрою використовується шнур мережевий з вилкою.

Залежно від призначення, розрізняють:

 • кабель живлення комп'ютера;
 • кабель живлення для монітора;
 • кабель живлення для ноутбука.

Кабелі живлення двох перших типів стандартизовані, що розширює сферу їх застосування і дозволяє використовувати на пристроях різних компаній виробників. Конструкція кабелю дозволяє отримувати живлення від стаціонарних джерел струму для системного блоку і монітора, а також живити монітор безпосередньо від блоку живлення комп'ютера.

Різновиди роз'ємів в мережевих шнурах
Всі комплектуючі персонального комп'ютера або ноутбука змонтовані так, щоб модуль, який вийшов з ладу можна було швидко замінити. Не виняток і шнур живлення. Він не вмонтований намертво в блок живлення, а підключається до нього за допомогою штекера та роз'єму.

На кінцях можуть перебувати такі з'єднання:

 • Штекер СЕЕ 7/7;
 • Роз'єм С13;
 • Роз'єм С14.

Вилка вставляється в розетку мережі 220 В, роз'єми приєднуються до потрібної апаратури. Роз'єм С13 має 3 гнізда з контактами - фаза, нуль і заземлення, роз'єм С14 має плоскі штирі з тими ж характеристиками. Щоб не переплутати полюси, штирі та гнізда можна поєднати тільки в одному правильному положенні. Таким же чином спеціальним шнуром передається сигнал і напруга від системного блоку на монітор або периферійну апаратуру. В асортименті є також короткий шнур живлення для роздачі напруги на близько розташовані пристрої (наприклад, зібрані в серверну стійку).

Залежність параметрів кабелів живлення від перетину провідника
Мережевий провід живлення може мати різну довжину і товщину. Довжина підбирається відповідно відстані від одного пристрою до іншого. Товщина залежить від перетину металевих жив і ізоляції навколо них. Перетин жил впливає на величину струму, який може пройти по кабелю. Перевищення струму в провіднику призведе до перегрівання кабелю, і шнур електроживлення може швидко вийти з ладу або привести до збоїв в роботі електронної техніки. Тому при підборі враховуйте значення робочих потужностей своєї апаратури. Допустимі значення сили струму і напруги для кожного різновиду кабелю вказуються на відповідній сторінці товару в нашому інтернет-магазині.

Асортимент мережевих шнурів
Залежно від відстаней розеток і блоків живлення до споживача струму електронної апаратури, кабелі живлення можна вибрати такої довжини:

 • 0,8 м;
 • 1,2 м;
 • 1,5 м;
 • 1,8 м;
 • 3 м.

Перетин кабельної жили мають варіації перетинів металевих провідників 0,5 мм, 0,75 мм і 1,5 мм. Матеріал - мідь в пластиковій ізоляції. Колір ізоляції, роз'ємів і вилок чорний або сірий.

Як перевірити шнур живлення?

Найпростіший спосіб - просто підключити за допомогою нього навантаження в мережу. Але це не завжди можливо, а часто і небезпечно якщо існує обґрунтована підозра, що шнур живлення має коротке замикання, пахне горілим, має явні пошкодження і т. д.

У такому випадку знадобиться найпростіший стрілочний тестер або недорогий цифровий мультиметр в режимі вимірювання опору або продзвонювання ланцюга з видачею звукового сигналу від зумера.

Основні несправності шнура живлення:

 • "Згорів" від підвищеного струму. Проблеми можуть бути як в короткому замиканні навантаження, так і спочатку при неправильному виборі, якщо перетин не відповідає величині споживаного струму.
 • Заводський брак (обрив усередині), поганий контакт або його відсутність в вилці або роз'ємі. Рекомендується перед початком експлуатації провести перевірку будь-яким з вимірювальних приладів, наведених вище.
 • Шнур переламався, якщо часто згинався під гострим кутом.
 • Оболонка проводів з часом стала жорсткою, ізоляція потріскалася і такий кабель живлення стає небезпечним в експлуатації. Ремонту він не підлягає і треба купити новий.

Купити шнур живлення будь-якого потрібного типу можна онлайн в нашому інтернет-магазині Black Chip. Ціни на кожну позицію наведені в гривні на сторінці товару. Там же видно їх наявність в цей момент на складі.

Розгорнути