Перехідники й АдаптериМережевий адаптер BX-9619 перехідник розетки
ХІТ

Мережевий адаптер BX-9619 перехідник розетки

Мережевий адаптер BX-9619 перехідник розетки - призначений для підключення в розетку 220 В різних електричних приладів, що мають мережевий шнур живлення з плоскими виделками стандарту тип А.&..

10.80 грн.

Перетворювач USB-TTL на PL2303HX роз'єм USB зі шнуром
ХІТ

Перетворювач USB-TTL на PL2303HX роз'єм USB зі шнуром

Перетворювач USB-TTL на PL2303HX роз'єм USB зі шнуром - цей конвертер використовується для програмування мікросхем і мікроконтролерів, що підтримують рівні сигналів TTL (0 ... +5). Практи..

45.00 грн.

Туристичний дорожній мережевий перехідник розетки вилки EU UK US AU

Туристичний дорожній мережевий перехідник розетки вилки...

Туристичний дорожній мережевий перехідник розетки вилки EU UK US AU - універсальний перехідник для мережевих розеток, об'єднує в собі наступні типи розеток: Тип А (Японія, Америка);..

72.50 грн.

Універсальний адаптер 220В 3А перехідник для розетки

Універсальний адаптер 220В 3А перехідник для розетки

Універсальний адаптер 220В 3А перехідник для розетки US і UK на EU - призначений для підключення в розетку 220 В різних електричних приладів, що мають мережевий шнур живлення з плоскими ..

23.00 грн.

Універсальний мережевий адаптер перехідник розетки
ХІТ

Універсальний мережевий адаптер перехідник розетки

Універсальний мережевий адаптер перехідник розетки US і UK на EU - призначений для підключення в розетку 220 В різних електричних приладів, що мають мережевий шнур живлення з плоскими виделка..

15.50 грн.

Адаптер STLab HDMI-VGA 0.15m (U-990 Pro BTC)
ХІТ

Адаптер STLab HDMI-VGA 0.15m (U-990 Pro BTC)

Адаптер STLab HDMI-VGA 0.15m (U-990 Pro BTC) - дає змогу перетворити цифровий сигнал HDMI в аналоговий сигнал VGA (але не навпаки!) і вивести його на монітор або проектор. За допомогою ц..

133.50 грн.

Кабель OTG micro USB штекер - USB-A гніздо 0.1 м
ХІТ

Кабель OTG micro USB штекер - USB-A гніздо 0.1 м

Кабель OTG micro USB штекер - USB-A гніздо 0.1 м - це перехідник USB. Він дозволяє під'єднати до смартфона або планшету, що підтримує технологію OTG USB - цілий ряд зовнішніх пристро..

20.70 грн.

Кардрідер Q34 microSD USB2.0
ХІТ

Кардрідер Q34 microSD USB2.0

Кардрідер Q34 microSD USB2.0 - дозволяє переносити дані з карти micro SD на ноутбук або комп'ютер. Він не знижує швидкість передачі, дозволяючи повністю скористатися наявними можливо..

12.80 грн.

Перехідник OTG USB micro USB у вигляді робота Android
ХІТ

Перехідник OTG USB micro USB у вигляді робота Android

Перехідник OTG USB micro USB у вигляді робота Android - це мініатюрний перехідник USB. Він дозволяє під'єднати до смартфона або планшету, що підтримує технологію OTG USB -  ціли..

8.50 грн.

Показано від 1 до 9 з 9 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії Перехідники й Адаптери

Інтернет-магазин радіокомпонентів Black Chip пропонує перехідники й адаптери за низькими цінами, при цьому дуже гідної якості. Якщо потрібно підключити будь-який пристрій, і при цьому немає бажання купувати ще один кабель, відмінним рішенням стане перехідник або адаптер. Це компактне пристосування дозволить підібрати необхідний вам роз'єм при цьому не займе багато місця.

Комп'ютерні перехідники - це спеціальні вироби, призначені для узгодження роботи та підключення комп'ютерних пристроїв з різними інтерфейсами.

Найбільш поширеними комп'ютерними перехідниками є:

  • комп'ютерні розетки: призначені для підключення телефонних і комп'ютерних кабелів в мережу;
  • перехідники - штекери USB - USB (різні варіації роз'ємів «тато» і «мама»);
  • перехідники USB - micro USB;
  • перехідники USB - PS / 2;
  • перехідники RS-232 DB9M і DB25F (вилки та розетки).

Перед покупкою аксесуара зверніть увагу на довжину кабелю, функцію синхронної зарядки пристрою і передачі інформації, швидкість зарядки та наявність додаткових функцій.

Розгорнути