Аудіоконденсатори HiFi Hi-EndКонденсатор Audiophiler MKP 100nF 630V плівковий
ХІТ

Конденсатор Audiophiler MKP 100nF 630V плівковий

Конденсатор Audiophiler MKP 100nF 630V плівковий - це плівковий поліпропіленовий в циліндричному пластиковому корпусі конденсатор. Виводи аксіальні. Конденсатор призначений для застосування в..

24.30 грн.

Показано від 1 до 1 з 1 (всього сторінок: 1)

Ассортимент категории Аудиоконденсаторы HiFi Hi-End

Аудіоконденсатори HiFi Hi-End - спеціально розроблені та виготовлені для цінителів хорошого, якісного звучання, аудіоконденсатори, які застосовуються в висококласній аудіотехніці для відтворення або запису звуку.

Як відомо, багато типів конденсаторів можуть створювати перешкоди, при проходженні через них сигналу. Це абсолютно не критично, якщо компонент застосовується в якомусь побутовому або виробничому приладі, або ж він виступає в ролі пускового.

Якщо порівняти такі конденсатори з деякими типами плівкових конденсаторів, то стає зрозуміло, що аудіоконденсатори здебільшого програють в технічних характеристиках. Але вони мають одну важливу особливість - вони мають надзвичайно низькою індуктивністю і практично не створюють перешкод, при проходженні через них сигналу.

Крім того, дані конденсатори поділяються на кілька типів, в залежності від діелектрика і конструкції:

JFX - компоненти преміумкласу. У якісно діелектрика застосовується поліпропілен.
JFGB - простіші, в яких діелектриком може виступати лавсан або поліестер. Забезпечують хорошу якість звуку за розумну ціну.