Конденсатори керамічні багатошаровіКонденсатор 100pF 50V керамічний багатошаровий
ХІТ

Конденсатор 100pF 50V керамічний багатошаровий

Конденсатор 100pF 50V керамічний багатошаровий - призначений для експлуатації в ланцюгах постійного, змінного та імпульсного струму. Технічні характеристики Тип конденсатора&nbs..

0.75 грн.

Конденсатор 10pF 50V керамічний багатошаровий
ХІТ

Конденсатор 10pF 50V керамічний багатошаровий

Конденсатор 10pF 50V керамічний багатошаровий - призначений для експлуатації в ланцюгах постійного, змінного та імпульсного струму. Технічні характеристики Тип конденсатора ..

0.75 грн.

Конденсатор 2.2nF 50V керамічний багатошаровий
ХІТ

Конденсатор 2.2nF 50V керамічний багатошаровий

Конденсатор 2.2nF 50V керамічний багатошаровий - призначений для експлуатації в ланцюгах постійного, змінного та імпульсного струму. Технічні характеристики Тип конденсатора&nbs..

0.75 грн.

Конденсатор 20pF 50V керамічний багатошаровий
ХІТ

Конденсатор 20pF 50V керамічний багатошаровий

Конденсатор 20pF 50V керамічний багатошаровий - призначений для експлуатації в ланцюгах постійного, змінного та імпульсного струму. Технічні характеристики Тип конденсатора ..

0.75 грн.

Конденсатор 220nF 50V керамічний багатошаровий

Конденсатор 220nF 50V керамічний багатошаровий

Конденсатор 220nF 50V керамічний багатошаровий - призначений для експлуатації в ланцюгах постійного, змінного та імпульсного струму. Технічні характеристики Тип конденсатора&nbs..

0.75 грн.

Конденсатор 220pF 50V керамічний багатошаровий
ХІТ

Конденсатор 220pF 50V керамічний багатошаровий

Конденсатор 220pF 50V керамічний багатошаровий - призначений для експлуатації в ланцюгах постійного, змінного та імпульсного струму. Технічні характеристики Тип конденсатора&nbs..

0.75 грн.

Конденсатор 22pF 50V керамічний багатошаровий
ХІТ

Конденсатор 22pF 50V керамічний багатошаровий

Конденсатор 22pF 50V керамічний багатошаровий - призначений для експлуатації в ланцюгах постійного, змінного та імпульсного струму. Технічні характеристики Тип конденсатора ..

0.75 грн.

Конденсатор 3.3nF 50V керамічний багатошаровий
ХІТ

Конденсатор 3.3nF 50V керамічний багатошаровий

Конденсатор 3.3nF 50V керамічний багатошаровий - призначений для експлуатації в ланцюгах постійного, змінного та імпульсного струму. Технічні характеристики Тип конденсатора&nbs..

0.75 грн.

Конденсатор 30pF 50V керамічний багатошаровий
ХІТ

Конденсатор 30pF 50V керамічний багатошаровий

Конденсатор 30pF 50V керамічний багатошаровий - призначений для експлуатації в ланцюгах постійного, змінного та імпульсного струму. Технічні характеристики Тип конденсатора ..

0.75 грн.

Конденсатор 330nF 50V керамічний багатошаровий
ХІТ

Конденсатор 330nF 50V керамічний багатошаровий

Конденсатор 330nF 50V керамічний багатошаровий - призначений для експлуатації в ланцюгах постійного, змінного та імпульсного струму. Технічні характеристики Тип конденсатора&nbs..

0.75 грн.

Конденсатор 330pF 50V керамічний багатошаровий

Конденсатор 330pF 50V керамічний багатошаровий

Конденсатор 330pF 50V керамічний багатошаровий - призначений для експлуатації в ланцюгах постійного, змінного та імпульсного струму. Технічні характеристики Тип конденсатора&nbs..

0.75 грн.

Конденсатор 33nF 50V керамічний багатошаровий
ХІТ

Конденсатор 33nF 50V керамічний багатошаровий

Конденсатор 33nF 50V керамічний багатошаровий - призначений для експлуатації в ланцюгах постійного, змінного та імпульсного струму. Технічні характеристики Тип конденсатора ..

0.75 грн.

Конденсатор 33pF 50V керамічний багатошаровий

Конденсатор 33pF 50V керамічний багатошаровий

Конденсатор 33pF 50V керамічний багатошаровий - призначений для експлуатації в ланцюгах постійного, змінного та імпульсного струму. Технічні характеристики Тип конденсатора ..

0.75 грн.

Конденсатор 4.7nF 50V керамічний багатошаровий

Конденсатор 4.7nF 50V керамічний багатошаровий

Конденсатор 4.7nF 50V керамічний багатошаровий - призначений для експлуатації в ланцюгах постійного, змінного та імпульсного струму. Технічні характеристики Тип конденсатора&nbs..

0.75 грн.

Конденсатор 470pF 50V керамічний багатошаровий

Конденсатор 470pF 50V керамічний багатошаровий

Конденсатор 470pF 50V керамічний багатошаровий - призначений для експлуатації в ланцюгах постійного, змінного та імпульсного струму. Технічні характеристики Тип конденсатора&nbs..

0.75 грн.

Конденсатор 47pF 50V керамічний багатошаровий
ХІТ

Конденсатор 47pF 50V керамічний багатошаровий

Конденсатор 47pF 50V керамічний багатошаровий - призначений для експлуатації в ланцюгах постійного, змінного та імпульсного струму. Технічні характеристики Тип конденсатора ..

0.75 грн.

Показано від 1 до 16 з 31 (всього сторінок: 2)

Асортимент категорії Конденсатори керамічні багатошарові

Конденсатори керамічні багатошарові складається з декількох шарів керамічного діелектрика і металевих електродів. Як діелектрик можуть використовуватися титанати кальцію (CaTiO3) і барію (BaTiO3). Цей тип електронних компонентів відрізняються підвищеним значенням ємності.

Відмінні особливості та переваги
Керамічні конденсатори відрізняються невеликими габаритами, можливістю ефективно працювати в ланцюгах високої частоти, ефективно гасять імпульсні перешкоди, в тому числі з високою амплітудою.

Однак керамічні конденсатори мають відносну невисоку ємність, що знаходиться в межах пікофарад або нанофарадах.

Щоб мати більшу ємність, потрібно зменшувати товщину діелектрика і збільшувати площу пластин конденсатора.

Однак, чим тонше шар діелектрика, тим більша небезпека електричного пробою. А збільшення площі пластин призведе до різкого збільшення розмірів.

Щоб обійти ці обмеження, і були винайдені багатошарові конденсатори, в яких з одного боку застосовується тонкий шар діелектрика, а з іншого, конструктивно виконується кілька таких шарів.

Завдяки цьому ємність окремих керамічних багатошарових конденсаторів стала наближатися до ємності деяких електролітичних.

Якщо одношарові дискові керамічні конденсатори мають в середньому ємність від 1,5 пФ до 100 нФ, то, наприклад конденсатор керамічний багатошаровий 1,5 μF при напрузі 50 В, має ємність 1,5 мкФ, що порівнянно з електролітичними.

Крім того, не слід забувати, про ще одну позитивну рису керамічних конденсаторів - вони неполярні, на відміну від електролітичних.

Багатошарові керамічні конденсатори характеризуються високим опором ізоляції, активно застосовуються в резонансних схемах і різних фільтрах, ланцюгах розв'язки та блокування.

Керамічні багатошарові конденсатори можуть застосовуватися в парі з електролітичними в імпульсних і трансформаторних блоках живлення. Електролітичні конденсатори згладжують випрямлену напругу, а керамічні - реагують на імпульсні перешкоди.

Завдяки можливості працювати в імпульсних високочастотних ланцюгах, і досить високій ємності, багатошарові керамічні конденсатори можуть встановлюватися в шинах живлення мікропроцесорної техніки, в яких присутні різкі скачки струму силою в кілька ампер за 1 наносекунду.

Цей тип конденсаторів характеризуються незначним струмом витоку.

Купити керамічні багатошарові конденсатори дуже вигідно з практичної точки зору, адже їх ємність знаходиться в найширшому діапазоні: від 2 пФ до 10 мкФ (різниця в 5 000 000 разів).

При одинаковій ємності та робочій напрузі порівнюючи з конденсатором електролітичним ємністю 10 мкФ на 50 В, керамічний багатошаровий конденсатор має ряд переваг:

  • позбавлений ефекту "висихання" з часом (оскільки немає електроліту);
  • може припаюватися в будь-який полярності.

Правда потрібно відзначити, що керамічний конденсатор коштує трохи дорожче свого електролітичного аналога.

Крім ємності та робочої напруги, є і специфічні характеристики.

Через матеріал діелектрика (кераміки), керамічні конденсатори характеризуються так званим температурним коефіцієнтом ємності (ТКЕ), який показує, на скільки зміниться ємність в % при зміні температури на 1 º C. Тобто ємність цього типу елементів дуже залежить від температури.

Якщо для електролітичних конденсаторів основна вимога - не перевищувати максимально допустиму температуру, то для керамічних залежно від матеріалу діелектрика існують різні залежності зміни ємності від температури.

Дізнатися параметри ТКЕ Ви можете з назви компонента.

Візьмемо, наприклад конденсатор керамічний багатошаровий 8.2nF 50V, X7R, ±10%.

Характеристика температурного коефіцієнта в назві - X7R, який характеризується такими значеннями:

  • робочий діапазон температур: від -55 ° C до + 125 ° C;
  • діапазон ємностей: від 100 пФ до 3,9мкФ;
  • точність номіналу ємності: від ± 5% до ± 20%;
  • діапазон робочих напруг: від 10В до 3кВ;
  • опір ізоляції: перевищує 100 ГОм.

Також можна підібрати керамічні конденсатори з іншими ТКЕ: NPO, Y5V, COG та інші.

Як перевірити справність конденсатора керамічного багатошарового
Крім стандартної процедури перевірки для будь-якої радіодеталі - візуального огляду на відсутність видимих ​​пошкоджень, краще за все перевірити багатошаровий керамічний конденсатор мультиметром з межею вимірювання ємності до 20 мкФ.

Купити керамічні конденсатори в великому асортименті ви зможете в Івано-Франківську, в інтернет-магазині Black Chip, з доставкою по Україні.

Розгорнути