Конденсатори танталовіКонденсатор танталовий 100uF 6.3V жовтий

Конденсатор танталовий 100uF 6.3V жовтий

Конденсатор танталовий 100uF 6.3V жовтий - використовують в автомобільній електроніці, комп'ютерній та обчислювальній техніці, телекомунікаційному обладнанні, побутовій електротехніц..

4.80 грн.

Конденсатор танталовий 10uF 16V TAJA106M016RNJ

Конденсатор танталовий 10uF 16V TAJA106M016RNJ

Конденсатор танталовий 10uF 16V TAJA106M016RNJ - використовують в автомобільній електроніці, комп'ютерній та обчислювальній техніці, телекомунікаційному обладнанні, побутовій електро..

4.00 грн.

Конденсатор танталовий 22uF 16V жовтий

Конденсатор танталовий 22uF 16V жовтий

Конденсатор танталовий 22uF 16V жовтий - використовують в автомобільній електроніці, комп'ютерній та обчислювальній техніці, телекомунікаційному обладнанні, побутовій електротехніці,..

5.30 грн.

Конденсатор танталовий 47uF 16V жовтий

Конденсатор танталовий 47uF 16V жовтий

Конденсатор танталовий 47uF 16V жовтий - використовують в автомобільній електроніці, комп'ютерній та обчислювальній техніці, телекомунікаційному обладнанні, побутовій електротехніці,..

5.50 грн.

Конденсатор танталовий 10uF 25V вивідний
ХІТ

Конденсатор танталовий 10uF 25V вивідний

Конденсатор танталовий 10uF 25V вивідний - використовують в автомобільній електроніці, комп'ютерній та обчислювальній техніці, телекомунікаційному обладнанні, побутовій електротехніц..

5.80 грн.

Показано від 1 до 5 з 5 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії Конденсатори танталові

Танталові конденсатори поєднують у собі всі переваги електролітичних конденсаторів: високу ємність у поєднанні з компактними габаритами, при цьому менш чутливі до полярності підключення, більш довговічні, їх ємність досить стабільна, і розраховані на роботу з невисоким рівнем напруги.

Відмінні особливості та переваги

Танталові конденсатори характеризуються довготривалою стабільністю ємності, стабільним температурним коефіцієнтом, що дозволяє їх використовувати:

  • у військовій промисловості;
  • автомобільної промисловості;
  • при виробництві мережевого і комунікаційного обладнання;
  • при виробництві різних систем безпеки.

З точки зору застосування в електронних схемах, танталові конденсатори успішно "конкурують" з електролітичними при установці в імпульсних блоках живлення, при цьому танталові вигідно відрізняються меншим струмом витоку.

Електролітичні застосовуються в блоках живлення часто спільно з керамічними конденсаторами.

Якщо електролітичні згладжують випрямлену напругу, то керамічні (або плівкові) гасять високочастотні стрибки струмів навантаження і різні імпульсні перешкоди.

Шляхом того, що танталовий конденсатор має велику питому ємність і кращу частотну характеристику (через низьку паразитну індуктивність), він часто може замінити робочу зв'язку електролітичний + керамічний конденсатори.

Також танталові елементи застосовуються в високоякісної звуковідтворювальної апаратури.

Переваги танталових конденсаторів обумовлені застосуванням в їх складі так званого "сухого" електроліту.

Звужує сферу застосування цих компонентів невеликий діапазон робочих напруг і більша ціна, ніж в електролітичних.

В інтернет-магазині Black Chip можна купити танталові конденсатори ємністю від 0,15 до 220 мкФ і на робочу напругу до 35 В.

Якщо вам потрібен надійне джерело живлення на невелику напругу, варто застосовувати танталові елементи.

Їх можна зустріти на друкованих платах смартфонів, плеєрів, на материнських платах ноутбуків та персональних комп'ютерів.

 

Основні параметри

Танталові конденсатори характеризуються основними параметрами: ємністю і робочою напругою. Також як і електролітичні характеризуються діаметром і висотою.

Танталові SMD-конденсатори, крім того, поділяються залежно від типорозмірів: A, B, C, D, E.

Різновиди
Як і електролітичні конденсатори, танталові випускаються двох видів в залежності від виду монтажу:

  • вивідні;
  • SMD.

SMD танталові конденсатори можуть застосовуватися для заміни SMD-електролітів, тим більше, що танталові при рівній з SMD-електролітами ємністю, відрізняються меншими розмірами.

Заміна танталових елементів
Танталові конденсатори можуть бути замінені на електролітичні тієї ж ємності й на ту саму робочу напругу.

Також можлива і зворотна заміна - електролітичних на танталові.

Недоліки
Танталові конденсатори при всіх своїх перевагах чутливі навіть до короткочасного збільшення максимального допустимої для них напруги, що може вивести їх з ладу.

З огляду на це танталові конденсатори належать до полярних, стежте за правильністю підключення.

Як встановлювати
Вивідні танталові конденсатори припаюються методом пайки. Танталові SMD-конденсатори встановлюються методом поверхневого монтажу при використанні паяльної пасти, а в якості паяльного обладнання застосовується паяльна станція.

Як протестувати танталові компоненти
Перевірка проводиться у два етапи:

  • зовнішній огляд;
  • перевірка за допомогою вимірювальних приладів.

При зовнішньому огляді конденсатора звертайте увагу на відсутність пошкоджень корпусу, наявність слідів потемніння, здуття.

На пробій і коротке замикання, компоненти продзвонюють мультиметром.

Для точного вимірювання ємності, можна використовувати мультиметр з функцією вимірювання ємності або спеціальний прилад для вимірювання ємності.

Перед проведенням всіх видів вимірювань обов'язково розрядіть конденсатор, щоб не пошкодити чутливі внутрішні схеми мультиметра.

Розгорнути