Кварцові резонатори SMDКварц 11.0592 МГц HC49/SM SMD кварцовий резонатор
ХІТ

Кварц 11.0592 МГц HC49/SM SMD кварцовий резонатор

Кварц 11.0592 МГц HC49/SM SMD кварцовий резонатор - застосовуються в генераторах з фіксованою частотою, де необхідна висока стабільність частоти.  Технічні характеристики Частот..

3.30 грн.

Показано від 1 до 1 з 1 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії Кварцові резонатори SMD

Кварцові резонатори SMD являють собою кристал кварцу з нанесеними на його поверхню двома електродами. Кристал закріплений в корпусі, при подачі на нього змінної електричної напруги, система змінює свої механічні характеристики. При збігу частоти електричного впливу і власного резонансу кварцевої механічної системи відбувається зниження витрат енергії необхідної для підтримки генерації. Ця властивість використовується в коливальному контурі, включеному в ланцюг генератора частоти. Висока добротність резонансної характеристики коливального контуру використовуваної в схемі генератора дозволяє отримувати стабільну частоту на його виході.

SMD кварцові генератори широко використовуються у виробах електронної техніки як генератори тактової частоти синхронізують роботу вузлів і блоків приладів. Граничне значення резонансної частоти кварцового резонатора обмежена механічними розмірами та властивостями структури кристала, мають максимальне значення частоти близько 150МГц в разі використання мезо структури резонатора.

У SMD корпусах аналогічних типорозмірів 0532 і 0705 поставляються кварцові тактові генератори для поверхневого монтажу в діапазоні частот від 6МГц до 150МГц. У SMD корпусах менших типорозмірів SS і 3215 поставляються годинні кварцові резонатори. Для бюджетних застосувань призначений мікромініатюрний керамічний SMD резонатор Murata на 16МГц. Для стабілізації вищих частот застосовують SMD ПАР резонатори на 433,92МГц.

Кварцовий резонатор і генератор: пристрій і застосування
Кварцовий резонатор і кварцовий генератор - це схожі за назвою, але різні по суті радіодеталі. Резонатор є основною складовою кварцового генератора. Принцип роботи кварцового генератора полягає в тому, що кристал, розташований всередині деталі, змушують вібрувати при подачі на нього змінної напруги.

Дані елементи грають роль надійних якісних джерел гармонійних коливань. Це необхідно для мікроконтролера, який зможе спертися на еталонну частоту для подальшої роботи.

В інтернет-магазині Black Chip можна вибрати та купити кварцовий резонатор SMD різної частоти (1 МГц, 4 МГц, 8 МГц, 13,56 МГц, 16 МГц і т. д.)

Розгорнути