Електроізоляційна стрічкаІзоляційна стрічка ПВХ 16мм 20м чорна

Ізоляційна стрічка ПВХ 16мм 20м чорна

Ізоляційна стрічка ПВХ 16мм 20м чорна - широко застосовують для ізолювання оголених проводів. Виготовляють ізоляційну стрічку різних кольорів. Характеристики Матеріал ПВХ Товщ..

12.70 грн.

Ізоляційна стрічка ПВХ 17 мм чорна
ХІТ

Ізоляційна стрічка ПВХ 17 мм чорна

Ізоляційна стрічка ПВХ 17 мм чорна - широко застосовують для ізолювання оголених проводів. Виготовляють ізоляційну стрічку різних кольорів. Характеристики Матеріал ПВХ Товщина..

5.50 грн.

Показано від 1 до 2 з 2 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії Електроізоляційна стрічка

Неможливо уявити наш побут без застосування електроізоляційної стрічки. Вона стала своєрідною швидкою допомогою при усуненні будь-яких побутових проблем. Допомагає виправити незначні неполадки проводки, швидко зафіксувати різні предмети.

Автомобілісти без клейкої стрічки як без рук, через те, що вона має відмінні експлуатаційні характеристики: довговічність, стійкість до води й інших рідин, відносну герметичність. Електроізоляційна стрічка допомагає миттєво усунути несправність і провести надалі швидкий якісний ремонт.

Купити найпопулярніші види електроізоляційної стрічки можна в інтернет-магазині Black Chip. У величезному каталозі сайту ви з легкістю знайдете ПВХ, тканинні, термостійкі або водонепроникні електроізоляційні стрічки. Наші кваліфіковані менеджери дадуть відповідь на всі ваші запитання, допоможуть зробити правильний вибір.

Все про електроізоляційні стрічки

Електроізоляційна стрічка - це зібрана в рулон самоклеюча стрічка, яка буває всіляких відтінків. Колір надається за допомогою додавання до складу спеціального пігменту. Таку стрічку дуже зручно використовувати електрикам, таким чином можна легко відрізняти різного типу проводи. Ширина рулону буває від 14 до 19 мм. Липкість досягається внаслідок нанесення каучукового або акрилового клею на одну або обидві сторони ізоляційної стрічки. Ціна виробу залежить від кольору рулону, вона залежить від ширини та виробника. В інтернет-магазині Black Chip представлені клейкі стрічки від відомих торгових марок: 3M, Coroplast, INTERTOOL, KEMOT, Scapa, Tesa, VINI TAPE.

Види електроізоляційної стрічки:

  • ПВХ

У побуті найчастіше використовується ПВХ і бавовняна стрічка, білого або чорного кольору. Матеріал полівінілхлорид не завдає жодної шкоди здоров'ю людини. Він володіє відмінною еластичністю і міцністю. З такою термострічкою добре працювати в будь-яких кліматичних умовах, будь то спека до +50 градусів або мороз до -30 º С. Така стрічка застосовується як для ізолювання, так і для упаковки.

  • Бавовняна стрічка

Бавовняна стрічка буває з одно або двосторонньою клейовою основою, найчастіше чорного кольору. Не варто також забувати про те, що при дуже високих температурах клейка стрічка починає плавитися, а на морозі ламатися. Так що термостойку ізоляційну стрічку потрібно застосовувати за призначенням, обов'язково з огляду на основні характеристики.

  • Термостійка

Якщо потрібна термостійка електроізоляційна стрічка для роботи при високих температурах вище 200 º С, то свій вибір краще зупинити на склотканинній термострічці. Слюдяна стрічка має високу вогнетривкість.

Купити електроізоляційну стрічку можна онлайн на сайті або через телефон. Ми швидко передами замовлення в Івано-Франківську і доставимо в будь-який населений пункт в Україні.

Розгорнути