Кабель ПровідПровід ПВ3 0.5мм мідний луджений червоний
ХІТ

Провід ПВ3 0.5мм мідний луджений червоний

Провід ПВ3 0.5мм мідний луджений червоний - призначений для електричних установок при стаціонарній прокладці в освітлювальних і силових мережах, також для монтажу електрообладнання, маши..

1.70 грн.

Провід ПВ3 1мм мідний луджений білий
ХІТ

Провід ПВ3 1мм мідний луджений білий

Провід ПВ3 1мм мідний луджений білий - призначений для електричних установок при стаціонарній прокладці в освітлювальних і силових мережах, також для монтажу електрообладнання, машин, ме..

2.60 грн.

Провід ПВ3 0.5мм мідний луджений білий
ХІТ

Провід ПВ3 0.5мм мідний луджений білий

Провід ПВ3 0.5мм мідний луджений білий - призначений для електричних установок при стаціонарній прокладці в освітлювальних і силових мережах, також для монтажу електрообладнання, машин, ..

1.70 грн.

Провід ПВ3 0.5мм мідний луджений жовтий

Провід ПВ3 0.5мм мідний луджений жовтий

Провід ПВ3 0.5мм мідний луджений жовтий - призначений для електричних установок при стаціонарній прокладці в освітлювальних і силових мережах, також для монтажу електрообладнання, машин,..

1.70 грн.

Провід ПВ3 0.5мм мідний луджений коричневий

Провід ПВ3 0.5мм мідний луджений коричневий

Провід ПВ3 0.5мм мідний луджений коричневий - призначений для електричних установок при стаціонарній прокладці в освітлювальних і силових мережах, також для монтажу електрообладнанн..

1.70 грн.

Провід ПВ3 0.5мм мідний луджений синій
ХІТ

Провід ПВ3 0.5мм мідний луджений синій

Провід ПВ3 0.5мм мідний луджений синій - призначений для електричних установок при стаціонарній прокладці в освітлювальних і силових мережах, також для монтажу електрообладнання, машин, ..

1.70 грн.

Провід ПВ3 0.5мм мідний луджений чорний

Провід ПВ3 0.5мм мідний луджений чорний

Провід ПВ3 0.5мм мідний луджений чорний - призначений для електричних установок при стаціонарній прокладці в освітлювальних і силових мережах, також для монтажу електрообладнання, машин,..

1.70 грн.

Показано від 1 до 7 з 7 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії Кабель Провід

Коли вам потрібна вита пара або монтажний провід, ви завжди можете звернутися в інтернет-магазин Black Chip. У нас ви можете купити в Івано-Франківську та інших містах одну з багатьох різновидів такої продукції за доступною ціною. Також ми пропонуємо покупцям вимірювальні прилади, паяльне обладнання, розхідні матеріали для пайки, електронні компоненти, блоки живлення, та багато іншого.

Що являє собою коаксіальний кабель
Насправді будь-який кабель це збірна продукція. Зовні у нього багато спільного з проводом - також є одна або декілька жил у власній ізоляції, але при цьому є ще й зовнішній ізоляційний шар. Простір між жилами заведено заповнювати за допомогою крейдованого складу або ниток. Така конструкція запобігає злипання жил, вони просто зсуваються одна біля одної, що значно спрощує процес монтажу.

Різновиди кабелів

Різновидів кабелів на практиці існує багато. У статті зазначені їх головні характеристики:

  • Кабель акустичний - застосовується для роботи різних акустичних систем. Це така ж незамінна деталь, як підсилювач, і його роль в роботі акустичних систем дуже велика. Роль такого виробу - передача акустичного сигналу від підсилювача на динамік. Основне завдання його зводиться до того, щоб передати отриманий сигнал без спотворень. Також кабель повинен робити це попри зовнішні звуки та шуми.
  • Кабель мікрофонний - основне його завдання полягає в тому, щоб приєднувати окремі блоки мікрофона, для з'єднання ланцюгів приладу і монтажу лінії мікрофона. Складається такий кабель з м'якої жили на основі міді, ізоляція виконується з поліетилену. Також є тонкі мідні дроти, виконують екранування. Мікрофонний кабель знаходить широке застосування завдяки тому, що він дуже стійкий до впливу сонячних променів. Не менш важливо і те, що він легко скручується, без проблем монтується.
  • Аудіо-відео низькочастотний кабель - призначений для передачі сигналу для того, щоб звук вийшов максимально точним. При цьому якість звуку, яке є на диску або іншому носії в запису, не може бути покращена внаслідок використання такого виробу. Однак, якщо кабель є неякісним, то надалі це призведе до обмеження частоти, в результаті звук виявляється не живим, і не насиченим тонами. У ряді випадків такі кабелі можуть мати відразу два різних види екранування - з обплетення у вигляді міді для захисту від радіоперешкод, а також з фольги для того, щоб відбувався захист від електромагнітного поля. Забезпечити довговічне використання виробу допоможуть якісні роз'єми, які повинні протидіяти окисленню і впливу корозії.
  • Кабель живлення - застосовують для живлення комп'ютерів, принтерів, МФУ і багатьох інших пристроїв. Живлення системного блоку може здійснюватися за допомогою такого виробу. Провід зазвичай має значний захисний шар, що дуже важливо для надійної роботи пристроїв і відсутності збоїв, які можуть негативно вплинути в плані працездатності.
  • Силовий кабель - дозволяє передавати електроенергію різного устаткування, верстатів і техніки. Також використовується для передачі трифазного струму від комунальних і промислових організацій різним споживачам. Подібні вироби відрізняються за цілим рядом параметрів - за розмірами, конструкцією, середовищем використання і своєму безпосередньому призначенню. Силовий кабель може бути масивним через наявність в його конструкції броньованого шару, подушки під бронею і заповнювача. Струмопровідні жили виготовляються з алюмінію або міді.
  • Шлейф - вид кабелю, який застосовується в комп'ютерній техніці. Застосовується він також в слабкострумових ланцюгах і в пожежній сигналізації. Шлейф завжди виготовляється в плоскому виконанні, головними вимогами до виробу є технологічна гнучкість, довговічність, сумісність при роботі з різними приладами та пристроями.
  • Телефонний кабель - застосовується для створення телефонної мережі. Один тип призначений для організації абонентських ліній, інший - для прокладки безпосередньо у квартирах або будинках. У ряді випадків кабелі можуть з'єднуватися в кілька пар в залежності від схеми з'єднання.
  • Монтажний кабель - використовується для підключення приладів автоматики та промислового використання. Також такий кабель використовують для монтажів електричних щитів керування на промислових об'єктах. Ізоляція у таких кабелів - ПВХ, жили виготовлені з міді. Серед вимог до виробів - здатність витримувати на тривалий час високу температуру, а також здатність витримувати вібрації.
  • Кабель для систем відеоспостереження (CCTV) - застосовується для монтажу систем відеоспостереження. Найбільш часто з їх допомогою організовують роботу камер аналогового типу. У продажі звичайно можна знайти такі марки, як КВК 2П, ККСЕВ.
  • Кабель для систем сигналізації (alarm) - елемент сигнального типу. Застосовується він в основному при установці стаціонарних систем охоронної та пожежної сигналізації в приміщеннях, а також систем оповіщення. Також це хороший варіант для інших мережевих з'єднань огляду на високий рівень надійності та низької вартості.

Інтернет-магазин Black Chip - широкий асортимент продукції на будь-який смак. У нас ви можете придбати кабелі, різні прилади, джерела живлення, витратні елементи та багато іншого.

Розгорнути