Клей ГерметикДихлоретан 45мл клей для пластмас і оргскла
ХІТ

Дихлоретан 45мл клей для пластмас і оргскла

Дихлоретан 45мл клей для пластмас і оргскла - використовується, як клей для пластмас і оргскла, як універсальний розчинник (при очищенні текстильних матеріалів, в лакофарбовій промислово..

39.00 грн.

Клей 704 теплопровідний силіконовий білий
ХІТ

Клей 704 теплопровідний силіконовий білий

Клей 704 теплопровідний силіконовий білий - двокомпонентний силіконовий клей-герметик 704, білого кольору, має гарну електроізоляцію і стійкість до старіння. Нетоксичний. Підходить дл..

29.70 грн.

Клей універсальний 88 в пластиковій пляшці 100г

Клей універсальний 88 в пластиковій пляшці 100г

Клей універсальний 88 в пластиковій пляшці 100г - застосовують для склеювання гуми, шкіри, металу, кераміки, бетону, дерева, тканин і полімерних матеріалів в будь-яких поєднаннях між собою. ..

43.50 грн.

Струмопровідна срібна фарба 0.1ml для ремонту доріжок
ХІТ

Струмопровідна срібна фарба 0.1ml для ремонту доріжок

Струмопровідна срібна фарба 0.1ml для ремонту доріжок - застосовують у випадках обриву доріжок на шлейфах чи еластичних поверхнях. Використовують в ноутбуках, телефонах, клавіатурах..

43.80 грн.

Струмопровідна срібна фарба 0.3ml для ремонту доріжок
ХІТ

Струмопровідна срібна фарба 0.3ml для ремонту доріжок

Струмопровідна срібна фарба 0.3ml для ремонту доріжок - застосовують у випадках обриву доріжок на шлейфах чи еластичних поверхнях. Використовують в ноутбуках, телефонах, клавіатурах..

103.00 грн.

Холодне зварювання Скол професійне 40г

Холодне зварювання Скол професійне 40г

Холодне зварювання Скол професійне 40г - це мінералополімерний клей ТМ "СКОЛ" призначений для швидких, міцних, герметичних ремонтно-відновлювальних робіт та з'єднання (склеюванн..

21.80 грн.

Дихлоретан 30мл клей для пластмас і оргскла
ХІТ

Дихлоретан 30мл клей для пластмас і оргскла

Дихлоретан 30мл клей для пластмас і оргскла - використовується, як клей для пластмас і оргскла, як універсальний розчинник (при очищенні текстильних матеріалів, в лакофарбовій промислово..

32.80 грн.

Клей B-7000 герметик універсальний прозорий 110ml
ХІТ

Клей B-7000 герметик універсальний прозорий 110ml

Клей B-7000 герметик універсальний прозорий 110ml - застосовують у ремонті мобільних телефонів, комп'ютерної техніки та іншого обладнання. Сфера застосування: деревина, метал, с..

95.50 грн.

Суперклей 505 клей секунда висока адгезія
ХІТ

Суперклей 505 клей секунда висока адгезія

Суперклей 505 клей секунда висока адгезія - являє собою клеючу речовину без розчинників і з високим ступенем проникнення в склеювані вироби. Найчастіше його застосовують при ремонті взуття, д..

8.50 грн.

Показано від 1 до 9 з 9 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії Клей Герметик

Придбане холодне зварювання дозволить вам впоратися з важливими завданнями. Зокрема, це витримування більшого навантаження, створеного на стику між деталями, поява температурної несприйнятливості елементів. Даним метод названий зварюванням у зв'язку з тим, що він дає унікальну міцність. При цьому клей не потребує нагрівання: склад готується при звичайній кімнатній температурі. В інтернет-магазині Black Chip зробити таку покупку дуже просто. Ми маємо широкий асортимент продукції, постійно працюємо над тим, щоб максимально відповідати запитам споживачів. У нас ви можете купити суперклей секунда, та клей холодне зварювання.

Про застосування
Звичайно, даний спосіб є не зовсім зварюванням. Звичайний зварювальний процес має на увазі наявність дифузії для зварюваного металу при використанні електрода. Деталь може міняти форму, покриватися патьоками, які необхідно обробляти. У методі холодного зварювання таких недоліків немає. Міцність шва виходить такий, що можливо порівняння з іншими методами. Клей має однокомпонентний або багатокомпонентний склад, в деяких випадках він містить також армуючі добавки. Також є товар, який має високу термічну стійкість. В цьому випадку в складі присутній затверджувач, при взаємодії з яким і виникає хімічна реакція, після цього утворюється міцний шов.

Види клею можуть бути наступними:

  • Універсальний - широко застосовується для різних випадків. Здатний витримати температуру до 260 º С, руйнування клею при цьому не відбувається. Однак, якщо потрібен шов особливої ​​міцності або для використання під водою, зазначених властивостей абсолютно недостатньо. Але у звичайних випадках цього вистачає.
  • Для різних видів металу - це полімерний склад, що дозволяє скріпити вироби з кольорового і чорного металу. Шов високої міцності з'являється завдяки введенню до складу додаткових компонентів.
  • Зварка під водою - це досить унікальний спосіб з'єднання різних деталей. Найчастіше він застосовується в сантехніці, коли потрібно осушити то місце, де будуть проходити роботи.
  • Для з'єднання автодеталей.
  • Ремонт товарів, в яких потрібно закрити тріщини та отвори. За допомогою холодного зварювання можна проводити роботи вдома, без необхідності звертатися в дорогий сервіс.

Різновиди складів

На практиці ви можете побачити у продажу різні види клею

  • Холодне зварювання - розглядалося раніше
  • Купівля клею герметика силіконового дасть вам можливість закрити стики в сантехніці, в туалеті, ванній та кухні. Використовуйте його для раковин, унітазів, біде та інших видів сантехніки. Також герметик в невеликій упаковці підходить для фіксації різних деталей в електроніці.
  • Купівля суперклею необхідна для з'єднання дрібних деталей з картону, деревини, пластика, скла та металу. Клей відрізняється підвищеною міцністю, швидко висихає, відмінно проявляє себе для матеріалів різного типу.
  • Епоксидний клей - має в складі смолу, яка розбавляється органічним розчинником. Застосовується для склеювання різних матеріалів та ліквідації стиків і зазорів в різних конструкціях та системах.

Як підготуватися до роботи
Шов буде надійним та міцним тільки в тому випадку, якщо ви виконаєте всі необхідні вимоги. Потрібно провести підготовку поверхонь, зачистити й знежирити. Для зачистки часто застосовується наждачний папір з дрібним зерном. Знежирення проводиться спиртом, або розчинником. Використовувати виріб можна тільки тоді, коли відбулося повне висихання клею.

При виготовленні корпусів, фіксації комплектуючих не обійтися без клею. В наявності й завжди доступний до замовлення дуже популярний і доступний дихлоретан 45мл, а також клей універсальний 88 100г.

Розгорнути