СклотекстолітСклотекстоліт фольгований 100х150 мм односторонній
ХІТ

Склотекстоліт фольгований 100х150 мм односторонній

Склотекстоліт фольгований 100х150 мм односторонній - застосовують для виготовлення друкованих плат для комп'ютерної техніки, приладобудування, військової промисловості, систем управл..

24.80 грн.

Склотекстоліт фольгований 200х300 мм односторонній
ХІТ

Склотекстоліт фольгований 200х300 мм односторонній

Склотекстоліт фольгований 200х300 мм односторонній - застосовують для виготовлення друкованих плат для комп'ютерної техніки, приладобудування, військової промисловості, систем управл..

93.00 грн.

Показано від 1 до 2 з 2 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії Склотекстоліт

Опис склотекстоліту
Склотекстоліт - це пружний композитний матеріал, який виробляється методом гарячого пресування склотканини, що просочується сполучною речовиною на основі фенолформальдегідної та епоксидної смоли, який поєднує гарну міцність і високі теплоізоляційні та електроізоляційні властивості. Традиційна форма, яку має склотекстоліт - лист.

Переваги, властиві склотекстоліту, численні та вельми істотні. Він перевершує звичайний текстоліт за цілою низкою характеристик; в першу чергу необхідно відзначити високу механічну міцність описуваного матеріалу, яка вдало доповнюється його хімічну стійкість (склотекстоліт не боїться атмосферних впливів і хімічно агресивних середовищ). Споживачі високо оцінюють експлуатаційні можливості склотекстоліту в трансформаторній оливі та умовах підвищеної вологості, а також довговічність цього матеріалу (склотекстоліт листової служить без погіршення первинних властивостей не менше 20 років). Матеріал є безпечним для людини, він не виділяє в повітря шкідливих речовин, відрізняється вибухобезпечністю. Нарешті, відзначимо високі діелектричні властивості склотекстоліту, які багато в чому визначили сферу його застосування.

Сфера застосування
Перелік сфер, в яких застосовується склотекстоліт листової, досить великий. Цей матеріал набув широкого поширення в радіопристроях і електротехніці, машинобудуванні, приладобудуванні літакобудуванні та суднобудуванні. Зі склотекстоліту виготовляють корпуси різних приладів, віконні профілі, рибальські вудилища, напірні колектори, автомобільні панелі, ємності, призначені для зберігання агресивних рідин, човни та багато іншого. З фольгованого склотекстоліту виробляють таблички, термостійкі підставки, електронні плати.

Максимальна температура експлуатації склотекстоліту від 130 до 180 º С.

Розгорнути