Слюда Ізоляція термостійкаСлюда для СВЧ печей 120x150x0.4 мм 500C
ХІТ

Слюда для СВЧ печей 120x150x0.4 мм 500C

Слюда для СВЧ печей 120x150x0.4 мм 500C - широко використовується, для виготовлення захисної пластини хвильового каналу (каналу магнетрона) в побутових мікрохвильових печах. Заміну захисної с..

15.50 грн.

Слюда для СВЧ печей 130x130x0.4 мм
НОВІ

Слюда для СВЧ печей 130x130x0.4 мм

Слюда для СВЧ печей 130x130x0.4 мм - широко використовується, для виготовлення захисної пластини хвильового каналу (каналу магнетрона) в побутових мікрохвильових печах. Заміну захисної слюдян..

14.70 грн.

Показано від 1 до 2 з 2 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії Слюда Ізоляція термостійка

Ізоляція зі слюди
Завдяки електроізоляційним властивостям слюди її використовують в радіоелектроніці, електротермії, електромашинобудуванні. Група природних слюд налічує близько 30 видів, з яких тільки дві - мусковіт і флогопіт, використовуються як електроізоляційні матеріали. Високими ізоляційними характеристиками вони володіють завдяки мінімальному вмісту заліза.

Мусковіт характеризується хімічною стійкістю, не схильний до дії лугів та розчинників, кислоти розкладають його тільки при нагріванні. При температурі понад 600 ° С мусковіт втрачає свої властивості. Температура плавлення слюди мусковіта становить 1260-1300 ° С.

Флогопіт у порівнянні з мусковітом, характеризується меншою межею міцності при розриві та меншою пружністю. Порівняно низький опір стирання слюди флогопіт дозволило застосовувати її у виробництві клеєних листових матеріалів - колекторних міканітів, використовується у виробництві ізоляційних прокладок для колекторів електричних машин. Температура плавлення флогопіта дорівнює 1270-1330 ° С.

Міканіти, одержувані при склеюванні пластинок щипаної слюди, використовують у виробництві електроізоляційних матеріалів - шайб, прокладок і т. п. Одну з різновидів формувального міканіта - мікафолій, застосовують при виготовленні твердої ізоляції в якірних обмотках машин високої напруги.

Мікаленти також використовують для основної ізоляції обмоток агрегатів високої напруги. Термостійкий міканіт, здатний працювати при високій температурі, використовується як електроізолюючий матеріал в побутових електронагрівальних приладах і електричних промислових печах. Слюда обрізна СМОГ застосовується для гідротермічної ізоляції приладів високого тиску.

Сьогодні важко назвати будь-яку сферу виробництва, де б не застосовувався цей прекрасний матеріал. Слюду широко використовують при будівництві яхт, як матеріал для дизайну та оформлення судна.

Слюду, завдяки її чудовим термоізолюючим властивостям, використовують для камінних екранів, захищаючи їх від впливу високих температур. При цьому матеріал одночасно виконує роль декоративного оформлення. Слюду широко використовують при створенні вітражів і в якості елемента для прикрас в ювелірній промисловості.

Штамповані фасонні деталі зі слюди також знайшли своє застосування в високоміцній електричній ізоляції джерел струму. Електроізоляція, кріплення внутрішньої арматури в електроприладах, кріплення й ізоляція внутрішньої арматури надмініатюрних електронних ламп - теж не обходяться без деталей зі слюди.

При роботах, пов'язаних з відновленням шедеврів декоративно-прикладного мистецтва, наприклад, виробів з кістки, дорогих порід дерева, при інкрустації застосовують слюду.

Розгорнути