Матеріали теплопровідніПаста теплопровідна (термопаста) TIAN MU 60г
ХІТ

Паста теплопровідна (термопаста) TIAN MU 60г

Паста теплопровідна (термопаста) TIAN MU 60г - використовується для поліпшення теплопередачі між тепловидільними елементами електронних схем (процесори, силові транзистори, діоди) і радіаторо..

51.00 грн.

Прокладка теплопровідна 100x100х0.25мм

Прокладка теплопровідна 100x100х0.25мм

Прокладка силіконова теплопровідна 100x100х0.25мм сіра - застосовують для ізоляції компонентів. Забезпечує ефективне відведення тепла та електричну ізоляцію. Листові матеріали легко деформуют..

12.50 грн.

Прокладка теплопровідна 18x13х0.3 мм для ТО220

Прокладка теплопровідна 18x13х0.3 мм для ТО220

Прокладка теплопровідна 18x13х0.3 мм для ТО220 - застосовують для ізоляції компонентів в корпусі TO220. Забезпечує ефективне відведення тепла та електричну ізоляцію. Листові матеріали легко д..

0.40 грн.

Показано від 1 до 3 з 3 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії Матеріали теплопровідні

Матеріали теплопровідні це критично важливі матеріали для теплопередачі, наприклад від мікросхеми (мікропроцесора, відеокарти й т. д.) до радіатора. Термопровідна паста забезпечує надійну передачу та відведення тепла. Без термопасти можливий перегрів й вихід з ладу дорогих електронних компонентів.

При монтажі радіодеталей може виникнути необхідність у застосуванні, зокрема різноманітних термопровідних паст.

Купити термопасту найпростіше в тому місці, в якому представлена ​​продукція, що викликає довіру до якості. Ми сподіваємося, що інтернет-магазин Black Chip в Івано-Франківську - це саме таке місце для багатьох людей. Адже ми готові запропонувати широкий асортимент і хороший сервіс.

Термопаста

Термопастою заведено називати таку в'язку речовину, яка має високий рівень теплопровідності. Її потрібно використовувати в процесі ревізії та установки радіатора для відведення тепла від елементів в ноутбуках. Як правило, люди купують термопасту для ноутбука з метою підвищити надійність та довговічність обладнання. У зв'язку з наявністю теплопровідних компонентів створюється захист різних елементів комп'ютера від можливого перегріву. Нанесення пасти проводиться між елементами охолодження і вентилятором. Покривається елемент тонким шаром пасти, близько 1 мм. Консистенція продукту - близька до густого крему. З плином часу паста починає висихати, і властивості її стають набагато гірші. В результаті виникає розсипчастий матеріал, який не дозволяє досягти стійкої передачі зайвого тепла.

В місці, де спостерігається з'єднання радіатора і процесора, виникають пори або певні нерівності. В результаті там відбувається утворення бульбашок повітря. Повітря погано передає тепло, а тому знижується ефективність системи по охолодженню. Це має велике значення для ноутбуків у зв'язку з не найбільшими розмірами. А надалі цей фактор позначається і на сукупній роботі комп'ютера.

Які різновиди є в продажу
Якщо ви цікавитеся, де купити термопасту для комп'ютера, вам обов'язково потрібно знати, які види продукції є в продажу. На сьогодні заведено виділяти три основні різновиди товару, якими користуються майстри: кремнієва, металева і керамічна.

Термопаста на металевій основі має дуже великий недолік - незначний коефіцієнт опору. Все тому, що в її складі виявляється дуже багато дрібних частинок металу. Зважаючи на це може виникнути ситуація з замиканням контактів, що призведе до псування приладу. Однак навіть при наявності вказаного недоліку паста є найбільш популярною.

Інший тип продукції - виріб на основі кераміки. У нього менший коефіцієнт теплопровідності в порівнянні з попереднім видом товару. Термопаста на основі кремнію широко поширена у зв'язку з високим рівнем якості й цілком доступною вартістю. Ви можете купити термопасту  TIAN MU 60г і забезпечити надійний рівень захисту обладнання. Оскільки спостерігається підвищення коефіцієнта теплопровідності, то робота радіатора стає набагато ефективнішою.

Найбільш важливі характеристики
Сьогодні термопасту різного типу реалізують дуже багато компаній. Однак це далеко не завжди ця продукція високої якості. Є виробники, які намагаються витрачати менше грошей на матеріали, й ті, хто намагається завищити характеристики товару. При покупці потрібно звертати увагу на:

  • Теплопровідність - вказує на те, як відбувається передача від більш нагрітих елементів до радіатора. Коефіцієнт теплопровідності можна побачити на етикетці продукції.
  • В'язкість - характеризує ступінь плинності. У ряді випадків може не бути вказана. Оптимальна в'язкість - коли товар нагадує густий крем.
  • Тепловий опір - низький показник говорить про високу якість товару.

Прокладки теплопровідні

Прокладки теплопровідні використовують для ізоляції та відведення тепла від електронних тепловиділяючих пристроїв з радіаторами, які відбирають тепло. Вони належать до елементів, які здатні досягати максимальної теплопровідності між нагрітими компонентами та радіатором. Їх поставки здійснюються в вигляді листів, а також у вигляді компаунда.

Широке застосування прокладки теплопровідні знайшли при монтажі приладів напівпровідникових при ізоляції посадочних місць. Вони активно використовуються в вигляді діелектричного матеріалу в електроніці, електро і теплотехніці.

Розгорнути