Трубки ПВХ (кембрик)Трубка ізоляційна 6.5 мм ПВХ прозора
ХІТ

Трубка ізоляційна 6.5 мм ПВХ прозора

Трубка ізоляційна 6.5 мм ПВХ прозора - застосовується як електроізоляційний матеріал на оголених жилах проводів, кабелів, або для їх маркування з метою підвищення якості та швидкост..

1.80 грн.

Показано від 1 до 1 з 1 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії Трубки ПВХ (кембрик)

Трубки ПВХ (кембрик) - трубки з полівінілхлоридного пластикату - найпопулярніші та зручні ізоляційні трубки при виробництві та в побуті, завдяки низькій вартості та доступності. Трубки ПВХ призначені для захисту і додатковій ізоляції різних електротехнічних пристроїв, що працюють при напрузі до 1000 В постійного і змінного струму частотою до 50 Гц.

Залежно від компонентів та призначення трубка ПВХ виготовляється різних марок, розмірів й кольорів, докладніше про які ви дізнаєтеся далі. Залежно від товщини стінок трубки випускаються різних типів - I (звичайна товщина стінки) або II (товстостінна).

Особливістю трубок з ПВХ є хороша хімічна стійкість та здатність до електроізоляції навіть після впливу агресивних речовин. Трубки тільки нестійкі до дії концентрованих сірчаної, азотної кислот і бензину. Трубки марок ТВ-50, ТВ-50-14, ТВ-60, крім того, нестійкі до дії концентрованої соляної кислоти.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Марки трубок ПВХ

ТРУБКА ПВХ ТВ-40 безколірна - найпопулярніша, економічна і доступна ПВХ трубка на ринку України. Діапазон постійних робочих температур від -40 ° С до + 70 ° С. Поставляється світло-бежевого кольору. Базова марка з усіх відомих трубок ПВХ.

ТРУБКА ПВХ ТВ-50 безколірна - морозостійка версія з постійним діапазоном робочих температур від -50 ° С до + 70 ° С. Колір поставки - світло-бежевий з деякою прозорістю. Від трубок ПВХ ТВ-40 відрізняється підвищеною гнучкістю.

ТРУБКА ПВХ ТВ-60 безколірна - найрідкісніша з базових типів трубок ПВХ з діапазоном робочих температур від -60 ° С до + 70 ° С. Колір поставки - світло-бежевий. Зовні дуже схожа на ПВХ ТВ-40.

Марки зі спеціальними властивостями

ТРУБКА ПВХ ТВ-40 забарвлена ​​поставляється різних кольорів: білий, чорний, сірий, коричневий, червоний, рожевий, помаранчевий, жовтий, зелений, світло-синій, блакитний, фіолетовий. В основному використовується для маркування та позначення.

ТРУБКА ПВХ ТВ-40Т пофарбована і безколірна рекомендована для використання в регіонах з помірним кліматом. Кольори поставки аналогічні марки ПВХ ТВ-40.

ТРУБКА ПВХ ТВ-40А пофарбована і безколірна відрізняється від інших марок ПВХ підвищеною термостійкістю і може експлуатуватися в діапазоні температур від -40 ° С до + 105 ° С. Кольори поставки: непофарбована (світло-бежева), чорна, сіра, коричнева, рожева, бордо, помаранчева, зелена, синя.

ТРУБКА ПВХ ТВ-50 чорна - така сама як і ПВХ ТВ-50 непофарбована, але поставляється в чорному кольорі, що робить її більш стійкою до ультрафіолетових випромінювань.

ТРУБКА ПВХ ТВ-50-14 пофарбована і непофарбована - така сама як і ПВХ ТВ-50, але з поліпшеними електроізоляційними характеристиками.

ТРУБКА ПВХ ТВ-60 забарвлена ​​- така сама як і ТБ-60 непофарбована, але можливе постачання в різної кольорової гамми: білий, чорний, сірий, коричневий, червоний, рожевий, помаранчевий, жовтий, зелений, світло-синій, блакитний, фіолетовий, що робить процеси маркування зручними.

Застосування трубки ПВХ

Трубки ПВХ застосовують для захисту та електроізоляції проводів, кабелів та різних контактів, фіксації джгутів проводів. Кольорові трубки ПВХ застосовуються також для маркування та позначення кабельно-провідникової продукції. Трубку ПВХ часто використовують для захисту виробів від механічних впливів, для захисту від вологи та пилу.

Розміри трубок ПВХ

Трубки ПВХ поставляються в бухтах (приблизно 5 кг в бухті). Трубки ПВХ виготовляються різних діаметрів від 0,5 мм до 50,0 мм з різною товщиною стінки (залежить від марки).

Розгорнути