КомпараториМікросхема LM339 компаратор SO14
ХІТ

Мікросхема LM339 компаратор SO14

Мікросхема LM339 компаратор SO14 - 4-канальний компаратор, загального застосування для роботи в побутовому діапазоні температур (0 .. + 70 ° C). Вихід - відкритий колектор ..

4.90 грн.

Мікросхема LM339N компаратор DIP14
ХІТ

Мікросхема LM339N компаратор DIP14

Мікросхема LM339N компаратор DIP14 - 4-канальний компаратор, загального застосування для роботи в побутовому діапазоні температур (0 .. + 70 ° C). Вихід - відкритий колекто..

5.50 грн.

Мікросхема LM393 подвійний компаратор SO8
ХІТ

Мікросхема LM393 подвійний компаратор SO8

Мікросхема LM393 подвійний компаратор SO8 - має у своєму корпусі два незалежних компараторів напруги. Може працює, як від однополярного джерела живлення в широкому діапазоні напруги, так і ві..

3.50 грн.

Мікросхема LM393 подвійний компаратор DIP8

Мікросхема LM393 подвійний компаратор DIP8

Мікросхема LM393 подвійний компаратор DIP8 - має у своєму корпусі два незалежних компараторів напруги. Може працює, як від однополярного джерела живлення в широкому діапазоні напруги, так і в..

3.30 грн.

Показано від 1 до 4 з 4 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії Компаратори

Компаратори використовуються повсюдно, починаючи від найпростіших протипожежних датчиків і закінчуючи складними системами в промисловості, а також в автомобільній електроніці. Крім цього без цієї деталі не обходиться жодна високотехнологічна розробка електропромисловості, медичних електронних приладів, а також засоби зв'язку і контрольно-вимірювальна техніка. Цей електронний компонент використовується для створення логічного рівня в момент виходу напруги. Вони не містять ланцюгів позитивного або від'ємного зворотного зв'язку. Іншими словами, компаратор зрівнює напругу.

В електроніці цей елемент дозволяє отримати цифровий сигнал визначивши найбільший рівень з двох вхідних сигналів. Відповідно входів у елемента два, а вихід - один. При цьому входи аналогові, а вихід - цифровий. Якщо сигнал на не інверсному вході буде вище, ніж на інверсному, то компаратор видає логічну одиницю на виході. Якщо ж навпаки - на прямому вході сигнал буде менше, то показник сигналу буде виглядати як логічний 0. Схема включення компаратора визначає наявність логічного сигналу на виході. В одну мікросхему можна монтувати кілька компараторів із загальною "землею" на всіх.

Класифікація елементів
Перш ніж купити компаратор, важливо враховувати характеристики елемента. Залежно від поєднання його параметрів компаратори ділять на три основні групи:

  • елементи загального застосування
  • швидкодіючі
  • прецизійного типу

Для любителів найкраще підходять компаратори загального типу. Вони не наділені будь-якими особливими характеристиками й разом з тим мають низьку потужність споживання, прекрасно себе показують при слабкій напрузі живлення. При цьому в одному корпусі спокійно розташовуються до чотирьох елементів одночасно, що дозволяє навіть початківцям електротехнікам створювати цілком цікаві та навіть корисні пристрої.

Купити компаратори для будь-яких цілей ви завжди можете в нашому інтернет-магазині. Компаратор дуже чутливий до електростатики, тому кожен елемент дбайливо упакований в спеціальні блістерні упаковки з розсіювачем електричних зарядів або на спеціальні планки з антистатичним ефектом. На кожен елемент інтернет-магазином обов'язково оформляється гарантія. Крім цього, ми гарантуємо вам мінімальні ціни на всю продукцію та оперативну доставку по Україні.

Розгорнути