Мікросхеми для відео та аудіоМікросхема LA78141 для кадрової розгортки TO220-7
ХІТ

Мікросхема LA78141 для кадрової розгортки TO220-7

Мікросхема LA78141 для кадрової розгортки TO220-7 - застосовують в різноманітних моніторах та телевізорах. Характеристики Максимальний струм 1,9 А Максимальна потужність 9 Вт Нап..

17.80 грн.

Показано від 1 до 1 з 1 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії Мікросхеми для відео та аудіо

Мікросхеми для відео та аудіо застосовують для обробки відео і звуку в пристроях, які призначені для оцифровки відео- і аудіосигналів. Основні сфери - побутова електроніка і мультимедійні додатки.

В інтернет-магазині Black Chip представлені різні мікросхеми обробки відео і звуку найвищої якості.

Різноманітність пристроїв в каталозі
На віртуальній вітрині зібрані всілякі моделі даних товарів, які можна купити недорого, зробивши всього парочку кліків. В каталозі є мікросхеми для обробки відео, модулі та відеопідсилювачі, мікросхеми для аудіо. Про кожен товар представлена докладна інформація, розміщена в документації. Впевнені, що вас приємно здивує різноманітність характеристик цих пристроїв. Також важливо, що тут представлені мікросхеми від провідних виробників: AD, Texas, FSC, MAX та інших.

Всі пристрої відрізняє висока якість. Важливо й те, що вартість мікросхем обробки відео і звуку приємно здивує вас. Тут ви зможете придбати товари в вроздріб за помірними цінами.

5 причин, чому варто співпрацювати з Black Chip
З огляду на відгуки клієнтів, ми виділили основні причини, чому сотні покупців вважають за краще співробітництво з нами:

  1. Низькі ціни. Вартість товарів в нашому каталозі в нижча, ніж у конкурентів.
  2. Можливість відразу знати ціну та кількість товару.
  3. Швидке, просте і зручне оформлення замовлення через сайт.
  4. Висока якість представлених пристроїв.
  5. Швидка відправка товару.

Не упускайте шанс придбати якісні мікросхеми обробки відео і звуку за мінімальними цінами. З будь-яких питань сміливо звертайтеся до нас, зателефонувавши по одному з вказаних номерів телефону.

Ціна на мікросхеми обробки відео і звуку
Інтернет-магазин Black Chip пропонує купити мікросхеми для відео та аудіо в роздріб за доступною ціною. Ми продаємо тільки оригінальну сертифіковану продукцію. Оформити замовлення можна через сайт або через телефону.

Розгорнути