Мікросхеми 561Мікросхема К561ЛН2 КМОП DIP14
ХІТ

Мікросхема К561ЛН2 КМОП DIP14

Мікросхема К561ЛН2 КМОП DIP14 - містить шість буферних інверторів. Для мікросхеми необхідна лише одне напруга живлення (на вивід 14), тому вона зручна як транслятор логічних рівнів. Якщо..

7.50 грн.

Показано від 1 до 1 з 1 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії Мікросхеми 561

Мікросхеми 561 - ця серія містить велику кількість логічних елементів. Оскільки польові транзистори не так критичні до напруги живлення, як біполярні, ця серія живиться напругою від +3 до + 15V. Це дозволяє широко використовувати цю серію в різних пристроях, в тому числі й на батарейках. Крім того, пристрої зібрані на мікросхемах серії 561, споживають дуже малий струм. Та й не дивно, адже основу КМОП-мікросхем становить польовий МДП-транзистор.
Використовуючи мікросхеми серії 561, не слід забувати про деякі нюанси їх експлуатації. Слід пам'ятати, що хоча мікросхеми працездатні в великому діапазоні напруг, при зниженні напруги живлення падає стійкість, а імпульс злегка «розповзається». Тобто чим напруга живлення ближче до максимуму, тим крутіше фронти імпульсів.

При всіх позитивних якостях інтегральних мікросхем серії 561 у них, звичайно, є і недоліки. По-перше, по максимальній робочій частоті КМОП мікросхеми помітно поступаються мікросхем з іншою логікою і працюючих на біполярних транзисторах. Частота, на якій впевнено працює серія 561, не перевищує 1 МГц.

Але найбільший недолік мікросхем на комплементарних МОП структурах, це велика чутливість мікросхеми до статичної електрики. Тому на заводах і лабораторіях обладнуються спеціальні робочі місця. На столі всі роботи проводяться на металевому листі, який підключений до загальної шини заземлення. До цієї шини підключається і корпус паяльника, і металевий браслет, що одягається на руку працівнику.