Операційні підсилювачі (ОП) Rail-to-RailМікросхема AD8541ARTZ операційний підсилювач SOT-23-5

Мікросхема AD8541ARTZ операційний підсилювач SOT-23-5

Мікросхема AD8541ARTZ операційний підсилювач SOT-23-5 - є універсальним КМОП підсилювачем з повним розмахом напруги на виході, дуже низьким струмом живлення і смугою пропускання 1 МГц. Хар..

20.80 грн.

Мікросхема MCP602-I/SN SO8
ХІТ

Мікросхема MCP602-I/SN SO8

Мікросхема MCP602-I/SN - здвоєній операційний підсилювач який забезпечує низький струм зміщення, високу швидкість роботи, високий коефіцієнт підсилення. Технічні параметри Напру..

8.80 грн.

Показано від 1 до 2 з 2 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії Операційні підсилювачі Rail-to-Rail

Сьогодні популярність операційних підсилювачів Rail-to-Rail швидко зростає, що обумовлено вимогами промисловості, яке викликане її прагненням у сфері низьковольтних застосувань (3 В і нижче). Стандартні операційні підсилювачі вже не можуть видавати широкий розмах вихідного сигналу без спотворення його динамічних характеристик. Основні споживачі в цьому сегменті ринку - виробники портативних пристроїв, що живляться від мініатюрних батарей або акумуляторів. Причиною роботи на низькій напрузі є все більше збільшення швидкостей обробки сигналів і, як результат, необхідність зниження споживаної потужності.

Операційні підсилювачі Rail-to-Rail, що допускають зміну вхідних синфазних сигналів в повному діапазоні живлячих напруг, дуже зручні в багатьох областях застосування. Компанія Maxim / Dallas випускає понад 150 типів таких ОП.