Мікросхеми пам'яті EEPROM
Мікросхема КС573РФ2 ПЗП в керамічному корпусі DIC24
Мікросхема КС573РФ2 ПЗП в керамічному корпусі DIC24 - являє собою постійний запам'ятовуючий пристрій з ультрафіолетовим стиранням і електричним записом інформації. Містить 32052..
20.00 грн.
Мікросхема пам'яті ATMEL 24C02B EEPROM DIP8
Мікросхема пам'яті ATMEL 24C02B EEPROM DIP8 - це послідовна енергонезалежна пам'ять. Застосовують в радіочастотних передавачах, USB контролерах, драйверах РКІ, програмованій логі..
4.50 грн.
Мікросхема пам'яті ATMEL 24C02N EEPROM SOIC8
Мікросхема пам'яті ATMEL 24C02N EEPROM SOIC8 - це послідовна енергонезалежна пам'ять. Застосовують в радіочастотних передавачах, USB контролерах, драйверах РКІ, програмованій лог..
5.00 грн.
Мікросхема пам'яті ATMEL 24C08 EEPROM DIP8
Мікросхема пам'яті ATMEL 24C08 EEPROM DIP8 - є пристроєм незалежної пам'яті з електричним стиранням (EEPROM) серії 24CXX. Мікросхема передає дані по протоколу I2C. Дана мікросхем..
5.00 грн.
Мікросхема пам'яті ATMEL 24C16N EEPROM SOIC8
Мікросхема пам'яті ATMEL 24C16N EEPROM SOIC8 - це послідовна енергонезалежна пам'ять. Застосовують в радіочастотних передавачах, USB контролерах, драйверах РКІ, програмованій лог..
5.50 грн.
Мікросхема пам'яті ATMEL311 24C02 EEPROM DIP8
Мікросхема пам'яті ATMEL311 24C02 EEPROM DIP8 - це послідовна енергонезалежна пам'ять. Застосовують в радіочастотних передавачах, USB контролерах, драйверах РКІ, програмованій ло..
4.50 грн.
Мікросхема пам'яті ATMEL 24C04 EEPROM SOIC8
Мікросхема пам'яті ATMEL 24C04 EEPROM SOIC8 - це послідовна енергонезалежна пам'ять. Застосовують в радіочастотних передавачах, USB контролерах, драйверах РКІ, програмованій логі..
5.00 грн.
Мікросхема пам'яті ATMEL 24C32AN EEPROM SOIC8
Мікросхема пам'яті ATMEL 24C32AN EEPROM SOIC8 - це послідовна енергонезалежна пам'ять. Застосовують в радіочастотних передавачах, USB контролерах, драйверах РКІ, програмованій ло..
6.00 грн.
Асортимент категорії Мікросхеми пам'яті EEPROM
Такі різновиди мікросхем як пам'ять необхідні в першу чергу для оперативного зберігання інформації тимчасового типу. На сьогодні існує близько десятка різних її різновидів, однак кожен з них не є досконалим і має свої «слабкі місця». У одних - страждає якість збереження даних, в інших - складний інтерфейс, у третіх - енергонезалежність.
До основних типів пам'яті пристрої розділені на:
динамічні ОЗУ - запис на конденсаторі малого об'єму в транзиторній комірці, який потребує постійної підзарядки, а значить, з непростим інтерфейсом;
статичні - часто використовується для збереження кеша, оскільки інформація зберігається тільки поки надходить живлення;
незалежні СОЗУ - більш захищене, оскільки має літієву батарею, яка при низькому живленні підтримує роботу пристрою, зберігаючи дані;
псевдостатичні ОЗУ - комбінація динамічного і статичного з низькою щільністю і менш доступною вартістю;
електрично стираємі EEPROM - вимагає спеціального програматора для перезапису, однак має високий час доступу для читання або перезапису;
постійні запам'ятовуючі пристрої масочного типу - надійні для збереження запису, проте повільні, при помилці в інформації можливий брак.
Як і мікроконтролери, мікросхеми пам'яті представлені в каталозі в корпусах Dual Inline Package, планарний SOIC, TSOP і ін. Кількість ніжок варіюється від 8 і до 100, в залежності від корпусу.