Підсилювачі низької частотиМікросхема LM4863 підсилювач низької частоти DIP16
ХІТ

Мікросхема LM4863 підсилювач низької частоти DIP16

Мікросхема LM4863 підсилювач низької частоти DIP16 - застосовують в різноманітних схемах. Характеристики Напруга живлення 2 ... 5,5 В Два режиму роботи каналу мостовий / ..

17.50 грн.

Мікросхема MIX2018A аудіо підсилювач моно SOP8
ХІТ

Мікросхема MIX2018A аудіо підсилювач моно SOP8

Мікросхема MIX2018A аудіо підсилювач моно SOP8 - широко використовують в модулях-програвачах звуку. Характеристики Потужність 4,8 W Напруга живлення 2,5-5,1 В Режим підсилен..

9.20 грн.

Мікросхема NE5532 операційний підсилювач DIP8
ХІТ

Мікросхема NE5532 операційний підсилювач DIP8

Мікросхема NE5532 операційний підсилювач DIP8 - використовують в схемах для підсилення звукових частот. Характеристики Тип мікросхеми Операційний підсилювач Тип операційного підсил..

3.50 грн.

Мікросхема NE5532 операційний підсилювач SO8
ХІТ

Мікросхема NE5532 операційний підсилювач SO8

Мікросхема NE5532 операційний підсилювач SO8 - використовують в схемах для підсилення звукових частот. Характеристики Тип мікросхеми Операційний підсилювач Тип операційного підсилю..

3.50 грн.

Мікросхема PAM8403 підсилювач низької частоти 2х3Вт SO16
ХІТ

Мікросхема PAM8403 підсилювач низької частоти 2х3Вт SO1...

Мікросхема PAM8403 підсилювач низької частоти 2х3Вт SO16 - це підсилювач D-класу, ефективність якого набагато вище аналогових (АВ - класу). Низький коефіцієнт нелінійних спотворень дозво..

3.50 грн.

Мікросхема TDA2030A підсилювач НЧ TO220-5-TV
ХІТ

Мікросхема TDA2030A підсилювач НЧ TO220-5-TV

Мікросхема TDA2030A підсилювач НЧ TO220-5-TV- є досить популярною і дешевою мікросхемою дозволяє побудувати якісний підсилювач для побутових потреб. Може працювати як від двополярного, т..

8.90 грн.

Мікросхема TDA2822M підсилювач низької частоти SOP8
ХІТ

Мікросхема TDA2822M підсилювач низької частоти SOP8

Мікросхема TDA2822M являє собою двоканальний підсилювач низької частоти. Найчастіше використовується для навушників або для невеликих комп'ютерних колонок. Характеристики ..

7.50 грн.

Мікросхема TDA7265 підсилювач НЧ стерео Multiwatt11
ХІТ

Мікросхема TDA7265 підсилювач НЧ стерео Multiwatt11

Мікросхема TDA7265 підсилювач НЧ стерео - стерео підсилювач класу АВ в корпусі Multiwatt, застосовують в високоякісних Hi-Fi музичних центрах і телевізорах. Стерео підсилювач звукової..

45.00 грн.

Мікросхема TDA7294 підсилювач НЧ моно Multiwatt15
ХІТ

Мікросхема TDA7294 підсилювач НЧ моно Multiwatt15

Мікросхема TDA7294 підсилювач НЧ моно Multiwatt15 - призначена для підсилення коливань низької частоти в класі AB підсилювача звуку Hi-Fi. Завдяки широкому діапазону на..

72.50 грн.

Мікросхема TDA7377 2x30 Вт 4x6 Вт Multiwatt15
ХІТ

Мікросхема TDA7377 2x30 Вт 4x6 Вт Multiwatt15

Мікросхема TDA7377 2x30 Вт 4x6 Вт Multiwatt15 - це чотири підсилювачі AB класу, розроблена мікросхема спеціально для застосування в автомобільних підсилювачах. Характер..

48.70 грн.

Мікросхема TDA7388 підсилювач НЧ квадро Flexiwatt25
ХІТ

Мікросхема TDA7388 підсилювач НЧ квадро Flexiwatt25

Мікросхема TDA7388 підсилювач НЧ квадро Flexiwatt25 - являє нову технологію підсилювачів потужності AB класу для систем HI-END в автомобільних пристроях. Характеристики Вихі..

68.00 грн.

Показано від 1 до 11 з 11 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії Підсилювачі низької частоти

У цьому розділі представлені мікросхеми для виготовлення та ремонту ППЗЧ *, що містять на одному кристалі як попередні підсилювачі, так і кінцеві підсилювачі потужності, побудовані за різними схемами та працюють в різних класах. З переваг - мінімальна кількість елементів обв'язки й, відповідно, малі габарити.

* Підсилювач потужності звукової частоти (ППЗЧ) - пристрій для підсилення електричних коливань, відповідає почутому людиною звуковому діапазоні частот. Може бути виготовлений у вигляді самостійного пристрою, або використовуватися в складі складніших пристроїв - телевізорів, автомагнітол, музичних центрів, підсилювачів звуку, радіоприймачів, радіопередавачів, радіотрансляційної мережі й т. д.

У даному розділі ви знайдете різні мікросхеми для зовнішніх і інтегрованих акустичних систем, схем простих підсилювачів для навушників і мініатюрної побутової техніки (плеєри, MP3, диктофони, іграшки й т. д).

Конструкції звукових підсилювачів на основі інтегральних ПНЧ потребують мінімум електронних елементів. Застосування свідомо справних компонентів забезпечує високу повторюваність і, як правило, додаткової настройки не потрібно.

Проблеми підсилювачів на мікросхемах

Мікросхеми дозволяють істотно спростити процедуру складання готового приладу, а також зменшити його габарити.

Однак, масове виробництво та орієнтація на широкий профіль застосування ПЗЧ на базі ІМС накладають свій відбиток:

1.В переважній більшості ІМС забезпечують низький коефіцієнт нелінійних спотворень - близько 0,1-0,2%. Широкому споживачеві цього достатньо, але для техніки класу Hi-Fi це практично неприйнятно.

2. Різноманіття готових рішень на ІМС з одного боку дозволяє підібрати найбільш відповідний елемент під вузькоспеціалізовані вимоги, а з іншого боку, вибір неабияк ускладнюється, коли необхідно підібрати мікросхему по заданих параметрах.

Мікросхеми для підсилювачів звуку - невелика добірка

Якщо вас цікавлять мінімальні рівні спотворень і шумів, то в першу чергу варто звернути свою увагу на ІМС, що реалізують функціонал операційних підсилювачів. Це такі мікросхеми, як:

 • OPA1622 або OPA1654 (серія SoundPlus, виробник Texas Instruments);
 • LT1468 або LT1469 (виробник Linear Technologies);
 • LM4562 (виробник National Semiconductor).

Зазначені компоненти можна віднести до розряду бюджетних.

Для підсилювачів потужності (ПНЧ або ППЗЧ) можна розглянути простіші варіанти:

 • TDA1557Q;
 • TDA2822m (може використовуватися і для стереоканалів);
 • TDA2030 (і аналоги);
 • TDA1520A (і інші з серії);
 • TDA2003 (для автомобільних акустичних систем);
 • TDA2613.

Для підсилювачів класу D:

 • TPA2012D2 (Texas Instruments);
 • TPA2013D1 (для мобільних пристроїв);
 • І інші мікросхеми з серії (TAS5630, TAS5412, TPA3003D2 і т.д.);

Це лише мала частина того, що пропонують виробники на поточний момент. Мікросхеми відрізняються корпусами, напругою живлення, потужністю і принципом реалізації підсилювача.

Для правильного вибору необхідно точно сформулювати мету застосування та вимоги до вихідних параметрів.

Чіпи підсилювачів звуку для автомобільних магнітол

Огляд вбудованих підсилювачів в автомагнітолах. Які чіпи звучать краще?
Якість звуку - одна з найважливіших складових при виборі автомагнітоли. У більшості різних магнітол параметри та характеристики дуже схожі, але різниця в ціні дуже істотна. Чому? GPS є у всіх, Bluetooth, телебачення і так далі, також присутні. За функціональністю всі сучасні автомагнітоли дуже схожі, що й ускладнює споживачеві їх вибір. Так ось, на якість звучання вашої магнітоли, а також на ціну, безпосередньо впливає вид мікросхеми Підсилювача Низької Частоти (ПНЧ). Ці мікросхеми можуть бути дуже несхожими за характеристиками і якістю, що і впливає на вартість автомагнітоли.

У цій статті ми допоможемо вам розібратися цих чіпах. Звичайно ж на якість звуку також впливає акустика автомобіля, зовнішній підсилювач (при наявності), проводка і т. п. Але основа якісного звуку - це мікросхема ПНЧ! Якщо ви використовуєте дешевий чіп ПНЧ, яку якісне акустику не ставте, хороший і якісний звук ви не отримаєте. Виходячи з цього, при покупці магнітоли слід поцікавитися типом мікросхеми і якісний звук вам гарантований.

Але тут є один нюанс. Більшість продавців автомагнітол не знають який чіп ПНЧ встановлений в кожній конкретній магнітоли. Також ця інформація не вказується і на сайті виробника. Ви зможете дізнатися вихідну потужність, в більшості випадків завищену і можливо частотний діапазон, який відтворюються - ось і вся інформація по звуку. У більшості випадків виробник приховує інформацію про використовувану мікросхемі, тому що встановлений дешевий чіп, для здешевлення собівартості пристрою.

Автомобільні магнітоли на операційній системі Андроїд і так коштують не дешево, а якщо встановити на них ще й дорогі мікросхеми підсилювача низькою частоти? Ось виробник і встановлює бюджетну мікросхему, щоб не відлякати клієнта ціною. Оскільки від встановленого чіпа повністю залежить потужність та якість звуку то ми можемо зробити висновок, що чим більше потужність, тим якісніший ПНЧ встановлений в головному пристрої.

Іноді на автомагнітолах ви можете побачити напис - MOSFET. Це означає, що в ній використаний чіп, зроблений за технологією MOSFET. Ця мікросхема менше гріється, у неї на одній підкладці розташовані транзистори двох видів: польовий і біполярний. Що дозволяє зменшити паразитні шуми та виключити перешкоди високої частоти. Чіпи, які виготовляються за MOSFET-технології - це оптимальне співвідношення сигналу до шуму.

Що б зробити вірний вибір, давайте все ж перейдемо до опису типів мікросхем, які розробники застосовують в автомагнітолах:

1. МІКРОСХЕМА TDA 7388
Це найпростіша і дешева мікросхема, яка встановлюється в більшість дешевих автомагнітол.

ХАРАКТЕРИСТИКИ:

 • 4 канали по 40 Вт максимум при навантаженні 4 Ом;
 • частота роботи від 20 Гц до 20 кГц (весь чутний людським вухом діапазон частот);
 • коефіцієнт нелінійних спотворень 4 x 25Вт 4Ом (14,4, 1КГц) - 10%.

Якість звучання залишає бажати кращого, на низьких частотах немає м'якості, а на високих немає чистоти звуку. Звук задовільний, так собі. Також магнітолу з цієї мікросхемою не можна підключати до преміум акустики, опір якої на вході 2 Ом.

2. МІКРОСХЕМА TDA 7850 MOSFET
Дуже хороший підсилювач з якісним звуком, до якого можна підключити будь-яку акустику.

ХАРАКТЕРИСТИКИ:

 • 4 канали по 50Вт / 4Oм МАХ.
 • 4 канали по 30Вт / 4Oм 14.4В, 1КГц, 10%
 • 4 канали по 80Вт / 2Oм МАХ.
 • 4 канали по 55Вт / 2Oм 14.4В, 1КГц, 10%
 • Зроблено за технологією MOSFET
 • Чудова узгодження з акустикою 2 Ом
 • Hi-Fi клас по співвідношенню сигнал / шум

Відмінна якість звуку на будь-яких частотах. Високочастотні перешкоди відсутні, а рівень сторонніх шумів низький.

3. МІКРОСХЕМА TDA 7560 MOSFET
Аналог чіпа TDA 7850, описаного вище, але за вартістю набагато дешевше. Через те, що розроблявся спеціально для застосування в автомобільних магнітолах.

ХАРАКТЕРИСТИКИ:

 • 4 канали по 50Вт / 4Oм МАХ.
 • 4 канали по 30Вт / 4Oм 14.4В, 1КГц, 10%
 • 4 канали по 80Вт / 2Oм МАХ.
 • 4 канали по 55Вт / 2Oм 14.4В, 1КГц, 10%
 • Зроблено за технологією MOSFET
 • Чудова узгодження з акустикою 2 Ом
 • Hi-Fi клас по співвідношенню сигнал / шум

Звук досить хороший, але якщо порівнювати з 7850, то звукова картина трохи менш насичена.

4. МІКРОСХЕМА TDA 7851A MOSFET
Ця мікросхема є продовженням TDA 7850 і розроблена спеціально для головних пристроїв автомобіля. За характеристиками перевершує свого попередника, хоча потужність трохи знижена для зменшення виділення тепла.

ХАРАКТЕРИСТИКИ:

 • 4 канали по 45Вт / 4Oм МАХ.
 • 4 канали по 28Вт / 4Oм 14.4В, 1КГц, 10%
 • 4 канали по 72Вт / 2Oм МАХ.
 • Проведений за технологією MOSFET
 • Чудова узгодження з акустикою 2 Ом
 • Hi-Fi клас по співвідношенню сигнал / шум

Ідеальний звук для справжніх меломанів без спотворень і втрат отримає власник магнітоли з даними чіпом. Так само ця мікросхема відрізняється низьким рівнем спотворення звуку при мінімальних втратах і має найвищий клас звучання - АВ. Є контроль вхідної напруги та різноманітні типи захистів.

ВИСНОВОК:
Якщо ви справжній цінитель якості звучання і хочете здивувати ваших пасажирів яскравим, соковитим, якісним звуком, шукайте автомагнітолу з мікросхемою TDA 7851A MOSFET.

Розгорнути