Сигнальні контролериМікросхема LM3915N-1 індикатор рівня сигналу DIP18
ХІТ

Мікросхема LM3915N-1 індикатор рівня сигналу DIP18

Мікросхема LM3915N-1 індикатор рівня сигналу DIP18 - використовують в різноманітних схемах. Характеристики Початкова точність при 25 ° C 3% Опорна напруга 2,5 В Діапазон..

44.00 грн.

Показано від 1 до 1 з 1 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії Сигнальні контролери

Сигнальні контролери - це гібридні процесори (Digital Signal Controller, DSC), в яких або контролер і сигнальний процесор розміщені на одному кристалі, або набір команд контролера розширено, з тим щоб виконувати функції сигнального процесора (або навпаки). Правда, баланс оптимальних ресурсів поєднуваних пристроїв залежить від області застосування гібридної мікросхеми. Об'єднання сигнальних процесорів і мікроконтролерів дозволяє отримувати при мінімальних витратах прийнятне рішення для багатьох побутових і промислових систем. І сьогодні, аналогічно тому, як з класу мікропроцесорів виділилися мікроконтролери, сформувався новий клас цифрових мікросхем - сигнальні контролери, або DSC.

Розглянемо відмінності використання мікроконтролера і мікропроцесора (DSP) для цифрового управління. Традиційні мікроконтролери спеціалізовані для додатків управління, з невеликим розміром програми, легко програмуються, але погано здійснюють обробку сигналів. Навпаки, традиційні DSP призначені для складної цифрової обробки сигналів, операцій над матрицями, складно програмуються і не зовсім підходять для додатків управління.

Цифрові сигнальні контролери (DSC) знаходять застосування в таких областях, як:

  • автомобільна промисловість (EPAS, гальмування, X-Wire, трансмісія, привід гідро- або пневморозподільника, стартери, датчики інерції, управління двигунами);
  • предмети домашнього побуту (пральні машини, холодильники, посудомийні машини, індуктивні печі);
  • промисловість (імпульсні джерела живлення, частотні інвертори, безперебійні джерела живлення);
  • торгові автомати, вимірювальні пристрої, системи безпеки, інтелектуальні іграшки.

Розгорнути