Стабілізатори іншіСтабілізатор напруги LM317LZ TO92
ХІТ

Стабілізатор напруги LM317LZ TO92

Стабілізатор напруги LM317LZ TO92 - як ніколи підходить для проєктування нескладних регульованих джерел і блоків живлення, для електронної апаратури з різними вихідними характеристиками, як з..

2.80 грн.

Стабілізатор напруги LM317T TO220
ХІТ

Стабілізатор напруги LM317T TO220

Стабілізатор напруги LM317T TO220 - як ніколи підходить для проєктування нескладних регульованих джерел і блоків живлення, для електронної апаратури з різними вихідними характеристиками,..

5.50 грн.

Стабілізатор напруги LM337T лінійний ТО220
ХІТ

Стабілізатор напруги LM337T лінійний ТО220

Стабілізатор напруги LM337T ТО220 - лінійний регульований стабілізатор напруги мінусової полярності. Мікросхема LM337T захищена від короткочасного замикання виходу, але не захищена від з..

11.50 грн.

Показано від 1 до 3 з 3 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії Стабілізатори інші

Ці стабілізатори напруги не потребують додаткових елементів для забезпечення стабільного живлення, що робить їх зручними у використанні, економічними це дає можливість ефективно використовувати місце на друкованій платі. В стабілізаторах напруги вихідна напруга залишається майже незмінною при різних навантаженнях. У мікросхемах сучасного типу дані пристрої цінуються за малий розмір, високий коефіцієнт корисної дії та мале падіння напруги. Часто ці стабілізатори застосовуються для живлення якоїсь локальної частини схеми, коли невигідно робити повноцінний блок живлення.

Стабілізатори напруги володіють захистом від перевищення максимального струму, а також від перегріву і коротких замикань, що забезпечує високу надійність в більшості випадків. Іноді обмеження струму використовується і для захисту інших компонентів схеми.

Окремо варто зупинитися на моделі LM317T, яка має широкий діапазон вхідної напруги, а значить - більш універсальна. Вона працює з напругою від 1,2 до 37 вольтів при силі струму в півтора ампера. Також як і інші мікросхеми, має стандартний корпус типу ТО220.