Мікросхеми таймериМікросхема NE555 таймер (555P КР1006ВИ1) DIP8
ХІТ

Мікросхема NE555 таймер (555P КР1006ВИ1) DIP8

Мікросхема NE555 таймер (555P КР1006ВИ1) DIP8 - це універсальний таймер. Його застосовується для побудови різних генераторів, модуляторів, реле часу, порогових пристроїв і інших вузлів електр..

3.80 грн.

Мікросхема NE555DT таймер універсальний SOP8
ХІТ

Мікросхема NE555DT таймер універсальний SOP8

Мікросхема NE555DT таймер універсальний SOP8 - застосовується для побудови різних генераторів, модуляторів, реле часу, порогових пристроїв і інших вузлів електронної апаратури. Основн..

3.50 грн.

Показано від 1 до 2 з 2 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії Мікросхеми таймери

Мікросхеми таймери - це багатофункціональні пристрої, які являють собою проміжну сходинку між аналоговими та цифровими пристроями й дозволяють виробляти перетворення аналогових сигналів в послідовність імпульсів по заданому закону, забезпечувати формування або генерацію імпульсів з регульованою тривалістю і шпаруватістю та багато іншого.

Комбінація компаратора з елементами цифрової логіки, реалізована на початку 70-х рр. минулого століття фірмою Philips Semiconductor у вигляді мікросхеми під фірмовим найменуванням 555, виявилася настільки вдалою, що відкрила новий клас мікросхем - багатофункціональних пристроїв в яких задають часові параметри вихідного сигналу.

555 в СРСР

Перший опис 555 у вітчизняній радіотехнічної літературі з'явилося вже в 1975 році в журналі «Електроніка». Автори статті відзначали той факт, що ця мікросхема буде користуватися не меншою популярністю, ніж широко відомі вже в той час операційні підсилювачі. І вони анітрохи не помилилися. Мікросхема дозволяла створювати дуже прості конструкції, причому, практично всі вони починали працювати відразу, без болісного налагодження. Але ж відомо, що повторюваність конструкції в домашніх умовах зростає пропорційно квадрату її «простоти».

Також мікросхеми таймери дозволяють виготовити такі пристрої: перетворювачі напруги, генератори, мультивібратори та інші пристрої.

Розгорнути