ON Semiconductors


Мікросхема LM224DG SO14 операційний підсилювач
ХІТ

Мікросхема LM224DG SO14 операційний підсилювач

Мікросхема LM224DG SO14 - це операційний підсилювач загального застосування в якого чотири пристрої в одному корпусі. Характеристики Тип ОП Стандартний Кількість кан..

4.80 грн.

Мікросхема MC34063А ШІМ контролер DIP8
ХІТ

Мікросхема MC34063А ШІМ контролер DIP8

Мікросхема MC34063А ШІМ контролер DIP8 - універсальна мікросхема для найпростіших імпульсних перетворювачів. На ній без застосування зовнішніх перемикаючих транзисторів можна будувати понижую..

6.50 грн.

Мікросхема MC34063АPI ШІМ контролер DIP8
ХІТ

Мікросхема MC34063АPI ШІМ контролер DIP8

Мікросхема MC34063АPI ШІМ контролер DIP8 - універсальна мікросхема для найпростіших імпульсних перетворювачів. На ній без застосування зовнішніх перемикаючих транзисторів можна будувати пониж..

6.80 грн.

Мікросхема UC3843AN ШІМ контролер DIP8

Мікросхема UC3843AN ШІМ контролер DIP8

Мікросхема UC3843AN ШІМ контролер DIP8 - являє собою схему ШІМ-контролера зі зворотним зв'язком по струму і напрузі для управління ключовим каскадом на n-канальному МОП транзист..

10.50 грн.

Оптопара MOC3021 оптоелектронний прилад DIP6
ХІТ

Оптопара MOC3021 оптоелектронний прилад DIP6

Оптопара MOC3021 оптоелектронний прилад DIP6 - популярний симисторний оптрон широкого застосування. Технічні характеристики Кількість каналів 1 Максимальни..

8.80 грн.

Оптопара MOC3061 оптоелектронний прилад DIP6

Оптопара MOC3061 оптоелектронний прилад DIP6

Оптопара MOC3061 оптоелектронний прилад DIP6 - він є ідеальним елементом для оптичної гальванічної розв'язки (ізоляції) низьковольтної керуючої частини схеми та силового тиристорного..

10.80 грн.

Оптопара MOC3063 оптоелектронний прилад DIP6

Оптопара MOC3063 оптоелектронний прилад DIP6

Оптопара MOC3063 оптоелектронний прилад DIP6 - він є ідеальним елементом для оптичної гальванічної розв'язки (ізоляції) низьковольтної керуючої частини схеми та силового тиристорного..

10.80 грн.

Транзистор FGA25N120ANTD N канальний IGBT TO-3P
ХІТ

Транзистор FGA25N120ANTD N канальний IGBT TO-3P

Транзистор FGA25N120ANTD N канальний IGBT TO-3P - використовують для ремонту і виготовлення інверторів, безперебійних блоків живлення, зарядних пристроях і іншої силової техніки. Хара..

77.80 грн.

Транзистор MJE15032G біполярний NPN TO220
ХІТ

Транзистор MJE15032G біполярний NPN TO220

Транзистор MJE15032G біполярний NPN TO220 - це кремнієві транзистори, які призначені для використання як високочастотні драйвери в аудіо підсилювачах. Характеристики Полярн..

26.70 грн.

Транзистор MJE15033G біполярний PNP TO220
ХІТ

Транзистор MJE15033G біполярний PNP TO220

Транзистор MJE15033G біполярний PNP TO220 - це кремнієві транзистори, які призначені для використання як високочастотні драйвери в аудіо підсилювачах. Характеристики Полярн..

26.70 грн.

Показано від 1 до 10 з 10 (всього сторінок: 1)

ON Semiconductors

ON Semiconductors

Історична справка
ON Semiconductor Corporation, штаб-квартира якої знаходиться в м Фенікс (штат Арізона), була виділена з компанії Motorola в серпні 1999 р.

В якості стартового капіталу ON Semiconductor отримала від Motorola бізнес материнської компанії в частині виробництва дискретних напівпровідникових компонентів (діоди, транзистори, тиристори). У березні 2000 р. до складу ON Semiconductor увійшла компанія Cherry Semiconductor Corporation, яка привнесла в бізнес напрямок аналогових інтегральних мікросхем і рішень для силової електроніки і автоелектроніки. Це придбання розширило список замовників ON Semiconductor за рахунок таких компаній як Chrysler, Ford і General Motors.

Подальший розвиток основних фондів ON Semiconductor йшло по шляху набуття надійних активів. У 2006 р. таким придбанням стало виробництво компанії LSI Logic в Грешема (штат Орегон). Нові виробничі площі включали понад 9 тис. кв. метрів «чистих» кімнат при загальній площі близько 45 тис. кв.м. Це істотно розширило виробничі можливості ON Semiconductor, особливо завдяки досвіду персоналу. Колишні співробітники LSI Logic збагатили ON Semiconductor досвідом реалізації субмікронних технологій для виробництва аналогових і цифрових компонентів і підтримки власне виробництва. Придбане у LSI Logic обладнання дозволяло досягти проектних норм в 0,18 мкм, а в перспективі - перейти на виробничий процес з топологією 0,13 мкм.

Розвиток виробничої бази було важливим для ON Semiconductor, у якій до цього часу було вже 200 прямих замовників і більше 300 непрямих OEM-замовників. Компанія активно працювала на ринках комп'ютерної техніки, автоелектроніки, споживчої і промислової електроніки, бездротового зв'язку і мережевого устаткування.

Список обладнання, в якому використовувалися компоненти ON Semiconductor, включав комп'ютери, ігрові системи, сервери, вбудовані системи промислового обладнання і автомобілів, маршрутизатори, комутатори, системи зберігання даних в мережі і автоматизоване контрольно-вимірювальне обладнання, включаючи портативні прилади. У стільникових телефонах чотирьох з п'яти провідних компаній-виробників стояли компоненти ON Semiconductor. Компанія стала надійним постачальником фільтрів захисту від електромагнітних завад, аналогових комутаторів, аудіокоректорів, DC / DC-регуляторів, драйверів світлодіодів для портативних терміналів бездротового зв'язку.

Відкриття інженерного центру по розробці рішень (Solution Engineering Center) в Сеулі (Корея), дозволило компанії налагодити поставки корейським виробникам стільникових телефонів і портативних цифрових пристроїв.

Для закріплення на ринку Азіатсько-тихоокеанського регіону компанія ON Semiconductor відкрила інженерний центр по розробці рішень в Тайпеї (Тайвань). Основними напрямками роботи центру стала підтримка замовників, зацікавлених у створенні надійних рішень для систем живлення комп'ютерів і рішень загального призначення в області кращих характеристик джерел живлення.

До середини першого десятиліття нового століття відносяться серйозні впровадження продуктів ON Semiconductor в проекти автомобілебудівників США: компанія випустила ряд мікросхем для інтерфейсу CAN, розширила лінійку регуляторів напруги. Підтримка розвитку європейських виробників автоелектроніки з боку компанії ON Semiconductor сприяло відкриття нею влітку 2007 року інженерного центру по розробці рішень в Мюнхені. До завдань цього центру входить розробка систем живлення для клімат-контролю, вбудованих систем управління різними кузовними функціями, трансмісією, а також живлення систем безпеки і розваг.

В кінці 2007 р ON Semiconductor придбала у Analog Devices бізнес, пов'язаний з виробництвом регуляторів напруги і компонентів для моніторингу теплових режимів комп'ютерних систем.

На початку 2008 р ON Semiconductor завершила придбання AMIS Holdings. З цим придбанням компанія пов'язує можливість своєї присутності на ринку медичного обладнання та військових / аерокосмічних додатків, де до сих пір присутність компанії ON Semiconductor в загальній ділової активності становило по кілька відсотків.

Протягом останніх 10 років AMIS Holdings мав міцні контакти з виробниками медичних систем, поставляючи для них компоненти цифрової та змішаної обробки сигналів, а також сенсорні вироби для имплантируемого обладнання та устаткування медичної діагностики, що використовує системи графічного відображення. З розробниками військових і аерокосмічних систем AMIS Holdings співпрацював більше 30 років. Спеціалізовані цифрові мікросхеми і мікросхеми для змішаної обробки сигналів AMIS Holdings використовуються в інтелектуальних системах наведення ракет і системах управління польотом цивільних літаків.

AMIS Holdings був представлений практично у всіх додатках цього ринку, але найцікавішими сьогодні в плані розвитку можуть бути продукти для створення сенсорних, комунікаційних інтерфейсів і інтерфейсів для роботи з низько- і високовольтними сигналами. Це пов'язано з підвищеною увагою промисловості до наскрізної автоматизації і безлюдними технологіями управління і контролю обладнанням.

17 липня 2008 р ON Semiconductor завершила інтеграцію до свого складу компанії Catalyst, яка відома як виробник різних видів пам'яті, драйверів світлодіодів, DC / DC і LDO, а також цифрових потенціометрів. Продукція Catalyst застосовується в автомобільній електроніці, системах навігації, бездротових модемів, мережевому обладнанні, системах відображення інформації.

Компанія ON Semiconductor відноситься до тих виробників електронних компонентів, продукція яких використовується в широкому колі застосувань загального призначення. Номенклатура вироблених компанією мікросхем описується досить довгим переліком:

 • контролери AC / DC та DC / DC;
 • ІОН і супервізори напруги;
 • формувачі і розподільники тактових сигналів;
 • драйвери світлодіодів і РКІ;
 • силові драйвери і драйвери реле;
 • драйвери польових і біполярних транзисторів (MOSFET і IGBT);
 • польові і біполярні транзистори (MOSFET і IGBT);
 • драйвери крокових двигунів;
 • захисні ІМС;
 • спеціалізовані аудіо DSP;
 • підсилювачі і компаратори;
 • аналогові ключі;
 • тиристори;
 • діоди;
 • випрямлячі;
 • інтерфейси (CAN, LIN, I2C, PLC, HART, Fieldbus);
 • диференціальна логіка (ECL);
 • стандартна логіка;
 • СІМС для цифрової і змішаної обробки сигналів;
 • пам'ять.

Виробничі потужності ON Semiconductor розташовані в США (штати Арізона і Орегон), в Китаї, Чеській республіці, в Японії, Малайзії, на Філіппінах.
Розподіл поставок компанії по ринкових сегментах представлені в переліку:

 • автомобільна електроніка 21 %
 • телекомунікації та зв'язок 20 %
 • комп'ютерна техніка 20 %
 • споживча електроніка 17 %
 • індустріальна електроніка 15 %
 • медична електроніка 5 %
 • військова / аерокосмічна електроніка 2 %

Компанія ON Semiconductor Corporation отримала світову популярність в першу чергу як постачальник електронних компонентів для систем управління живленням в електронному обладнанні, що використовується в автомобільній промисловості, в телекомунікаційних і комп'ютерних системах, в побутовій техніці і сучасних цифрових пристроях споживчого ринку, в медичному та промисловому обладнанні, в військових та аерокосмічних системах. Крім компонентів для систем живлення, в числі своїх головних продуктових напрямків компанія називає також компоненти для формування і розподілу тактових сигналів і стандартні компоненти.

Коротку цільову спрямованість поставок компанії ON Semiconductor і принципи їх організації дозволяють зрозуміти маркетингові слогани компанії. На сайті www.onsemi.com поруч з логотипом ON Semiconductor розміщено написи Power Solutions from ON Semiconductor і Selection. Service. Support.

По групі продуктів High Frequency Clock and Data Management, що включає компоненти для формування тактових сигналів і їх розподілу на основі логічних схем з емітерний зв'язками (emitter-coupled logic), компанія лідирує з ринковою часткою в 75%.

Серед конкурентних переваг ON Semiconductor необхідно відзначити, що її досвід у використанні корпусів з мініатюрними форм-факторами забезпечує не тільки високі характеристики виробів, а й дозволяє економити місце на друкованих платах, що дуже важливо для мініатюризації вбудованих систем обладнання.

Так в квітні 2008 р компанія представила замовникам три нових MOSFET-сімейства NTUD312x в ультракомпактном корпусі SOT-963. Маючи в плані габарити 1 × 1 мм, компонент в корпусі SOT-963 вимагає для розміщення площа на 30% менше, ніж конкуруючі MOSFET-рішення в корпусі SOT-723 і на 60% менше, ніж в SOT-563. Висота корпусу SOT-963 (0,5 мм) дозволяє вільно використовувати нові MOSFET NTUD312x в найсучаснішому портативному обладнанні.

Весь бізнес компанії ON Semiconductor розбитий на кілька напрямків:

 • Automotive and Power Regulation (підсилювачі, компаратори, регулятори напруги і джерела опорного напруги, перетворювачі AC / DC та DC / DC, транзистори IGBT і MOSFET);
 • Computing Products (компоненти для комп'ютерних систем); Digital and Consumer Products (компоненти для побутової техніки і цифрових пристроїв споживчого ринку);
 • Standard Products (стандартні компоненти) і Manufacturing Services (підтримка виробництва).

Крім власне поставок, компанія ON Semiconductor надає замовникам допомогу в розробках. Для цього вона створила інженерні центри по розробці рішень (Solution Engineering Center) в Сеулі, в Тайпеї, в Портленді (штат Орегон), в Мюнхені і в Сан-Хосе (штат Каліфорнія). Завдяки цим центрам і інженерним ресурсам всієї компанії підтримки проектів та розробки ON Semiconductor веде в США (в штатах Арізона, Каліфорнія, Род-Айленд, Техас, Орегон), в Китаї, в Чехії, в Кореї, Ірландії і у Франції.

На НИОКР в компанії направляється близько 8% доходів. А з урахуванням повнофункціонального веб-сайту (який тепер існує і в російськомовному варіанті) і лінії телефонної підтримки компанія здатна надавати допомогу своїм замовникам 24 години на добу, сім днів на тиждень.

Законною гордістю компанії ON Semiconductor є її система логістики. Виробляючи близько 30 млрд. виробів в рік (лінійка продуктів компанії включає більше 29 тис. найменувань), компанія ON Semiconductor здатна доставити замовлені компоненти замовникам тоді і туди, де їм це буде потрібно.

В даний час у компанії 580 прямих замовників по всьому світу; більше 200 OEM-виробників вона забезпечує продукцією через дистриб'юторів. У числі споживачів продукції ON Semiconductor - компанії Motorola, Delta, Hewlett-Packard, Hella, Schneider, GE, Samsung, Continental Automotive Systems, Siemens, Honeywell, Apple, Dell, Nokia, Intel і Sony.

Широка номенклатура електронних компонентів від ON Semiconductor дозволяє вибрати необхідні мікросхеми, її інженерні ресурси - в повній мірі використовувати технічні переваги вибраних виробів в кінцевих рішеннях замовника, а система логістики, об'єднана з можливостями логістики «Компел», забезпечує ритмічність виробничих поставок.

Розгорнути