Семисегментні індикатори на 2 розрядиДворозрядний індикатор F5261AH (AS) з загальним катодом
ХІТ

Дворозрядний індикатор F5261AH (AS) з загальним катодом...

Дворозрядний індикатор F5261AH (AS) з загальним катодом - використовують в різних схемах для цифрового зображення фізичних параметрів. Характеристики Розмір 0.56 " Ко..

13.30 грн.

Дворозрядний індикатор F5261BH з загальним анодом
ХІТ

Дворозрядний індикатор F5261BH з загальним анодом

Дворозрядний індикатор F5261BH з загальним анодом - використовують в різних схемах для цифрового зображення фізичних параметрів. Характеристики Розмір 0.56 " Колір св..

13.30 грн.

Дворозрядний індикатор F3261AH з загальним катодом
ХІТ

Дворозрядний індикатор F3261AH з загальним катодом

Дворозрядний індикатор F3261AH з загальним катодом - використовують в різних схемах для цифрового зображення фізичних параметрів. Характеристики Розмір 0.36 " Колір с..

13.50 грн.

Показано від 1 до 3 з 3 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії Семисегментні індикатори на 2 розряди

Семисегментні індикатори на 2 розряди - це прилади, які призначені для швидкої та точної передачі показників: температури повітря і тіла, вологості, напруги й т. д. Невеликий пристрій перетворює електричний імпульс в інформацію, що відображається на дисплеї пристрою. Вона складається з буквено-числових символів, які є комбінацією точкових діодів.

Семисегментні індикатори на 2 розряди мають невеликий розмір і просту електронну схему. На мікросхему індикатора струм подається циклічно, поперемінно задіюючи аноди та катоди по динамічному принципу. Така схема дозволяє швидко й інтуїтивно зрозуміло виводити на дисплей буквено-числові знаки.

Семисегментний індикатор. Принцип роботи семисегментного індикатора
Будь-який семисегментний індикатор обов'язково складається з семи сегментів. Звідси й походить його назва. Кожен сегмент - це звичайний окремий світлодіод. Потужні семисегментники можуть містити в одному сегменті кілька, як правило, послідовно з'єднаних світлодіодів.

Крім того, в корпусі крім сегментів знаходиться ще і крапка або кома або інший символ.

За допомогою семи сегментів можна зобразити десять цифр: 0, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 і деякі букви, як латиниці, так і кирилиці.

Світлодіоди всіх елементів з'єднуються однойменними виводом між собою анодами або катодами. Тому поділяють семисегментний індикатори із загальним анодом і загальним катодом.

Розгорнути