Семисегментні індикатори на 3 розрядиТрирозрядний індикатор F5361BH з загальним анодом
ХІТ

Трирозрядний індикатор F5361BH з загальним анодом

Трирозрядний індикатор F5361BH з загальним анодом - використовують в різних схемах для цифрового зображення фізичних параметрів. Характеристики Розмір 0.56 " Колір св..

19.50 грн.

Трирозрядний індикатор YY5631AH з загальним катодом
ХІТ

Трирозрядний індикатор YY5631AH з загальним катодом

Трирозрядний індикатор YY5631AH з загальним катодом - використовують в різних схемах для цифрового зображення фізичних параметрів. Характеристики Розмір 0.56" Колір с..

19.50 грн.

Показано від 1 до 2 з 2 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії Семисегментні індикатори на 3 розряди

Цифрові 7-сегментні індикатори на 3 розряди - інтегральні мікросхеми з діодних напівпровідникових джерел випромінювання (світлодіодів), призначені для відображення цифрової та буквеної інформації.

Відмінними характеристиками семисегментних цифрових індикаторів на три розряди є колір, що відображається (червоний, зелений) і висота відображуваного знака (від 7,62 мм до 45 мм). Крім сегментів, що синтезують цифри та букви, розряд деяких цифрових індикаторів може мати одну або дві децимальних точок, так званий дільник дробових чисел. Виготовляються цифрові індикатори в пластмасовому корпусі, задня частина якого залита епоксидним компаундом. Колір дисплея чорний або сірий.

Деякі індикатори додатково маркуються на корпусі із зазначенням серії та основних характеристик виробу. Монтаж здійснюється за THT-технології (виводи монтуються безпосередньо в наскрізні отвори друкованої плати) за допомогою пайки. Підвищена робоча температура середовища становить не більше + 85 ° С, знижена робоча температура - не нижче -35 ° С. Семисегментні цифрові 3 розрядні індикатори мають схему включення із загальним катодом або із загальним анодом: на виводах загального анода необхідно подавати "плюс", а на виводах загального катода - "мінус" або заземлення.

Для управління цифровими індикаторами необхідні спеціальні інтегральні мікросхеми, перетворюють двійковий або двійково-десятковий код у відповідний код індикатора. Цифрові індикатори застосовуються для світловипромінюючих джерел в різній вимірювальній апаратурі, пристроях автоматики та обчислювальної техніки, мікрокалькуляторах, годинах, приладах побутової техніки.

Більш докладні характеристики, електрична схема, розшифровка маркування, габаритні розміри цифрових індикаторів вказані в документації, яку можна переглянути на сторінці товару, або на просторах інтернету.

Розгорнути