РадіаториРадіатор алюмінієвий 20х15х10 мм

Радіатор алюмінієвий 20х15х10 мм

Радіатор алюмінієвий 20х15х10 мм ребристий - широко використовують в електроніці для відведення тепла радіодеталей в корпусі ТО220. Технічні характеристики Матеріал Алюміній К..

3.50 грн.

Радіатор алюмінієвий 20х15х11 мм
ХІТ

Радіатор алюмінієвий 20х15х11 мм

Радіатор алюмінієвий 20х15х11 мм ребристий - широко використовують в електроніці для відведення тепла радіодеталей в корпусі ТО220. Технічні характеристики Матеріал Алюміній Колір ..

3.70 грн.

Радіатор алюмінієвий 25х23х16 мм
ХІТ

Радіатор алюмінієвий 25х23х16 мм

Радіатор алюмінієвий 25х23х16 мм чорний - широко використовують в електроніці для відведення тепла радіодеталей в корпусі ТО220. Технічні характеристики Матеріал Алюміній Колір Чор..

6.70 грн.

Радіатор алюмінієвий 25х24х16mm сірий

Радіатор алюмінієвий 25х24х16mm сірий

Радіатор алюмінієвий 25х24х16mm сірий - широко використовують в електроніці для відведення тепла радіодеталей в корпусі ТО220. Технічні характеристики Матеріал Алюміній Колір ..

6.20 грн.

Радіатор алюмінієвий 47х17х40 мм
ХІТ

Радіатор алюмінієвий 47х17х40 мм

Радіатор алюмінієвий 47х17х40 мм ребристий - широко використовують в електроніці для відведення тепла радіодеталей. Технічні характеристики Матеріал Алюміній Колір Сірий Має..

13.50 грн.

Радіатор алюмінієвий 85х21мм ребристий
ХІТ

Радіатор алюмінієвий 85х21мм ребристий

  Радіатор алюмінієвий 85х21мм ребристий - використовують в електроніці для відведення тепла світлодіодів та інших радіодеталей. Технічні характеристики Матеріал Алюміній К..

50.00 грн.

Радіатор алюмінієвий 25х24х16 мм
ХІТ

Радіатор алюмінієвий 25х24х16 мм

Радіатор алюмінієвий 25х24х16 мм ребристий - широко використовують в електроніці для відведення тепла радіодеталей в корпусі ТО220. Технічні характеристики Матеріал Алюміній К..

6.60 грн.

Показано від 1 до 7 з 7 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії Радіатори

Захист електронних компонентів від перегріву за допомогою радіаторів
Робота електронних пристроїв з протікаючими через навантаження струмами призводить до нагрівання їх кінцевих (виконавчих) елементів. Як правило, це транзистори, тиристори, симистори, мікросхеми або інші комбіновані силові модулі. Навіть найпростіша мікросхема - регулятор (перетворювач, стабілізатор) напруги живлення в схемі потребує відведення від її корпусу зайвого тепла, що утворюється внаслідок перепаду напруги.

Вирішити це завдання допомагають радіатори різних форм і конструктивних виконань. Як матеріал для виготовлення цих виробів в основному використовують мідь і алюміній завдяки високій теплопровідності. У найпростішому варіанті виготовлений виріб являє собою металеву листову пластину потрібної форми (прямокутної, круглої, Г - образної), яка кріпиться безпосередньо на елемент електронної техніки, або на плату пристрою, а вже до неї кріпиться електронний компонент від якого потрібно відвести надлишки тепла.

Складніший радіатор - це прямокутна пластина на якій перпендикулярно її площині по всій площі поверхні розташовані додаткові прямокутні пластини (ребра). Таким чином ефективна площа поверхні розсіювання виробу збільшується в рази. Найбільшу площу поверхні мають голчасті тепловідводи, на профілі яких є численні усічені конуси розташовані по всій поверхні пластини. Крім того, охолоджувачі можуть являти собою складнішу систему, що складається з контактних пластин для елементів і трубок по яких циркулює охолоджуюча рідина - вода або інший холодоагент.

Представлені на сайті радіатори, дозволяють максимально задовільнити потреби які виникають. Покупці можуть купити радіатори за оптимальною ціною. Сервіс доставки дозволяє здійснювати продаж в будь-які регіони України.

Конструктивні різновиди радіаторів
Залежно від особливостей застосування виробу можуть відрізнятися за:

  • типом ребер - пластинчасті або голчасті
  • формою - прямокутна, кругла, спеціальної форми
  • застосуванням - універсальні, цільові (під конкретний вид радіоелементів)

В інтернет-магазині Black Chip, можна замовити й купити широкий спектр радіаторів. У продаж надходять різні модифікації виробів за доступними цінами. Доставка товарів здійснюється в будь-який регіон країни.

Ребристі радіатори - найбільш поширені пристрої для відведення теплової енергії різних електронних компонентів.

Такі радіатори мають широкий спектр застосувань. Вони можуть мати різну форму, тому їх використовують у величезному асортименті електронних пристроїв. Ребристі радіатори відмінно підходять для використання на невеликих ділянках, оскільки вони мають просту конструкцію.

Ребристі радіатори - це найбільш оптимальне рішення, якщо потік теплого повітря весь час рухається в різних напрямках. Таким чином температура більш ефективно розподіляється і відводиться від електронних компонентів.

Розгорнути