Решітки для вентиляторівРешітка FG-09 для вентиляторів 92x92мм Merlion Silver
ХІТ

Решітка FG-09 для вентиляторів 92x92мм Merlion Silver

Решітка FG-09 для вентиляторів 92x92мм Merlion Silver - використовують для захисту лопастей вентилятора від попадання сторонніх предметів. Характеристики Віддаль між отворами 81 ..

9.50 грн.

Решітка FG-12 для вентиляторів 120 мм Merlion Silver
ХІТ

Решітка FG-12 для вентиляторів 120 мм Merlion Silver

Решітка FG-12 для вентиляторів 120 мм Merlion Silver - використовують для захисту лопастей вентилятора від попадання сторонніх предметів. Характеристики Віддаль між отворами 105 мм ..

43.00 грн.

Показано від 1 до 2 з 2 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії Решітки для вентиляторів

Решітки для вентиляторів здатні надійно захистити крильчатку і кабель від механічних пошкоджень, продовживши термін служби вентилятора. У випадках безпосереднього доступу людей до вентилятора необхідно встановлювати захисні решітки, щоб уникнути травм і поломок устаткування.

Пропонуємо наступні модифікації решіток:

  • з ABS пластика
  • металеві
  • з фільтром
  • з кріпленнями на саморізах
  • на засувках

Вибір розмірів решітки для кулера проводиться виходячи з зовнішніх габаритів самого вентилятора.

Фільтри для вентиляторів є важливим елементом систем охолодження і вентиляції. Забитий пилом радіатор різко знижує ефективність відведення тепла, тому фільтруючі елементи необхідні в системах з тривалою або безперервною роботою, або там, де часте техобслуговування утруднено.

Крім того, пил потрапляє в підшипники вентиляторів, де змішується з мастилом і стопорить ротор вентилятора. Попри те, що деякі кулери мають запатентовану систему ущільнення і захисту від пилу, додатковий бар'єр необхідний в разі роботи в умовах сильної запиленості.

Розгорнути